Böyle bir kız grubu hakkında ne düşünürsünüz?

Bu seneki okul hayatım bitti ve hemen analizledim hafızamda nasıldı diye çok ama çok geç de olsa bazı şeyler farkettim size de sormak istedim.
Üniversite öğrencisi bir yakın kız arkadaş grubu düşünün görüyorsunuz okulda ama sürekli ve hiç ayrılmıyorlar bilardo oynuyorlar langırt oynuyorlar voleybol oynuyorlar sürekli okuldalar bazı erkek arkadaşları var genelde onlarla takılsalar da erkeklerle bilardo langırt falan oynuyorlar erkekler yanlış anlamasın oynadığımız oyunlar da erkek oyunları zaten diye düşündükleri için tüm okulun erkekleriyle oyun oynuyorlar birçok insan tanıyorlar ama konuşmuyorlar onlarla hiç

Böyle düşününce sabahtan akşama okuldan çıkmayanlardan olduk oyunlara çünkü bağlandık ve insanlar hakkımızda çok itici düşünüyor gibi geliyor sap gibi gezen birbirinden ayrılmayan sabahtan akşama okuldan çıkmayan işsiz güçsüz insanlar olarak düşünüyorlar sanki şimdi diyeceksiniz boşver onları sen istediğini yap ama olmuyor aklıma takıldı ve geçen geçmesine rağmen ben bu durumu düşünüyorum

Siz böyle kızlar hakkında ne düşünürsünüz sizce kötü bir imajı nasıl düzeltebilir bir insan?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...