Evde sıkıldığınızda ve tekken genellikle neler yaparsınız?

Evde sık sık yalnız kalıyorum önerilere ihtiyacım var galiba uyu uyu nereye kadar :Dd

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bira Film Sigara Müzik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bakım kitap film yemek tatlı yaln uğraşyrm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kitap okuyabilirsin. Film izliyebilirsin. Uyuyabilirsin. (Sıkıldıysan uyama), yemek yapabilirsin, odanı toparlayabilirsin, resim çizebilirsin, şarkı dinliyebilirsin, youtube'da video izliyebilirsin, belgesel izliyebilirsin, duş alabilirsin, spor yapabilirsin, kişisel ihtiyaçlarını giderebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ne gibi bir öneri istersin

0|0
    0|0
  • Film izlerimm

0|0
    0|0
  • Sevgili bulurdum 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Film izlerim
    Ks de takılırım
    Müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • çekerim sdsfgv

0|0
    0|0
  • Tekken oynarım

0|0
    0|0
  • kitap okuyorum ya da film izlerim

0|0
    0|0
  • hemen telefonu elime alır. listeden bir 8-10 kişi seçip evde home-party yaparım

0|0
    0|0
  • evde tekken aklıma hep şeytanlık gelir.. yalnız kalmak kötü beee :)

0|0
    0|0
  • 32 _______________

0|0
    0|0
  • :)) eller havaya

0|0
    0|0
  • Kız çağırırım

0|0
    0|0
  • Masturbasyon yapıyorum... duymak istediğinde buydu zaten değilmi? Hadi yaşadın.

0|1
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Filmizlerim.

0|0
    0|0
  • Yemek yerim ben😃

0|0
    0|0
  • Güzel bir ABur cubur ya da meyve tabağı hazırlarım. Giyerim pijamalarımı. Geçerim bilgisayarın başına film izlerim

0|0
    0|0
  • Son ses müzik

0|0
    0|0
  • Tv izlerim

0|0
    0|0
  • Piyano çalışırım.

0|0
    0|0
  • Ben film delisi bir insan olarak devamlı film izlerim. Evde kimse yoksa filmini bölen de yok ses yapıp duymani engelleyen de :) tavsiye ederim 👍

0|0
    0|0
    • film önerirmisin pekii

• Ne tür sevdiğini bilmiyorum ama karışık yazıyorum. Uyuyana kadar, gone girl, old boy,(iki tane var kore yapımı olan değil), ekvillain, göçebe. Aklıma bunlar geldi şimdilik. old boyu şiddetle tavsiye ederim.

Yükleniyor...