Bir insan neden yere tükürür?

Hayır bir insan neden yere tükür ya bu kadar pis olmak için kendini zorlar mı?

Küreği alıp gırtlağına sokasım geliyor ya :P :P :P o tükürük ağızdan niye çıkıyor biz o pis insanın salyasına maruz kalmak zorunda mıyım neden yani yani neden :P

Sorun yere tüküren pisliklere neden böyle bir pislik yapıyorsunuz :P

0|1
14|33

En İyi Erkek Görüşü

• bu egıtımle yetıştırme tarzı ıle alakalı bence cocuk aıleden nasıl yetışırse oyle yapar ama bende sokakta gormuyor degılım gecen alsancak kordonda yaşlı bır adam resmen bogurerek tukurdu ınan mıdem alt ust oldu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hadi bazı öküzler sokağa tükürüyor da, benim evde ki öküz halıya tükürdü biraz.
    35 yaşında ki adama bir çok şeyi ben öğretiyorum artık.

1|0
    0|0
    • yok artık abla o da nasıl öküzmüş halıya nasıl tükürür insan :O

• 4 yıl olacak canım, vallahi anlamış değilim 6 yıldır hayatımda tutarsızlıkları yüzünden hala gram tanıyamıyorum.

• ne desem bilemedim abla sözün bittiği yer sanırım... Kocam halıya tükürüyor demen bile bütün evliliğini özetliyor

Erkekler Ne Diyor 32

• bu biraz egitimle alakalı fakat daha çok psikolojik bir durumdur. hayatı sevmeyen birisi farkında olmadan bir tepki olarak yere tükürür.

1|0
    0|0
  • İnsan mı? İyi bak insan değildir o.

1|0
    0|0
  • Bazen ihtiyaç olur, insan yutamadığı tükürüğü usulca kimse görmeden olabildiğince tenha bir yere tükürür. :)

1|0
    0|0
  • Annesinden Doğarken Üzerinde Plasenta Parçaları İle Dünyaya Geldiği İçin Ya da Anası Ya da Babası Bir Lama Olduğu İçin.

1|1
    0|0
  • Herkes çok realist ya :D Ütopyameister

1|0
    0|0
  • Sorunda yanlışlık var. İnsan olan tükürmez. Diğer canlılar insan kadar akıllı olmadığı için bir şey diyemiyorum.

1|0
    0|0
  • Sürekli tükürüyorum.
    Burda millet tükürenleri kınamış.
    Çoğu üzeri yağa pasa bulanmış Sanayide çıraklık yapan genç görseler tiksinerek bakarlar.
    Çoğuda sigara içiyor, alkol alıyor. Muhtemelen Zina var, 2 yüzlülük ve KAHPELİK var.
    Ama yok burda herkes melek anasını satimm

0|0
    0|0
    • olayı nerden nereye bağlamışsın sanayide çalışanı neden kınayayım hırsıza madalya takmadım alın teriyle çalışanı ezeyim ama bu yere tükürmeni haklı kılmaz

• Hırsıza oy verenler düşünsün kimsenin günahını çekemem.. Onlar ezmeye çalışıyor sen ezilmek zorunda mısın? Yaran varsa gocunursun bir tükürüğü nereye çektin saçmaladın resmen tükürmeyin kardeşim yere pisliğinizi çekmek zorunda mıyız

• Başlatma tükürüğünden.
      Her gün canımız yanıyor lan bizim. Her gün bir ölüm haberi alıyoruz lan biz hergün aglıyoruz. Bana burda bir tükürük lafı etmeyin. Daha geçen 2 ay önce 2 kadın bir adamı intihara sürükledi. Her gün şehit haberi alıyoruz. Kürt kardeşlerimi delik deşik ettiler halde. Can bildiğim dostlarımı... ALLAH AŞKINA sorununuz bumu? Bumu sorununuz?

• Aliskanlik
    Tukurmeyi sevmem

1|0
    0|0
  • Bkz. Servet Çetin.

1|0
    0|0
  • Demekki canı yere tükürmek istemiş

1|0
    0|0
  • Hiç tükürmedim :/ :/

0|0
    0|0
  • tükürmek zorunda kalmak kötü bir durum bu durumların dışında kalan bilinçli tükürmeler hiç de iyi değil

0|0
    0|0
    • yere tükürenlerin çoğu bilnçli yapar sonuçta hasta olup yere kusabilir insanlar onlar çok farklı

• haasta olmak da ayrı bir durum ama sigara içen biri istemsizce ciğerden pislik gelebilir ağzına o zaman yutması daha iyi değil sanırım

• Ya millet sokak ortasinda caliliklarin aradina isiyo bise diyoz mu?

0|0
    0|0
  • Seviyorum yere tukurmeyi

0|0
    0|0
  • Zorda kalırsam mendile tükürüp çöpe atıyorum bu gruba dahil değilim değil mi? 😆

0|0
    0|0
    • bilemedm sorunun cevaplarını okuyamıyorum gerçekten midem bulandı düşünmek istemiyorum :(

• Ama insani bir durum bazen olur olmadık geliyor.

• ya tükürecek başka yer bulamayıca mecbur tükürüyorlar napsın sümükmü yutsun adam

• pis bir koku alirsam tukururum sadece kucuklukten kalmis aliskanlik durduk yere tukurmem

0|0
    0|0
  • İnsan için de toplum için de tükürmem çok tükürme gereği duyarsam çöpe tükürürüm böyle balgamı bir çıkarırım hele bide seslendirmeden çıktıysam sıçtık hakdkajs

0|0
    0|0
  • Aklıma kolpaçinoda ki balgam sahnesi geldi ya istemsizce güldüm

0|0
    0|0
  • Valla bücür cadı, haklısın ama insan tükürdügü diye de bogazına kürek sokulmaz yanii... Sen de ilginçsin :)

0|0
    0|0
  • İnsanın sağlıksız bir anına denk gelebilir ve mecbur kalabilir ya da midesi bulanır vesaire vesaire ama ortada bir sebep yokken yapan magandalara kırolara diycek bir şey yok keşke yerden yalatsa birileri

0|0
    0|0
  • Çünkü o insan değil

0|0
    0|0
  • Canı istiyodur

0|0
    0|0
  • Aşkım gibidir yere tükürmek, doruğa çıkıp bir kadının üstüne bütün salyalarını Akıtmak ve bunu aşk sanmak, ikiside iğrençliktir

0|0
    0|0
  • Doğal gübre doğaya zararı yok sen sigara içenleri öldür ben rahatça tüküreyim :)

0|0
    0|0
  • Eğitim seviyemiz henüz bu aşamada olduğu için..

0|0
    0|0
  • Havaya mı tükürsün?

0|0
    0|0
  • bide sümük atanlar var onlar fena sinek falan vuruyo :D

0|0
    0|0
  • Terbiyesizler

0|0
    0|0
  • tükürdügünü yalayan cok pislik dolu

0|0
    0|0
  • Havaya mi tukurelim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 13

• Görgüsüzlükten ve saygısızlıktan. Kendisine saygısı olmayan insanlardan çevresine saygı duymasını bekleyemeyiz sonuçta.

1|0
    0|0
  • ay bende deli oluyorum ya bir gün arkadaşım yere tükürmüştü yalattırmıştım onu o günden sonra yere tükürmeyi bıraktı

1|0
    0|0
  • Çünkü duyarsız kaba ve iğrençtir.

2|2
    0|0
  • nefret ediyorum öylelerinden

1|0
    0|0
  • Kutluyorum seni bnde buna cokkk uyuz oluyorum sokaga ciktgm vakit gormekten korktugum bisey😵😨😁😁

1|0
    0|0
  • Neden böyle çirkinlikler yapiyorlarsa

1|0
    0|0
  • Hayvan dan aşağı varlıklar ilte

1|0
    0|0
  • Öküz ve aptal oldukları için

1|0
    0|0
  • Terbiyesizlik.

1|1
    0|0
  • Sevgilim sigara iciyo balgam oluyo ondan tukuruyo 😆 bir sure sonra alisabilmissem demekkiiiiii

0|0
    0|0
  • Görgüsüz adapsiz oldukları için yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Sigara iciyoz balgam gelince napalim

0|0
    0|0
Yükleniyor...