sizceler ve nedenleri bekliyorum saygılar.

Güncellemeler:
AKLINIZI KULLANMADAN YORUM YAPMAYIN İNSAN EVLATLARI

0|1
1019

En İyi Erkek Görüşü

• Yaratılmadık. Zaten hep vardık. Sadece gökyüzüne bakmak yeterli. Bence soru şöyle olmalı.
    Nereden geldik?

5|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• işte bugün felsefeye başladıgın gün bu günü hiç bir zaman unutma :D

1|0
    0|0
  • yaradana ibadet etmek için sınavdayız

1|0
    0|0
  • 1. Torpaktan.
    2. Sınava tabi tutulmak için, dünyaya göre hesaplama çünkü algı ötesinde bir şeyden bahsediyoruz, ahretlik sorular bunlar. Ki şöylede bir durum var yaratılırken emin ol soruldu bize. Zaten inançlı isen bunu bilirsin.

1|0
    0|0
  • ibadet etmek cenneti için

1|0
    0|0
  • Hayatımızı belirli kurallar çevresinde yaşamak için. Bir amaca hizmet etmek için yaratıldık.

1|0
    0|0
  • Önce baktı, evrende yalnızdı. Egosunu tatmin etmesi gerekiyordu ve melekleri yarattı. Ancak onlar güçlü varlıklardı, daha acizi daha çok inanıp daha çok aşk besleyeni lazımdı. Dedi ki "İnsan" olsun adı, günde 5 vakit beni şımartsın. Egom tatmin olsun ki daha da fazla zorlayayım. Bana inanmayanı atayım çürüsün cehennemde dedi.

Kumasbay out...

1|0
    0|0
    • Çarpıldın mı bu sözünden sonra

• İyi günler görüşürüz

• Allaha Kul Olmak İçin

1|0
    0|0
  • Prometheus izle ardindan the thing izle. Anlatyo herseyi.

1|0
    0|0
  • Yaratılmadık kendılıgınden olustuk sonra evrım gecırdık en ıyı turler ayakta kaldı vs vs uzayıp gıder bu detaylı konusunca anlasılıcak bısey

1|0
    0|0
  • neden olmasın

1|0
    0|0
  • sen sor diye :)

1|0
    0|0
  • Biktim boyle imansiz sorulardan bunu bu yasa kadar Türkiye de ogrenemesiysen bundan sonrada ogrenme

0|0
    0|0
    • Ben emhandülillah Müslümanım çevremdeki ateist ve deist arkadaşlarıma senin gibi karşılık versem hoş olmazdı mesela yapma yani

• ibretlik icin

1|0
    0|0
  • Bu sitede bu soruyu sormak için 40 defa düşünmek gerek. Bence hangi açıdan merak ediyorsan bunu araştır.

0|0
    0|0
    • Merak etmiyorum sence bir görüşün var mı diyorum

• Ben Müslümanım. Bununla ilgili ayet yetiyor bana yani bencesi yok beni yaratan "Ben insanları ve cinleri yalnızca bana kulluk etsinler diye yarattım" der bir ayetinde bu ayetin dışında 6665 ayet ise ne yapmam gerektiğini öğretir.

• İşte şöyle deki belki bir insana yardım falan dokunur

• Bilemedim:)

1|0
    0|0
  • yukardaki öyle istedi sorgulamak bize düişmez

0|0
    0|0
    • Allahın sana verdiği aklı kullanmak kötü birşey değil düşünmek ve mantıklı sorgulamak bunun yanlış bir tarafı yok bence

• allah beni sorgulayın diye vermedi yanlışı doğruyu ayırt edin diyeverdi

• Anamiz babamiz sagolsun. B. k var sanki. 😏

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• bu sorunuz gibi sorgulamak- anlamak- yaşarken amaçlanana varmak ve imtihanı başarıyla geçebilmek es durağı denen dünya da..

1|0
    0|0
  • Ibadet edek diye

1|0
    0|0
  • Tanrının canı sıkılmış

1|0
    0|0
  • Fazla derine dalma üşütürsün

1|0
    0|0
  • Sen sorasin diye yaratildik :D

1|0
    0|0
  • Hiçten geldik hiçe gidiyoruz

0|0
    0|0
  • sen sorasın diye

0|0
    0|0
  • Yaratildik mi yarandk mi

0|0
    0|0
  • baktıki tek başına. öyle büyük ve kusursuz bir varlıkki övülmek ve birilerini test etmek istiyor. sonra ''ay dur birilerini yaratayımda bana inanmazlarsa yakayım'' diyip yanacak olanları bilmesine rağmen yinede yaratıyor. saçma sapan din ve kitap gönderip ona inanmayanlarıda cezalandıracak kadar merhametlidir kendisi. tabi bunları siz söylüyorsunuz biz değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...