Ciddi bir konu lütfen yardımcı olun büyük çıkmazdayım. ?

Ben sünniyim sevgilim alevi. 1 buçuk yıllık bir ilişkimiz var ve çok seviyoruz birbirimizi. Ailem alevi olduğu için pek sıcak bakmıyor. Seneye nişan düşünüyoruz ama sorun çıkmasından korkuyoruz. Ailemin gönlü olmayacak. Sevgilim de ben mezhebim konusunda asla değişmem bu konuda fedakarlık yapmam diyor. Yanımda mısın diyor. Ne yapacağımı şaşırdım asla namaz kılmam oruç tutmam diyor. Benim ailem de biraz muhafazakar. Benim için bir problem yok ama onun beni arada bırakması da hoşuma gitmiyo. Senin için her şeyi yaparım demesini beklerdim ama demiyor. :( sevdiğini çok sevdiğini biliyorum ama. Ne yapmalıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Terk et

0|0
    0|0
    • zaten ayrıldık ama 2 gün dayanamadık. Ayrılmak istemiyorz ama onu da yapmam değişmem diyo.

En İyi Kız Görüşü

• Sorun çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Neden aleviler oruç tutup namaz kılamazmıymış
    Hz ali yapmıyor muydu bunları.
    Yapıyordu demek ki Alevi değil.
    Bir çok alevi tanıyorum namaz kılıp oruç tutan

0|0
    0|0
    • Evet işte sıkıntı alevi olması değil sıkıntı alevi olmayı bahane edip dinden kendini uzaklaştırması.

• Onunla gelecek olmaz.
      Şükürsüz evin de evliliğinde bereketi olmaz

• Çocukla ailen değil sen evleneceksin. Çocuğun ailesi sana sünnisin diye olumsuz konuşmuyorda senin ailenin ne haddine çocuk olsam istemezdim öyle bir ailenin damadı olmayı. Biraz saygı be ne yobazlık

0|0
    0|0
    • Alevi sünni meselesi değil de daha çok din konusu yani. Bende çık dindar değilim açığım namaz kılmam. Bunu ondan istemeye hakkım yok zaten biliyorum istemiyorum da. Tek istediğim senin için gerekirse her fedakarlığı yaparım demesiydi. Bişey yapması gerekmeyecek zaten. Sadece söyleseydi.

• Sevmek yetmez hiçbir zaman, neye karar verirsem ver aileni kaybetme yeter

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...