Psikolojik sorunlarım var ne yapmalıyım?

Durumum psikologa gidecek kadar iyi değil devlete gittim hap yazdı baska birşey yapmadı sanırım bipolar bozukluk hastalıgım var bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek var mı? Olayları birine anlatmak istiyorum ama cevremde kimse yok kafana takma diyolar sadece bende istemiyorum ama takıyorum.

Güncellemeler:
Trol soru veya cinsellikle ilgili birşey sorsam 100 tane görüş gelir mesele birine yardımcı olmak olunca ortada kimse kalmıyor sonrada biz iyi insanız diye kendinizi avutuyorsunuz :@

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim annrm daha önceleri uzun yıllar pisikolojik rahatsızlıklar geçirdi. Abim ve bende annemin yaşadığı rahatsızlığın daha hafifini yaşasakta genetik olduğunu dünüyorum. Kendinizi terapi edebilmeniz mümkün çünki biz bunları yaşadık. Kendi odanıza geçin kimseye anlatamadıklarınızı bir kağıda yazın. Bu yazdıklarınızı yüksek sesle okuyun. Üç beş defa tekrarlamaya çalışın hergün elinizden geldiğince bunu uygulamaya çalışın. Çok zor bir süreç ama doktorunuzun verdiği ilaçları kesinlikle bırakmayın. Doktorun haberi olmadan dozunu dürüp arttırmayın yeni hastalıklara sebebiyet verebilir. En önemlisi de kafanızı dağıtın yalnız kalmayın gezin tozun eğlenin. Farklı aktiviteler edinin ve hastalığınızı düşünmemeye çalışın. Umarım en kısa zamanda iyi olursunuz.

0|0
    0|0
    • Kağıda yazma olayını deneyeceğim ama kendimi ikna edemiyorum. Uyuyamıyorum bir arkadasım vardı onunla geziyorduk kafa dagıtıyodum oda üniiversiteye gitti aileme anlatmaktan sıkıldım onlarda dinlemekten sıkıldılar. İnsan tek başına ne yapar ki? Doktorun dediği tek şey kafana takma, geçer vs kimseye kendimi anlatamıyorum.

• Sizi anlıyorum çok zor ama devlet hastanesindeki doktorlarda buna biraz olsun yardım edebilir. Kağıda yazma yöntemini kesinlikle uygulayın çünkü bu yöntem zaten bir terapi yöntemidir. Fazla meşgul olun bir şeylerle fazla yorulun mesela eve gelince hemen uyuyun. Dediğim gibi yalnız kalmayın çünkü yalnız kaldığınız an aklınıza tekragelir. Kesinlikle pes etmeyin tekrar geçmiş olsun

• Yardımcı olmuyor işte 1 yıldır gidiyorum beni sersemletmekten baska hiçbir şey yapmıyor. Yalnız kalıyorum çünkü böyle olunca kimse benimle konusmak istemiyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• haplar sana yardımcı oluyor mu?

0|0
    0|0
    • hayır kesinlikle olmuyor sersemletmekten baska yaptıgı birşey yok

• illaki sana yardımcı olacak ilaç vardır en azından hafifletebilecek
      kullandıklarım işe yaramıyor, en etkili bir ilaç var mı de

• 1000mg kullanıyorum daha etkilisi yok. Sana telefon numaramı versem özel numaradan ararmısın beni inan bir amacım yok sadece anlatmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• psikologa git

0|0
    0|0
    • kardeş detayda acıkladım bir oku

Yükleniyor...