Erkek kıl sorunu bakarmısınız?

küçükken 11-12 yaşlarında yüzmeye gidiyordum, bu yüzden kıllardan çok rahatsızdım. hem spor olarak engel oluyordu ( çoğu kişi bunu bahane ederek kıl almak ister ama benimki sadece bahane değil) hem engel oluyordu hemde sevmiyordum görüntüsünü hissini. kaşındırıyordu ve siyah saçlı olduğum için siyahtı tüylerimde. bende makineyle aldım daha sonra çok sert çıktı ( traş makinesi vücut için olan) . bende hep geçici bir çözüm olarak jiletle aldım. bacakları pürüssüz yapıyordu ama en fazla 3 gün sürüyordu bu olay.

1 hafta sonra tatile gidicem ailemle, almanya ya dayımlara bu yüzden bu çirkin görüntüden kurtulmak istiyorum. zaman sorunum olduğu için lazer yaptıramam. bu yüzden ne önerirsiniz? şu an durumu abartmıyorum sakal gibi çok fazla sert ve sipsiyah.

Güncellemeler:
Özgüvenimi ve psikolojimi darmadağın ediyor takılma diyceksiniz de takılmıycak gibi değil kendimi sevsem hiç almazdım ilk başta ama alışık değildim ben tüysüz biriydim ergenlikte işte sevmedim tüyleri aldım. şimdi sakal gibi çok fazla sert ve sipsiyah.

Epilatör makinesi var braun cruzer 9 . onunla almaya çalıştım ama çok zor. gerçekten katlanılıcak şey değil ağda yla da zor gitmeden önceki akşam son bir jiletle tamizliyim diyorum ama çabuk uzamaması lazım bildiğiniz bişey var mı
Arkadşalar sadece bacaklarımdaki tüylerde sıkıntı. evet salaklık edip aldım ya çocuğum nerden biliyim. Herneyse 7-8 gün sonra 1 haftalık bir tatil var ve böyle gidemem ne olur bişeyler bulun...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tüy dokucu

0|0
    0|0
    • Jiletle aynı etkiyi gösteriyo bende jilet=tüy dökücü ( zaten tüy değil bendekiler kıl oldu)

• sir ağda dan sonra bişey uygulamam lazım mı bacaklarıma

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...