Münafıkların sıkça kullandıkları cümleler nelerdir?

Ben başlıca bildiklerimi sayıyım 1. ALLAH ile kul arasına girilmez.2. Benim kalbim temiz bir kere. 3.-Arabin dilinden bizene ben Türkçe ibadet yaparım (Ki senin peygamberinde arap kitabında arapça dangalak)
4-Şeriyat neymiş ya hangi yüzyılda yaşıyoruz modern olalım biraz.
5. Kadınlar açık saçık giyinsin bana ne
6. Benim ırkım şöyle böyle
7. Benim dedem babam hacıydı hocaydı sen biliyor musun?
8. Hadis sünnette neymiş?, Ben kurandan başkasını tanımam arkadaş
9. Ölünün arkasından konuşulmaz (Konuşulmaz dedikleri kişiler genelde İslam aleyhine laflar söylemiş kafirler, Ve islama zarar veren kimseler)
Hadi sizde bildiklerinizi yazın biraz gülelim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Hem feminist hem muslumanım
    Hem laik hem müslümanım
    Hem gomünis hem müslümanım
    Hem alevi hem müslümanım

0|1
    0|0
    • Fetocuları unutmuşun diyologcuyum ama müslümanım

• @delisorular96 Alevilerin Müslüman Olup Olmadığını Nereden Biliyorsunuz? Siz Kimsiniz! Tövbe Haşa ALLAH (C. C.)'ın Dininin Dünya Üzerindeki Tebliğcisi misiniz? Aziz Mübarek Gün ALLAH (C. C.) Cahil Yobazları Islah Etsin.

• Hem akpli hem müslümanı eklemeyi unutmuşsun güzelim...

En İyi Erkek Görüşü

• Ayeti kelimede ve sahih olan hadislerde
    Belirtilen Münafığın alameti üçtür:
    Konuştuğu zaman yalan söyler, söz verdiği zaman yerine getirmez ve ona güvenildiği zaman hıyanet eder, sözüne güven olmaz sözünün arkasında durmaz, emanete hıyanet eder.
    2- “Kimde dört vasıf bulunursa halis münafık olur. O dört şeyden biri kendisinde bulunan kişi ise onu terk edinceye kadar münafıklıktan bir haslet bulunur. Bunlar: Kendisine bir emanet bırakıldığı zaman ihanet eder; konuştuğunda yalan konuşur, anlaştığı zaman sözünde durmayıp bozar. Bir kimseyle çekiştiği zaman aşırı giderek karşısındakinden fazla kötülük yapar”
    3- “Münafıkların kendilerini ele veren alametleri vardır: Selamları lanettir, yemekleri gasp ve yağmadır, Ganimetleri hile ile kazançtır, Mescitlere aralıklı yaklaşırlar. Camide kılınan namazın sonuna ancak yetişebilirler, Kibirlidirler. Ne sevilirler ne de severler. Gece odun gibi sessiz, gündüz gürültücüdürler.
    Münafık, iki sürü arasında kâh birine kâh öbürüne yanaşan şaşkın koyun gibidir.
    Münafık, gözlerine hâkim olup istediği şekilde ağlayandır. Allah korkusundan daha fazlasını insanlara gösterme gayretinde ve kıldığı namaz ile kıyasa düşüyor ise kendi ibadetini reklam aracı yapıyor ve diğer müminlerin ibadetine oranla üstün kılıyor ise o münafıktır.

0|0
    0|0
    • Son olarak bir başka münafıklık alameti Allahın ayetleri ile alay eder,
      Olmamış bir şeyi olmuş gibi görmediği bir şeyi görmüş gibi anlatır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu nasıl bir kafa yapısıdır münafıklığı işine geldiği gibi yazmışsın daha münafıklığın ne olduğundan bile bir habersin sen zırvalamışsın. Zaten daha önceki hesabımda senin bir kaç yerde görüşlerine denk geldim hepsi tutarsız ve desteksiz münafıklığın en büyük alametleri kendini her konuda üstün görme ve kibirdir buda sende fazlası ile mevcut münafıklığın cevapları diyede zırvalamışsın resmen peşinden gittiğin içerisinde yer aldığın oluşumun kendisi münafığın önde gideni bunun bile farkında olmayacak kadar bilgisiz cahil ve zavallısın...😊

0|0
    0|0
    • Senini trolllere cevap hata ama vericem.1. cisi tutarsızlıktan bahsetmişin görüşlerime denk geldiğini söylemişin 1 experlemi? Bana trol hesaplarıyla gelme korkak.2. cisi Evet münafıklık belirtisi laflar bunlar zaten. Sende bu saydıklarımın içinde olduğu için gocundun. He ben dahada sıralarım istersen liste bayağı uzar. Nede olsa seninde kalbin temizdir. Şimdi 2 le.

• Kibirin anlamını öğren öyle gel şu tavrın bile kibirin ifadesi yırtınma boşuna seni bilen biliyor abicim

• Anladık herhalde soruda ne dediğini beni kendin gibimi sandın

Erkekler Ne Diyor 1

• Cennet-i ala kerhane midir? en çok bunu duyuyorum.
    Ha birde takmışlar çok eşliliğe. Neymiş peygamber bir eşinin koynundan çıkar diğerinkine girermiş.

Yakacaz hepsini inşallah.

4|1
    0|0
Yükleniyor...