Bu bir hastalık mı?

gay biseksüel vb hepsi bunlardan dogustan gelen seyler bence ama bir hastalık mı? Allah yasakladıysa neden bu sekilde yarattı anlayamıyorum yorumlariniz varmi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hastalıktır sonradan gelen bir şey bu Allah o şekilde yaratmıyor kimseyi

0|0
    0|0
    • nasıl oluyor peki boyle kisileri yargilamiyorum ama anlayamiyorumda

• çoğu filmlerden görüp merak salıyorlar bir nevi özentilik gibi bir şey

• mesela okuldada goruyorum bir erkek ama davranisi sesi kiz gibi gay yani

En İyi Kız Görüşü

• Kimse gay biseksuel dogmaz sonradan olur cevredeki davranislar tacizler anne baba egitim kotu ornekler vs bir insan iki organli dogmadikca dogustan cift cinsiyetli dogamaz bunlar genelde pisikolojik veya hormonsaldir ve tedavileri var gidip cinsiyet degistrmenin anlami yok Allah niye boyle yarattiya gelince herkesin bir sinavi var onlarinkide bu eger aabir gosterir dogruya yonelirlerse mukafatlari buyuk olue tam terisini yaparlarsaa cehennem ehli olurlar dunya bir masal ulkesi degil kolu bacagi olmayanlarda var burasi gecici bir dunya sen sonsuz olana kafani yor bnce umarim aydinlatabilmisimdir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hastalık bence.

0|0
    0|0
  • Allah böyle yaratıyor onları. Yasak diye bir şey yok dinler yalan

1|0
    0|0
    • Allaha inaniyorsun dinler yalan diyosun yani Allah seni yaratti basibosmu birakti?

• Araştırmayan kesin gider müslüman olur ingilterede doğan hristiyan olur hindistanda doğan Budist olur dinini sen secmiyorsun ailen müslüman sana bunları öğrettiği için doğru diyosun büyüyünce de aynısını sen çocuğuna yapıyorsun nerde birisi din din diyorsa en sahtekar en adi o insandır her zaman. İyi akşamlar yazmayın daha

• Taklidi iman diye bisey var okey ama bn at gozluguyle bakmam tevrat incil budizim hinduizm ve benzeri fareye tapilan din bile var samanizm bunlarin hepsini tek tek arastirmis bir insanim ve bu tarz arastirma yapanlarin cogu islami seciyor karar mercii sensin bu son cvabimdi din din diyenlere gelince insanlar dini kullanip sarlatanlik yapmasini bilir ama bu yaraticinin degil onu yapan insanin sucudur islami veya baska bir dini insanlarina degil dinin kurallarina veya kitabina gore degerlendir hangimiz tam anlamiyla muslumanizki

Kızlar Ne Diyor 1

• sapkınlığı yasaklamıştır önüne her gelenle sevişen tipleri lgbtleri değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...