Bir Kız Size #Tokat Atsa Ne Yaparsınız?

Bir Kız Size #Tokat Atsa Ne Yaparsınız?
Yanaklara Kan Gitmesi İçin Arada Sırada Abartmamak Suretiyle İcra Edilmesi Gereken Eylemdir.

Anneleriniz Başta Olmak Suretiyle Uçarı Abla ve Hatta ve Hatta Bacılarınızdan Tokat Yiyebilirsiniz.

Muaayyen Günlerinde Ortada Hiçbir Sebep Yokken Eş ve Sevgililerinizden de Yiyebilirsiniz.

Aldatılan Ağır Ağabey Bazı Kadınların Erkekleri Tokatladıkları Bilinmektedir.

Ayrıca #Butch Olan Gardaşlarımız Var Onlarda Gerektiğinde Tokat Atmaktan Çekinmezler.

17-18 Yaşlarımdayken Sınıf Arkadaşım Kızların Birbirlerini Akşamları Tokatladıklarını Düşünüyordum Yıllar Sonra Öğrendim Gerçeği..

Bazen Benimde Canım Çekiyor Bir Kadın Tarafından Ağır Olmak Suretiyle Art Arda Tokatlanmayı..

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @KntszmLq @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

• Karşılık Veririm.
    43% (10)48% (10)45% (20)Oy Ver
  • Elini Tutar Kendime Çeker TATLISES Ya da İNANIR Öpücüğü İle Öpmeye Başlarım.
    17% (4)19% (4)18% (8)Oy Ver
  • Kaçarım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hadi Bir Daha Vur! Daha Sert Daha Hızlı Diye Tempo Tutarım.
    22% (5)14% (3)18% (8)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    18% (4)19% (4)19% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Ahah tokat atmistim karsilik vermemisti. Sıkıyosa versin 👊😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Etrafımda bana tokat atacak bir kız yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir kız bana tokat atsaa.. Nedenini sorarım. Verdiğin açıklamadakini yapmak için olduğunu söylerse teşekkür edip ben de tokat atarım. :

2|2
    0|0
  • belasını...

1|1
    0|0
  • Saçını başını yolarım :D

0|1
    0|0
  • Bende ona tokat atarım

1|1
    0|0
  • Karsılık veririm

1|1
    0|0
  • Etrafımda bana tokat atabilecek biri yok. Sanmıyorum yani atabileceğini. Hayır yani illa deneyip kendini rezil etmek istiyorsa buyursun dsfgh

0|1
    0|0
  • 😊 henüz karsilasmadim. (insallah karsilasmam) böyle baya, edepsizce haraketler bana gore degil Ablamlar çokça denemistir üzerimde sonradan tepkisizligim ardından sarılıp öpmüşlerdir bile 😊kabalikla biyere varılmaz...

0|1
    0|0
  • O tokat attığı elini bir daha kullanamaz..

1|1
    0|0
  • Karşılaşmadım karşılaşamam zaten.
    Kimse yapamaz.

0|1
    0|0
  • Mahvederim 😏😎

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tokatı atan kıza bağlı.. Gözlerine bakarım neden attığını anlamak için.. Çünkü durup dururken atılan bir tokat o kızın bence ''Hadi öp beni demesidir''.. Ancak benim eylemim karşılığı ise o zaman diyecek bir şey olamaz.

0|2
    0|0
  • Tokatlama nedenine bağlı tabi. Ki akl-i baliğ olan bir kadının beni haklı yere tokatlaması için bir hata yapmam, kaçınırım.

1|1
    0|0
  • Tokat atacak bayan aranıyor!
    Yol+SSK+Yemek+Dolgun Ücret

0|1
    0|0
  • Sevda demirel vs hande ataizi müsabakası geldi Aklıma 😄😄😄

0|1
    0|0
  • sevmem sinirimi bozar

0|1
    0|0