Sabahları benden genç çocuklar birader diyor? öğleden sonra abi/amca diyor?

Şimdi arkadaşlar bende son zamanlarda aşırı stres kaynaklı yüzümde bir çökme oldu vücut maalesef artık toparlayamıyor gibi bir durum var. şöyle ki sabah uykudan yeni uyandığımda yüzümdeki çökme öğleye kadar ortadan kayboluyor yani yüzüm gerginleşiyor ve insanlara 30 yaşında olmama rağmen çok daha genç gösteriyorum ama öğle saatlerinden sonra bildiğin amca gibi yanaklarım düşmeye, göz/kaş altlarım düşmeye başlıyor. normalde herkes yaşını göstermiyon der bana ama noldu anlamadım nazar mı değdi değişken bir yaşım olmaya başladı bu stresli yaşantıdan sonra.
zaten uyku sorunları da başladı gece uykum sık sık bölünüyo da. belki gece adam akıllı uykumu bölünmeden alabilsem vücut yüzü toparlayacak ama maalesef o da olmuyor.

hatta şunu söyleyebilirim geçenlerde sabah saatlerinde hastaneye gittim 35 yaşlarında bir görevliye soru sorduğumda bana "canım" diye hitap etti varın siz hesap edin :D

kendi yaşıtım olan, beni ilk defa gören insanlar öğleden sonra bildiğiniz abi çekiyor. durumum vahim yani. yaşlı göstermesem çekmezler ve az önceki hastane görevlisi olayını yaşamazdım.

normalde yağlı bir cildim var bir tek kırışığım bile yok bu konuda şanslıyım ama gel gelelim bu çökmeler beni mahvetti gerçekten. minyon bir tip olmama rağmen bir yaşlı görünüyom bir genç görünüyom insanlara. artık şaşırdım napcamı. pskolojim bozuldu. ben genç görünmek istiyom benden genç olanlar ismimle de hitap etse zoruma gitmez ki son 1 seneye kadar öyleydi zaten.

Ben bu olayı biraz araştırdım yüz göz çökmeleri, yüz derisinin dermis tabakasındaki, derinin yer çekimine karşı koymasını sağlayan kolajen liflerin dejenere olması sonucu ortaya çıkıyormuş. kolajen takviyesiyle tedavisi mümkünmüş.

sırf bu sebeple 6-7 bin tl herneyse para harcayıp özel bir dermotologa gitmeyi düşünüyorum. aşağıdaki linkteki adam olayı güzelce anlatıyor ve bu adamı denemek istiyorum açıkçası işinde uzmana benziyor. sizce gitsem işe yarar mı?

http://www.uzmantv.com/cilt-sarkmalari-nasil-duzeltilir

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sigara içiyor musun

0|1
    0|0
    • hayır. işim olmaz. ne alkol ne sigara hiçbişey yok. sadece stres çoktu.

Yükleniyor...