Beklentimiz ne kadar yüksek olursa o kadar mı üzülürüz?

O zaman beklentiyi düşük tutarsak daha az üzülürüz.

"Beklentisi yüksek olan kadınların yalnızlığı daha koyu olur. Ummak ve beklemek kadınlığa verilmiş iki cezadır! /Murathan Mungan/"

1|1
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• allah ınsana cok secim vermis ve ne yapman gerektigin senın elındedır ask yoktur bunu anlayın secimlere ask diyemessin örnek allah insnai dört örtluk yaratmadı cunku gunah sevap olsun diye eger allah ınsanı dört dörtluk yaratsaydı ınsanlar esit aynı zekaya sahıp olurdu ozaman yasamanın anlamıda olmaz o yuzden ask yoktur örnek allah kadını kaburga kemıgınden yarattıgı ıcın orası cok hassaz ve kırıldıgında tamir etmesi zor dur iye buyuruyor örnek bır kadını uzmek gunahtir aynı sekılde erkegı ama buna as k diyemezsiniz ask duygusu yoktur bu ınsandan gelen bır uydurmadır ınsanın kanıtı yokken nasıl ask olsun sadece sözlerle ınsanları kandırmıslar

0|0
    0|0
    • bu dunyada hersyei allah rızası ıcın yapmalısın bu dunyaya bu yuzden geldin ınkar edenler ise askı ortaya cıkarmıs ınanadan ınanmayanda ınanmıs ama dedıgım gıbı bu sevgı ask denen sey ın ortaya cıkmasının tek sebebı bır kızlan 100 yıl yasamak ıcın bunu demek gerekir yoksa olmaz sadece seks vardır ve zınadan gunahtan sakınmak ısteyenlere tek bır kadına omur adamaları hak olmassada yapmalılar

• Allah/FSM/Tanrı affetsin kardeşim..
      Bu kafayı yaşamak için ispirto mu içtin, naptın?

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle öyle. "Ben genellikle hep kötüsüne hazırlıklı olayım da iyisi olursa mutlu olurum." derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 8

• evet aynen öyle mesela hiç beklemezsen hiç üzülmezsin :D

0|0
    0|0
  • Beklentilerim yüksek mi değil mi bilemiyorum birde biraz karşındaki kişiye göre de değişir herkesin yapabileceği yetebileceği sınır farklıdır ona göre senin beklentin yüksek ya da azdır. Asıl sorun bence küçük şeylerden kolayca mutlu olamıyoruz. Önce onu öğrenmemiz gerek...

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben öyle düşünmüyorum. Hedefin ne kadar yuksek olurda o kadar da isteğin bir okadar da basardikca sen bir adim attikca yere sağlam basarsin. Yetinmeyi elbette biliceksin. * fazlasina imkanin varsa neden ulasamayasin

0|0
    0|0
  • Ne kadar yuksekten ucarsan dustugunde canin o kadar yanar

0|1
    0|0
  • Beklentiler daima yaralar

0|0
    0|0
  • Evet 👌

0|0
    0|0
  • Uni bitti issizim yillardir ozelde devletde olmiyor
    Az bir isim olsa raziydim okudum falan tahsilsiz adam beni buluyor beklentim yuksek degil orta
    Uzuluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...