1.50-1.80 boylarında bir çift görseniz aklınızdan ne geçer? Onlara karşı önyargılı mısınız?

Sevgilimle 3 senedir beraberiz artık aile gibiyiz kopamıyoruz ama defalarca ayrılma noktasına geldik boy takıntım yüzünden. Boyum 1.48-1.50. civarı bir şey. Onun da boyu 1.80. Yanındayken elini tutamıyorum, sarılamıyorum sanki hakkım yokmuş gibi, itici olurmuşum gibi hissediyorum. İnsanların bakışları beni incitiyor. Gerçekten çok üzülüyorum. Ama soruma cevap verirken objektif olun lütfen. 1.50-1.80 boyunda bir çift görseniz ne düşünürsünüz? İtici mi gelir? Haklarında kötü şeyler geçer mi aklınızdan? Bir de ben 10-12 cm bir topuklu ayakkabı giysem nasıl olur sizce? Benim kadar boyu olan birine o boyda bir ayakkabı yakışır mı?

0|0
18|19

En İyi Erkek Görüşü

• Banane yahu. Eğer ki siz böyle bir durumdaysanız insanlar kınasa bile boşverin. Önemli olan sizin mutluluğunuz. Laf söyleyende büyük ihtimal kıskançlıktan falan der zaten. Sen onun gözlerine baktıktan sonra diğerlerinin size bakması pek mühim değil açıkçası. Mutluluklar dilerim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne itici ne de komik durmuyorda öyle bir dikkatini çekiyor sadece insanın normal yani çok var öyle çiftler. Sende saçmalama canim millet ne problemlerle uğraşıyor sen boy takıntısı tuzunden kaç defa ayrılık seviyesine geliyorsun biraz pozitif bak hayata birbirinizin kiymetini bilinn eğlenin kimseden çekinme ve sarıl ona boylarinizin uyumsuzluguna inat sarıl kadere sarılll😊

Ayrıca sakın öyle bir topuklu giyme asıl onu giydiğinde itici ve komik durursun çünkü kızın topuklu ayakkabısı var olmuyor topuklu ayakkabının kızı var oluyor yapma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 1 karıştan, + 1 parmağın 1,5 boğum uzunluğunda boy farkı var çok değil..!

0|0
    0|0
  • S. et topukluyu. Bence çok şirin. Benim ilk ve son sevdiğim hatun kişiyle de böyle bir fark vardı aramızda zor oldu bunu aşması onun açısından ama çok tatlıydık 😕

1|0
    0|0
  • 2.16 metre boyundaki Shaquille O'Neal ile 1.57 boyundaki sevgilisi bile sorun etmiyo boşver önemli değil o kadar :)

0|0
    0|0
  • milleti takmaya devam ettikce mutluluk bulamıcan qnqq

0|0
    0|0
  • kız heralde boyu uzun şeyi de uzundur diye bu kamille çıkıyodur diyorum :D klasik kız düşüncesi

0|0
    0|0
    • Of. 😠 ya ben seviyorum o yüzden birlikteyim ama insanlar böyle şeyler düşünüyor işte. :(

• ya saçmalama :D sen aşkını elaleme göre mi yaşıyosun. insanlar türlü şeyler düşünür her şey için takma kimseyi sen aşkını yaşa

çocun boyu kısa olsa sen uzun olsan , çok aşık olduğun halde vazmı geçerdin :D

bunu kendine yapma , sizce sorun yoksa ve hatta sevgilin seni böyle kabul ediyosa olay bitmiştir , mutluluğunu yaşa ya boş koyy elalemi .>) iyi günler

• bisey düşünmem

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • olmam

0|0
    0|0
  • Onun kalp atışlarını duyabiliyorsan. Onunla olmaktan mutluysan sıkıntı yoktur. Konuşanlara takma kafana da. Herkesin dili var dili olan konuşuyor.

0|0
    0|0
  • Hiç birşey düsünmem
    sende takma bence yasa sevginin doya doya

0|0
    0|0
  • Aklimdan gecen belli.

0|0
    0|0
  • 1.58- 1.92 ama çıkıyoduk ve umrumda değildi görenler laf edenler falanlar filanlar

0|0
    0|0
  • kadının hayatından endişe ederim

0|0
    0|0
  • Yatakta herkes aynı boyda. Takma

0|0
    0|0
  • Seviyorsan boya takılma bence

0|0
    0|0
  • Kısa olan kızsa fazla problem olmaz da erkek kısaysa sıkıntı ;)

0|0
    0|0
  • Eski çıktığım kız benden 12 cm uzundu. Benim açımdan pek hoş bir durum değildi

0|0
    0|0
  • Gönül bu normaldır, illa eşit boy şart değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• benim boyum 1.60 :) senin adına sevinirim yani tanımam gerekmiyor sonuçta bu boy sorununu bilen biriyim.

1|0
    0|0
  • İşi tatlıya çevirmek de bu durumu kendine zindan etmek de senin elinde, yani olay bakan gözde. Çok yakından tanıdığım bir çift var ve erkek kızın boyuna aşık, minik seviyor adam, kızda muzdarip değil durumundan, sarilamaya calismalari bile eglenceli oluyor. Onlar egleniyorlar, diger insanlari degil, sende sadece "sizi " düşün. İyi dileklerim seninle olsun 😊

1|0
    0|0
  • Cok rahasızsan giy ne olacaktı sen mutluysan boyun posun ne önemi var. Su Zaman'da seven Ada'm bulmak cok zor.3yıldır çıkıyosunuz. Cok nadir artık sizin gibi kalan Bosver be güzelim mutluluğuna bak. millet neler demiyorki. milletin ağızına bakarsan oooo yandın. Milletin bakışlarına da bakma inadına sarıl elini tut 😊İnsallah bu takıntın gider musmutlu olursunuz 😊😍

1|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Ki bizim boy ortalamalarıda aynı hemen hemen inan hiç umursamadım ve ben boyuma göre normal kilom ama o biraz daha kilolu ve sözlüyüz kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Gülünç gelebilir.

0|0
    0|0
  • Ben normal buluyorum. İnsanlar başkalarının fiziksel görünüşünün farklılığını değilde ruhlarının eş olduğunu görse önyargı kalkar bence

0|1
    0|0
  • Nasilsan oyle ol seninle ayni boydayim ve sevgilim 1.82. Yaninda kardesi gibi duruyorum ama egilip opuyor sarildiginda kayboluyorum falan aslinda cok tatli duruyoruz ben topuklu giymiyorum hic kasmiyorum yani neysem oyum. Ama topuklu giy guzel olur.

0|0
    0|0
  • Kötü durur açıkcası ama sevgilin seni kısalığın ile kabul etmiş ve 3 yıl boyunca ayrılmamışsa afedersin ama dışarıyı s. kine bile takma sarıl tut elini takıntı haline getirme herkezin boyu çok mu uzun sanki

0|0
    0|0
  • Benim boyum 160 eşimin 182 ve gayet iyiyiz bence istediğim yerde sarilamama sebebim eşim maço bence aşkının tadini çıkar boşver neyin nasıl olduğunu...😇

0|0
    0|0
  • Malesef kötü. .

0|0
    0|0
  • bence çok tatlı görünürsünüz

0|0
    0|0
  • Anlastıktan sonra siz gerisini boşver.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Siz mutluysaniz baskalarina laf dusmez

0|0
    0|0
  • sevgilin sorun etmiyorsa millete ne

0|0
    0|0
  • Bana bak kızım kimseyi takma. Sevgilin seni böyle sevmiş. O bunu demiş bu bunu demiş umrunda olmasın. Mutlumusun sen ona bak. Kızın biri yazmış hakkın yok diye. Sen ne hakla öyle söyleyebiliyorsun. Allah öyle yaratmış seninde çeneni kapatıp oturman lazım.

0|0
    0|0
    • takıntılı soran kişisi benim yorumumu engellemiş. tabi cevabını yediremiyor o zaman sormacaksın takıntılı kardeş. asıl sen haddini bil. evet komik ve itici. sen cevabı yediremiyorsan millete sormayacaksın o zaman. biri de demiş ki Allah öyle yaratmış senin çeneni kapayıp oturman lazım. ne alaka ben senin boyuna bişey demiyorum o boyla 180 biriyle çıkman saçma. çeneni kapat otur ne ya. sen de o zaman sorma 150-180 çift görsen aklından ne geçer diye. istediğimi söylerim söylüyorum işte gıcık oluyorum benim fikrim bu. istediğimi de söylerim dediğim gibi takıntın varsa sormayacaksın soracaksan da cevabına katlanırsın.

• @simpsonnn tabi öyle birine sahip olmadığınız için kaldıramıyorsunuz okey 😀

• evet baya itici. kendi boyunuzdakilerle takılın. bence uzun larla takılma hakkınız yok. bari gittiğinde hep 10-15 cm topuklu giy başka türlü kurtaramazsın

0|0
    0|0
    • Hakkınız yok ne demek ak. Asıl sana böyle konuşma hakkını kim veriyor?

• Komikse komik, iticiyse itici. İnsan gibi cevap vermeyi öğrenin önce. Haddini bil. Kalkıp da bana hakkın yok demeye senin hakkın yok!

• simpsonn senin boyun 1.79 falan herhalde sevgilinde omuzuma geliyor canısı ona göre tavır al

Yükleniyor...