Tecavüz, taciz olayları üzerinden espri yapılması ne kadar doğru?

Örneğin, metro turizmde yaşanan olay. Resmen insanlar (!) mizahını yapıp gülebiliyor, insanların gözünde resmen normalleşmiş artık o kişilerin de yapanlar kadar suçlu olduğunu düşünüyorum.

Güncellemeler:
güncellllll

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Mizah sınırsızdır

0|0
    0|0
    • illaki bunu yakınınızdan birini örnek vererek mi açıklamalıyım, böyle bir şeyin mizahı yapılamaz

• Mizah sığ zihniyet eline düşerse eyvah.
      Hayatı yaşanmaz kılan bu zihniyet

• kendinle çelişiyorsun ilk başta sınırsızdır diyorsun sonra da yapan kişileri ayrıştırıp öyle değil diyorsun

En İyi Kız Görüşü

• Beyin fonksiyonlar yitirilinirse normal hanim abla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Neden? Metro turizm olayini tasvip etmiyorum ama yaninda erkek arkadasi olan bir kizin basina bu geliyorsa sanik bunu yapip bide gevrek gevrek orda linc edilmeden kacip gidebiliyorsa o erkek arkadas uzerinden her turlu geyigi yaparim ben. kiz arabada tek basina mi brakalir yoksa koridor tarafina mi oturtulur? Boyle okuzlerin uzerinden her turlu geyii yapmak caizdir sende hakkimda istedigini dusunmekte ozgursun

0|0
    0|0
    • Dedigimden bisey anlamamissin demekki. Ne dusundugun umurumda degil sen dedin diyede tacizci olacak degilim. diledigini dusunmekte ozgursun

• Bence nedeni bu tür haberlere alıştırılmış olmak Olabilir üZülmeme sebebleri ama bu konu üzerinde espiri yapmak şerefsizliktir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Olayı yaşayan kişinin duyguları incitmeden başı haysiyetdizleri eleştirmek Bence çok yerinde Neden eleştiri olmasın bu adamlar çok masum değil biliyoruz

0|0
    0|0
    • tacizin esprisini yapmak eleştirmek mi oluyor tacizciyi haklı çıkarmak mı

• Sen ne yazdığımı oku bir daha

• Tabiki espri yapıaaz böyle trajik saçma komik bir olay bulmuşuz oradaki esprinin amacı olayı yermektir bizde biliyoz ne kadar hayvanca olduğunu size şimdi bir link vericem izleyin bunu metro turizm yeni reklam filmi

https://www.youtube.com/watch?v=mXZppbiN-nk

0|0
    0|0
  • kendilerini o an ki duyguya getirebilecek, vicdan ve merhamet sahibi insanları bekliyoruz elbet. evvela kendi başlarına gelmediği için bu durumu bile komedi standına taşıyabilecek kadar midesiz, yıkık, devrik, insanlar ile aynı havayı solumak bile büyük bir yanlıştır. empati yeteneği sıfırın altında beş derece olan insanların'da o duruma düşmesini ve o durumdan bir komedi çıkartmasını kola cips ile bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Ciddiyetten uzak terbiyesizlik ahlaksızlık öyle durumları başkasına yasatmaya meyilli insanlar güler gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • Komik olan sahibinin paralelci demesiydi..

0|0
    0|0
  • Onlarında anasına bacısına aynısı yapılırsa görürüz mizahi.

0|0
    0|0
  • Ben mi attırdım kızın suratına? kürdün biri yapmış.

0|1
    0|0
    • Bir gün ananın ablanın suratına attırsınlar da o zaman görelim senin cinsideki enikleri. Boş beleş yaratıklarsınız ya

• Direkt neden üstüne alınıyorsun? Demekki empati yapıyorsun o kişiyle ki bu da senin o kişiden bir farkın olmadığını gösterir

• Siz iyice k*rde, şizofrene bağladınız.

• toplumun artık bunları normal gördügünü gösterir ve çok yanlıs bir şey kendi canımı vatan için veririm allahın verdigi canıda sadece namus için alırım.

0|0
    0|0
  • Yanlış, salt ve mutlak yanlış.

0|0
    0|0
  • onlarla değil ama sevgilisiyle aynı yatağa soyunarak girenler dalgalık.

0|0
    0|0
    • ne alakası var burada? insanların özel hayatı o

• burada kadın mı suçlu dediğin için. susup razı mı gelmeliydi pardon

• orada tecavüz olmadığını belirtiyorum ama basmıyor ki

• Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Acaba vanilyalı dondurmanız var mı?

0|0
    0|0
  • Komik geliyor yapıcak bişey yok a. qq abazası

0|0
    0|0
  • ağlanacak halimize gülüyoruz maalesef :/

0|0
    0|0
  • Sövmeye bile değmezler

0|0
    0|0
  • ruh hastaları

0|0
    0|0
  • Bunda yanlış bir şey yok !

0|0
    0|0
  • dün metro ile bursa ya gidiyordum, elimde metro çikolatam yiyorum ve muavin bana pis pis bakıp gülüyordu, sürekli bir isteğim olup olmadığını soruyordu. yok diyorum ama anlatamıyorum. sonra benden umudunu kesince, yanımda ki herşey den bihaber garibim amcaya sarıverdi. allahım sen koru.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• farkında olmadan biz bile yapıyoruz (bu konu hakkında değil), ben bunun üzerinde düşünmüştüm ve iğrendim...

0|0
    0|0
    • maalesef düşündükçe insanın farkındalığı artıyor ve daha dikkatli oluyor ama

• hadsizliğin arsızlığın haysiyetsizliğin ahlaksızlığın mizahı filan olmaz

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun ya.

0|0
    0|0
  • Bende öyle düşünüyorum aynı durum kendi başına gelse dalga geçermi acaba

0|0
    0|0
  • Çok ayıp

0|0
    0|0