Münafıkların sıkça kullandıkları cümleler nelerdir?

Gizli Üye
Ben başlıca bildiklerimi sayıyım 1. ALLAH ile kul arasına girilmez.2. Benim kalbim temiz bir kere. 3.-Arabin dilinden bizene ben Türkçe ibadet yaparım (Ki senin peygamberinde arap kitabında arapça dangalak)
4-Şeriyat neymiş ya hangi yüzyılda yaşıyoruz modern olalım biraz.
5. Kadınlar açık saçık giyinsin bana ne
6. Benim ırkım şöyle böyle
7. Benim dedem babam hacıydı hocaydı sen biliyor musun?
8. Hadis sünnette neymiş?, Ben kurandan başkasını tanımam arkadaş
9. Ölünün arkasından konuşulmaz (Konuşulmaz dedikleri kişiler genelde İslam aleyhine laflar söylemiş kafirler, Ve islama zarar veren kimseler)
Hadi sizde bildiklerinizi yazın biraz gülelim
Münafıkların sıkça kullandıkları cümleler nelerdir?