Fal bakmasını bilen var mi?

Yaa arkadaşlar fal bakmasını bilen varsa aranızda bir yazabilir mi bir kac resim yollayacağım , yorum gerek isimli tarihli :D

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben biliyom

0|0
    0|0
    • Numarami ozelden atsam vatsaptan yollasam bakabilirmisin acaba :)?

• Tatlım bakmayacaksan yorum yapmış olmak için yapma. Atlama her halta. Hoşçakal.

• fal fincandaki şekillerin bişilere benzetilmesyle yorumlamak sallamaktır onları süryani, farsca, arapça harf ve rakamlarla okuyup bakmak ise BAKI dır. önce bunu bilin ve doğru kişiye ücret ödemeden baktırın eger doğru pişirme ve fincan kapama yaptıysanız. bu bir ilimdir ve haram kılınan fal ile alakası yoktur bir fincandan 5 sayfalık yorum çıkar burda kimse 5 sayfayı sana yazma zahmetinede girmez, eğlence amaçlı bakıp sallayanlar hariç. bye

Erkekler Ne Diyor 2

• ücretsiz bakmıyorum.

0|0
    0|0
    • Ne kadara bakıyorsun ve nerede bakıyorsun cafe falan mi?

• Numarami veriyim, bir ara bir yerlerde buluşalim kahveler benden olsun :D odemenide yaparım , uygun mu? Eğer iyiysen iki üç kız arkadaşım daha var onlarda baktirabilir

• aynı şehirde isek olabilir. onun dışında başka yollarla 15 tl tahsil edebilirsin. mesaj atabilirsin, hoşça kal.

• ben bilmiyorum ama cep telefonumdakı uygulamayla yardımcı olabılırım dılerseniz

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim uygulama bendede var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...