Makyaj yapan kapalı kızları anlayamıyorum? anlayan var mı?

Baş kapatmayı kuran emrederken sadece başı kapatın gerisi önemli değil demiş gibi davranıyorlar. Zaten baş kapatmanın mantığı "çekiciliği" bastırmak erkeklerin ilgisini çekmemek değilmi? Ozaman başını bağlayıp dudaklarını kıpkırmızı yaptığın zaman nerde kaldı karşı cinsin ilgisini çekmemek? Toplum içine çıkmamaları gerektiğini düşünüyorum.

Güncellemeler:
Sen başını ört saçını sakla daracık şeyler giy kalçanı göğüslerini sok milletin gözüne? saçından daha az tahrik olur adam?
birde sevgilisi olan ilişki yaşayan kapalılar var ki onlar büsbütün bitmiş!

0|1
17|8

En İyi Kız Görüşü

• toplum içine çıkmamaları gerektiğini düşünüyorum demişsin de abartmışsın biraz. o , kuranı öyle yorumluyordur belki toplum baskısından kapanmıştır. zaten çoğu kadın toplum baskısından dolayı istemediği gibi davranmak zorunda kalıyor. doğal olduklarınca neler yaşayacaklarını toplumun onlara neler yaşatacaklarını biliyorlar çünkü. erkekler o... pu der rahat bırakmaz. kadınlar sürekli dedikodusunu yapar ayıplar. ailesine laf getirir. arkadaşlık etmezler. ailesi ona kötü bakar vs vs. belki din anlayışı böyledir yani yargılama hakkı bizde değil. onu öyle seven de vardır sevmeyende. aynı bizlerde olduğu gibi. bizi de böyle seven var sevmeyen var.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bu konuda haklısın katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Aynı fikirdeyim neden kapandıkları belli değil kapalı biri olarak utanıyorum onları görünce uyarınca da sanane kendi işine bak Kuran da emredilmiyor mu bir yanlış gördüğünde uyarmak lazım diye bunu yanlış anlayanlar feci sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Cok dogru allah ragzi olsun kardesim.
    Bunu bir müslüman olarak arkalarından soylemek ya da gozunle gormeden sadece kullakla duyup biri yapmis diye bini, de karalamak hakmi peki.
    Bir muslumana yakisirmi?
    Baskalarini lekelerken ya da yargilarken gunaha girdiginide dusun derim.

0|0
    0|0
  • ahir zamanın kapalıları...
    Allah ıslah etsin onlar aksesuar olarak kullanıyorlar esarbı.

0|0
    0|0
  • Onlar da nefislerini ancak bu kadar terbiye edebiliyorlar demek ki. Yargılamak veya kınamak bize düşmez. Gün gelir şeninde kızın olur.

0|0
    0|0
    • Ayrıca ne tür sapık olduğunu çıkaramadım yorumlarda gördüm de tshirt giyen birinden bile tahrik olacak kadar aç mısın cinselliğe? Bu kadar düştük mü yahu?

Ayrıca erkeğin tesettürü de göz kapaklarındadır ve bakmamak ne kadar zor olsada senin için, bakmayacaksın. Madem tesettürlü kadınlara bu kadar kızıyorsun. Üstüne düşeni yap gerisini boşver.

• Ben bir göz kalemi kullanıyorum bazan fondoten

0|0
    0|0
    • neden kullanıyorsun onları? kullanma çirkin ol karşı cinsin içi gitmesin sana? o nick ne öyle? zina içinde yüzüyorsun sen?

• Lan yuru git aklın batsin boş boş konuşma gizli den gelmiş birde sanki 7/24 namazda niyazda

• yazık sana günah bataklığında yüzüyorsun o başındaki örtüyü kirletiyorsun!

• kimse kimseye karısamaz bence kimeneki isterse yapar

0|0
    0|0
    • başını ben görmeyeyim diye kapatıyorsa makyajıda ben göreyim diye yapıyor demektir.

• kimse senin için süslenip ya da kapanmıyo yalnız.
      kendi dininin gerektirdiği seyi yapmaya calısıyo ve nasıl senin benim biizm yapamadığımız seyler oluyosa onunda oluyodur.

• Sürme sünnet yalnız. Bilmiyorsun sanırım

1|0
    0|0
  • Bence hafiften kalem falan çekmeleri yanlış olmaz ama aylayniri çekip ruhları sürmeleri kötü bisey çünkü Allah tesetturlu hakkıyla yapmalarını istektemektedi

0|0
    0|0
  • ben bile öyle yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Bende anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Ya ona bakasan pantolonda lanetlenmiş tüm müslüman alemi giyiyor nefis iste

0|1
    0|0
  • onlar açıyorsa sen kapa gözünü

0|0
    0|0
    • kapatamam ben

• dine göre senin suratınında görünmemesi gerekmiyormu neden ruj sürüp çıkıyosunuz? erkek bakar doğasında var o cinsel organ en ufak şeyden bile etkileniyor saklamak için bin türlü şekle giriyoruz bazen kadın suçlu bu halde nerde gördün çarşaflı kadına erkeğin offf şunun çarşafa bak be dediğini göremessin?

• @YasuoMain görürüm azgın ve sapmş erkek herşeyi yapar.
      bu bir ikincisi zina herkese haram kadına da erkeğe de ee o zaman sizin mantığınız onlar açar ben balkarım mantığı kolay geliyor demş bakmak bakınca da ona suçu yüklemek önemli olan
      bakmamak.
      köyde herkes namuslu önemli olan en sapkın yerde kendini korumaktır

• herkesin hayatına kimse karışamaz. kapalı kız gelip sana niye böyle pantolon giyiyon diyo mu?

0|0
    0|0
    • işte birtanesi geldi? amacınız nedir böyle giyinmekte? erkekleri tahrik etmediğinizi mi sanıyorsunuz?

• merak ettim şimdi o tshirtleri bak nasıl acaba o tahrik etmeyen t shirtler!!

• bildiğin tişört öyle çok aşırı dar ince değil ki

• Herkes kendinden gunahindan sevabindan mesul
    Anneni karini kizini duzelt baskasina onu yap bunu yapma diyemezsin

0|0
    0|0
  • onları bende anlamıyorum oyle kapalılar gordumkı kapamaktan sogudum

0|0
    0|0
  • Sizene o, onların hayatı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tamam bu yanlış birşey herseferindede onlara süslüman diyorum zaten. Lakin hergünde bu tip sorular sorulmasınada uyuz olmuyorum değil. Topluma soru soran atılgan arkadaş neden gizlisin?

0|0
    0|0
  • Biz bunlara "süslüman" diyoruz...

0|0
    0|0
  • Mini etek giyeni bile gördüm

0|0
    0|0
  • Neden kapandıklarını bilmiyorlar. ayrıca kız oldukları için içgüdüsel olarak süsleniyorlar.

0|0
    0|0
    • benim dişi muhabbet kuşumda kendini süslüyor tüylerini kabartıyor onunla aynı zekaya mı sahipler ozaman?

• O kadar aşağılayıcı konuşmak haddim değil ama bir insan biri kuş yani. zekayı kullanamadıktan sonra ha insansın ha hayvan. hayvanlar artık daha insan.

• Seninde bakmanın gerekiyor sende toplum içine çıkma o zaman

0|0
    0|0
  • anlamıyorum kesinlikle abartanlara sinir oluyorum sadece sürme cek yeter gerisi fazla

0|0
    0|0
  • sence sırf kur-an da emrediyor diyemi çoğu kapatıyor sanıyorsun? peeeh

0|0
    0|0
Yükleniyor...