Semih Öztürk Hakkinda Ne Dusunuyosunuz?

Ben O adami Cidden cok seviyorum. Kimseye muhtac degil durusu belli kim ona ne derse desin umrunda degil diyo herkez bir kendine baksin diyo kimseyi takmiyo

Oyuzden bazilari ona sinir oluyo helw erkwkler kendini ezdirmedigi icinmi sinir oluyo erkekler acep 😂😂

Güncellemeler:
Simdi yakisikli diyer serkaci savunucak hem cinslerim 😡😡😡

1|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlk başlarda seviyordum, sonrasında abarttı. Yani fazlaca tahrik unsuru var her söylediği şeyde. Tabi ki fiziksel bir hareketi olmadığı için de uyarı almıyor, ama her şeyin altından o çıkıyor.

0|1
    0|0
    • Onlarin her firsatta semihle alay etmesi onu kucuk gormesi dogrumu

• Karşı tarafın da %100 haklı olduğunu savunmuyorum ama Semih'le ne alay etmişler?

Erkekler Ne Diyor 13

• her yarışmaya bir denyo lazım reyting için. bu yarışmanın denyosuda semih. onu seven fanlarıda beyinsizin önde gideni:D herif bildiğin fanlarına güvenen lavuğun teki. başarı yok istatistik yok biliyo oy vecek ge.. ri zekalı da çok o yüzden postasını koyuyo:D

0|0
    0|0
  • Yaptiklarini normal mi karsiliyosun zekiyim diye ortada gecinen iskender buyuk ağziyla konusmaya calisan gecmisinde buyuk sorunlari bulunan saplantili bir tip Atakanin tek ayaği bile olamaz ne adamlik da ne de yarislarda.

0|0
    0|0
  • Nasıl gidecekler ben unuttum da :D :D :D

Adamın dibi ya :D Çekemiyorlar ondan sevilmiyor. Adam sistem adamı :D

0|0
    0|0
  • Şimdi kendini ezdirmiyor diye bişey yok
    Bu yaptıklarını dışarda yapsın serkay kemiklerini kırar bunun sjshhs

0|0
    0|0
  • İyi insan ne diyim

0|1
    0|0
  • O kim

0|0
    0|0
  • Oğlan

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • Zeki birisi , insanları nasıl kışkırtacağını biliyor.

0|0
    0|0
  • Çerkezköy çocuğu olcak tabi

0|0
    0|0
  • Gıcığın teki

0|0
    0|0
  • malın teki olduğunu düşünüyorum :/

0|0
    0|0
  • yakışıklı değil, aşırı zeki, karşısındakini tahrik edici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende bayılıyorum ya ütopyadan beri hem zeki bir insan adadkilerden felan çok tatlı ya sempatik sevimli terbiyeli 😍

0|1
    0|0
  • Beyin ameliyatı olması gereken ama kendini cerrah sanan bir insan evladı.
    İtici ve kasıntı.
    Ailecek hiç sevmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Semih in konuşması beni çok güldürüyor😀 teker teker gidecekler 😀

0|0
    0|0
  • nezaketsiz ve hareketlerinin ölçülerini bilmeyen laubali tipler beni geriyo kafalarına rövaşata çekmek istiyorum Semih denen kişide bu arkadaşlardan beri

1|0
    0|0
  • Tanımıyordum şimdi baktım. -tanıyormuşum- *-* Akıllı biri gibi görünüyor. :D Ya da iyi rol yapıyor.

0|0
    0|0
  • O kim

0|0
    0|0
  • Yazmayı acilen öğrenmelisin.

0|0
    0|0
  • pç herifin teki a-m-k sırtlan gibi aynı nesini seviyosunuz kışkırtıcı d. ngalak

0|0
    0|0
Yükleniyor...