Kick box bilen kız erkeği dövebilirmi?

Kızların ikisi de kız kardeşimin üniverseteden yakın arkadaşı yarı. Gece onlarla kalıcam kız kardeşim 2 gün sonra gelecek

Hani kavga edeceğimden değil sadece sadece merak ettim kızların ikisi de milli sporcu siyah kuşak kavga etmek beni dövebilirlermi boyları benden dört beş santim daha uzun benim boyum 177 benimde fazla kavga etmişliğim yok

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben dövuyom

0|1
    0|0
  • Döver panpa dikkat et

0|0
    0|0
  • ananı bile... ler bence hiç bulaşma :D :D :D

0|0
    0|0
  • Evet dövebilşr

0|0
    0|0
  • Gozu kapali dover

0|0
    0|0
  • Zayıf noktaları bilen birisi ve doğru vuruşları doğru vurgularda yapar isee evet dövebilir. :D

0|0
    0|0
  • Döver

0|0
    0|0
    • Erkekle kadın Arasındaki bir güç farkı var erkekler kadınları daima eserler bu kez neden farklı olsun

• Döver hemde nasıl

0|0
    0|0
  • Erkegine bagli dovebilecegi de olur dovemeyecegi de

0|0
    0|0
  • Ağzına bile ıçar :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 16

• kavgada önemli olan reflekstir ve teknik bunu bildikten sonra her türlü vucudu devirebilirler kız diye yapamazlar diyemeyiz.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim kickbox ile ilgileniyordu. Dövemiyordu ama çok sağlam vuruyordu. Vurduğu yeri morartıyordu

0|0
    0|0
  • Doğru noktalara vurmadıkça, bir ayıyı birde dayıyı indiremezsin. Hele birde kalıbınınadamıysa. Vurduğun yerden seker sen etkilenirsin.

0|0
    0|0
  • Kadın dövüşçülerle dövüşmüş biri olarak evet döver. Yerden yere de vurabilir.

0|0
    0|0
  • ^^ onlarl kalcan gece ha ^^ ne kadarda guvenilir bir erkek. Kişisine göre değişir aga mesela ben 110 kilo adamım beni fazla hırpalayabileceklerini sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Döver panpa kız sağlam biliyorsa anasını bile sever 😀

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Çok pis dayak yersin😂

0|0
    0|0
  • İstersen 10 yıl kick box 5 yıl judo 3 yıl muay thai 4 yıl amelelik 2 yılda simitçilik yap. Tokatı koyduğu gibi sümsük misali yapışırsın yere

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum sırf savunma yapsam yine dayak yemem cünkü bende eskiden boksördüm ve kick boxcuların yumrukları zayıf olur boksörlere göre :D

0|0
    0|0
  • Eskiden kadın nijjalar varmış çok seri ve çok iyi dövüşüyorlarmış. Saraylara gizlice girip suikastlarda bulunuyorlarmış. Nerde o eski nijjalar kardeş bence alamazlar :D

0|0
    0|0
  • Dover

0|0
    0|0
  • Dövebilirler.

0|0
    0|0
  • Herşey Bazen Güç Değildir
    Mesela 100 Kilo Adamlar Var Adam Ağır Tır Korkuyolar Kavgaya Girmeye
    Önemli Olan Atiklik Çevikliktir
    Kickboks Bilen Bir Kız Adam Durutmaz Karşısında

0|0
    0|0
    • Ama ben bir erkeğim o ikisi kız erkekler kızlardan daha güçlüdür

• Tabi ki, kadınlar zayıf normalde ama sen sporcu değilsen ve onlar sporcu ise yerler abicim 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Na bile kor

0|0
    0|0
  • döver

0|0
    0|0
Yükleniyor...