Boş hissediyorum?

Çok sıkıldım... Çok boş hissediyorum insanlarla göz göze gelmeyi adımın çağrılmasından nefret ediyorum kimseyle iletişim kurmak istemiyorum bu küçüklüğümden beri var bazen tek başıma yaşamayı delicesine istiyorum eve akrabaların gelmesi bana laf atmaları neden dışarı çıkmıyorsun diye çok sıkılyorum hayalim yazar olup küçük bir evde sonsuza kadar tek başıma yaşamak ama buna daha var ben hemen gitmek istiyorum oysa ki neden böyle nasıl dayanabilirim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• motonluktan olmasın o? degıstırmen lazım kendını gel dertlesek

0|0
    0|0
    • anlatacak acıklı olaylarım yok kendi kendime kalmak istiyorum sonsuza kadar sadece

• sacmalama be. böyle şey mı olur. gel konusalım diyom

• kişilik özelliğim böyleyse ne yapabilirim tek başıma daha da mutluyum insanlarla birlikte zaman geçirdiğim süreçte çok sıkılıyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bende iyleydim tatlim hala oyleyim ama eskisi gibi degil. Zamana birak yiluna giriyir bazi seyler. sıkılma yalnizlik guzeldir kimi zaman. Sahildeyim Şu an sadece dalga sesi istiyorum ki bu an hic bitmesin. kimse beni aramasin sormasin. Ama yasiyoruz ve sorumluluklarimiz var kalkip silkelenip devam etmeliyiz. Hayata yarina...

0|1
    0|0
    • Devam ediyorum ama istekli olmadıkça işlerim iyi gitmeyecek tek istediğim sorumluluklarımı tek başıma yapmam insanlarla karşılaşmak zorunda kalmamam

• O zaman boyle kal bu bir hastalik degil? Mutlu ol

• Aynen düzeleceğimi sanmıyorum zaten sadece biraz daha dayanmam lazım hayalime ulaşmam için

Erkekler Ne Diyor 3

• Nasıl dayanırsın bilmem ama dayanmak zorundasın

0|0
    0|0
    • Ben bile kendime fazla geliyorum Edebiyat hocasına verdiğim hikayelerim bitmek bilmiyor artık çok sıkıldım

• Aynı ben ama ben 3 yıldır yalnız yaşıyorum hiç bir faydasını görmedim :/

0|0
    0|0
    • İnsanlarla konuşmak göz göze gelmek konuşmak hiç birini istemiyorum kendi kendimle yaşamak istiyorum pişman olacağımı sanmıyorum küçüklüğümden beri var bu

• Bilmiyorum belkide bir şeylerin etkisidir bu :) Umarım istediğin hayatı yaşarsın.

• Umarım... tek istediğim bunun hemen gerçekleşmesi

• Anlatmak İstermisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşlukta olmak gibi bişey. bende çok isterim bunları mesela ama vicdanım beni durduruyor bu hayalleri kurarken. Çok düşünmemek en iyisi.

0|0
    0|0
    • Düşünmekten başka yaptığım iş yok insanlarla iletişim halinde olmak ölüm gibi sanal da neyse de gerçekte onlara katlanamıyorum ben tek başıma mutlu oluyorum daha çok gülüyorum

• O zaman zamana bırak.

• O zamanı bekliyorum...

• Bende aynı malsef aileden kaynaklı sanrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...