Maddi durumumuz Allaha şükür çok iyi ama ben bundan dolayı hiç ders falan çalışmıyorum ne yapcam yardım edin?

şimdi boş boş yorumlar gelcek ama ben çare arıyorum, böyle olmaz yani hiç dersin d sini yapmıyorum , çünkü evin arabanın hazır oldunu biliyorum , ama çalışmam lazım önelileriniz neler?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yapacağın en mantıklı şey bir hobi belirle kendine o hobiyi profesyonel olarak geliştir. hobini işin yap böylece hem başarılı olursun hemde hobini yaptığından dolayı iş yapıyormuş gibi gelmez.

Bir elektronikçi olarak şunu söyleyebilirimki (ortaokuldan beri elektronikle hobi olarak ilgileniyordum) işe gidiyormuşum gibi gelmiyor sanki vakit geçirmeye arkadaşlarla takılmaya gidiyormuşum gibi geliyor. Ama bunu yapabilmek içinde okumak gerekiyor. Aslında bir psikoloğa görünebilirsin eğer çalışmama sebebin dikkat dağılması ise sana yardımcı olabilir diyorum. Ayrıca erkekler hazır para yiyen kızlarla pek ilgilenmezler.

1|0
    0|0
    • erkekler pek umrumda değil ama önerin için saoll :)

En İyi Kız Görüşü

• Benimde ailemin durumu iyi onlardan geçiniyorum ama sınavda ilk 2 bin içindeydim şimdi tıp okuyurum bursum var ve kafama göre harcıyorum ama bunları ne para ne de başka bişey için yapıyorum sadece ben istediğim için yapıyorum okadar sende kendin için bişeyler iste

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Birçok imkanlarını geride bırak, minimum ihtiyaçlarla yaşamaya çalış ve onu alışkanlık haline getir. Baktın sıkıntı yaşıyorsun, biraz farkındalık olabilir. Bunlar her zaman elinde olacak diye bir şey yok. Ayrıca en önemlisi ev araba olunca her şey bitiyor mu? Kendin, hayallerin için okumayı denesen ;)

1|0
    0|0
  • Hic bisey yapmasan kitap oku

1|0
    0|0
  • Zenginlik kalıcı değildir. Ders çalışıp okulunuzu bitirip iyi bir meslek sahibi olmanız gerekiyor. bizde eskiden çokz engindik, zenginiz diye okumadım. sonra iflaz ettik. Kafa dank edince bütün okulları açıktan bitirip meslek sahibi oldum.

0|0
    0|0
  • aklin ders yapmiyorsa. ticaret öğren. baban ne iş yapiyorsa onun işiyle ilgilen...

0|0
    0|0
  • Calisan erkek calisan bayan alir haberin olsun ;)

0|0
    0|0
  • Baba parası yemeye devam et.. Alışkınsın. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• akrabanız var mı kız benide alsan yanına bende çalışmasam anam

1|0
    0|0
  • Evi arabayı bana ver

1|0
    0|0