Erkeklerin şiddete meyilli olması?

Erkeklerin içgüdüsel olarak hepsinin şiddete meyilli olduğunu düşünüyorum. Sevgilisini severken tokat atan durup dururken tekme atan cimcikleyen arkadaşlar gördüm. Doğru mudur?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bunların hepsi testosteronun eseri.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin aralarındaki dostlukta öyle birbirlerine vurarak hakaret ederek :D Komik oluyor ama oturup saatlerce izlerim sdf

0|0
    0|0
    • Sevgilisine yapıyor adam ne bilim

• Tokat atıyo falan işte kız önünde dururken kız da bişey demiyo sarılıyo sora kıza kavga falan yok yani ortada durup durduk yere yapıyo adam djdk

• O kızlar beynine darbe almaktan düşünce yetisini kaybetmiş takılma sen onlara sdf

Erkekler Ne Diyor 13

• Bazı hatunlar öyle sevince toplumda öne çıkıyor,
    Maço seviyorlar, dayak yerken ayirinca sana ne oluyor, o benim sever de diver de diyeni bile var hani
    biz de de benzer bir genelleme var :
    Dünyanın bütün kadınları biraz mazoşist tir.

0|0
    0|0
  • ben deelim

0|0
    0|0
  • Şiddetli severim ben. Doğrudur.

0|0
    0|0
  • Bence sen cevreni değiştir problem cevrende

0|0
    0|0
    • Ya sokakta gördüklerimi söylüyorum sokakta yürüyen adamı mı değiştireyim :D ya da kantinde falan

• Kızılay da gördüm misal :) pek de değiştirilecek bir yer değil napalım

• O zaman dovelim onları :D

• Sevgi belirtimiz

0|0
    0|0
  • ona kalsa kızlarda öyle vuruyorlar baya hemde bir karış boylarıyla

0|0
    0|0
    • Yav yok kız bir şey yapmıyor genelde sevse de kızsa da erkek tarafı tekme tokatla gösteriyor bu duygusunu bunu demek istedim

• Bak hep cinsiyet ayrımı bunlar işte erkek olsaydım dayak yiyeceğini kabul edip otururdun he sırf kızım diye vay anasını neyse tamam sen döv hadi

• o feministiz biraz demek ki. ben şiddeti severim önce sen döv sonrada ben. dayak yiyerek öğrendim dayak atmayı :D

• şiddete meyilli değilim desem yalan olur ama hanımlara karşı asla

0|0
    0|0
  • Bizde tam tersiydu eski sevgilim kızınca diziyle belimden asagi vururdu 😆

0|0
    0|0
  • Nedir bu genellemeden cektigimiz...

0|0
    0|0
    • Gördüklerimizi dedik mhmt sen aşırı nazik bir insansın galiba

• Saçmalamaaa senin yerin ayrı biliyoz sen naziksin öyle şeyler olmaz sende

• Acik olamadim kusura bakmayin sadece belirttiğiniz konu üzerinde değil toplum okarak aşamadiğimiz bir sorun desem daha yerinde olur. Sorunuza gelecek olursak gordugunuz ciftlerin belki meşrebleri oyledir birbirlerini oyle seviyorlardır?

• Gördüysen doğrudur...

0|0
    0|0
  • yok oyle bişey :D

0|0
    0|0
  • hiç sevmem şiddeti

0|0
    0|0
  • herkes şiddete meyillidir şartlar elindeki koz açığa çıkmasına katkı sağlar. son derece masum kimseye zarar vermemiş birinin eline doğaüstü bir güç geçtiğinde hiç ummadığın birisi kadın olsun erkek olsun bunu kullanabilir. ya da anlık bir düşüncesizlik olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katilmiyorum... acizlikten baska birsey degildir benim gözümde... oda karekter ile alakali...

1|0
    0|0
  • Ben kadınım ama ben de şiddete meyilliyim, napcaz?

0|0
    0|0
    • Yapma ya önüne gelenin ağzını burnunu kırıyosundur sen şimdi yoksa gücün yetmediği için yastığa mı yumruk atıyosun djdjdk

Yükleniyor...