Aklı selim olan bütün insanlara bu sorum ateistler mi haklı müslümanlar mı ?

Ben elham. Müslümanım ve aklı selim olan herkese bu soruyu soruyorum sizce diyelim ki 1 milyar insan ateist var dünyada 1 milyar müslüman dimi 1 milyar ateistin içinde yok balıktan geldik yok maymundan geldik yok meyveden geldik büssürü sey söylüyorlar ve allaha inanmıyorlar 1 milyar müslüman ise sadece topraktan geldik ve allah var diyor sizce hangi taraf mantıklı?

• Müslümanlar
    82% (14)75% (9)79% (23)Oy Ver
  • Ateistler
    18% (3)25% (3)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ateistler bana aynı hiç bir şeyi sorgulamayan sadece inanıyorum deyip işin içinden çıkanlarla aynı kefede deistler sanki aklına kullanan en mantıklı insanlar gibi geliyor bu tabi benim fikrim çevremde ateist sayısı da gerçek Müslüman sayısıda baya az ama gösterme Müslüman sayısı baya fazla işin gerçeği tesettürlü boyalı müslanlardansa ateistlerin daha net bir duruşu var inanmıyorlar ve inanmıyan bir insan gibi davranıyorlar... baya uzun oldu... güzel bir soru sormuşsun dayanamadım :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şuphesiz ki hak Allah'ın tarafıdır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Deist desen neyse de ateisti haklı bulmak aptallık

0|1
    0|0
  • Putperestler

0|1
    0|0
  • Müslüman

0|0
    0|0
  • Ateistler üstün körü bilgilere sahip oldukları halde kendilerini inanilmaz bilgili zannediyorlar. Ama iş öyle değil. Biraz daha irdeleseler bir yaratıcinin oldugunu anlayabilirler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka şık koymadığın için Müslümanlar dedim. Müslümanım lakin bu benim doğrularım başkalarının değil. Olmak zorunda da değil. Herkes haklıdır herkes doğrudur herkesin inancı ve düşüncesi kendisine haklı geldiğinden inanır.

0|1
    0|0
  • Müslümanlar haklisa Caminin minaresinde neden Patroner var?

0|1
    0|0
Yükleniyor...