ANNE veya BABAsının Ölümüne şahit olan oldu mu?

Evet Anne Babanızın olumunu gunden gunr eriyisini izlediniz mi? Beklediniz mi kotu donuc doguracagini bile bile baktiniz mi? Iyi olacaksin umudunu verdiniz mi ona verip yureginiz yandi mi? nasil hissettiniz ne gibi zorluklar yasayip nelerden geçtiniz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben babamın günden güne erimesini daha kücük yastan izlemeye başladım ve 9 yasımda vefat etti büyüdükce onun yarası iki katına cıktı şu an 22 yasındayım ve yüregimde kör kuyu var günden güne daha fazla büyüyüp tüm bedenimi kaplayan kimsenin o yeri dolduramayışı ne acıki biri doldurur die umud ediyorum ve bu yüzden fazlasıyla hayalkırıklıgı yaşıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmadım ve en büyük korkumdur bu. Allahım bana bunu yaşatma diye dua ederim hep. Bunu atlatacak kadar güçlü değilim çünkü.

0|0
    0|0
  • Babam biz küçükken terketti bizi Annem çok ağır hastalıklar geçirdi ama şimdi iyi çok şükür Allah korusun öteki türlüsünü düşünemiyorum bile..

0|0
    0|0
    • Boyle bir baba icin ne hissediyorsun peki

• Hiçbişey 15 sene oldu ve kendime yeni yeni geliyorum acı yerini alışkanlığa bıraktı

• Belkide olmamasi senin icin daha hayirlidir bunu bilemeyiz iste anne babamizi secme sansimiz olmuyor malesef ama annene iyi bak aile hayattır. Onemlidir ailenin onemi buyuktur baban icinse birgun yuzleseceginizi unutma o zaman gelicektir

• Ne biçim soru bu şikayet ediyorum😡

0|0
    0|0
    • Begenmedigin tarafi nedir? Milletin kac cm sorulari daha mi cezbedici geliyor

• Evet babam beyin kanaması geçirdi hastane 15 gün kaldı hergün başına gittim gözlerini aşamadığı halde konuştum iyi olcaksın diye lakin beyin ölümü gerçekleşmiş kalbi durması bekleniyordu yani zaten yaşaması mümkün değildi. En son gün beni duyuyosan gözlerini aç baba dedim açtı şok geçirdim, tekrar aç beni duyuyorsan dedim tekrar açtı kapattı. bende yaşıcak diye sevinmiştim ertesi gün vefat etti.. bizim gitmemizi bekliuormuş meğer.. beyin ölümü gerçekleşen Nasıl gözünü açar inanamıyorum çok acı

0|0
    0|0
Yükleniyor...