Yardımcı olursanız sevinirim?

Arkadaşlar merhaba. Size daha önce hiç duymadığım ve duyunca çok şaşırdığımı bir şeyi soracağım. Bir ilişkim var. Erkek arkadaşımın abisi bu yaz evleniyor. Gelin Mardinli, kürt. Şimdi geleyim soruma.. Gelin, erkek arkadaşımın ailesine biz evlendiğimiz zaman oğlunuzda bizimle kalsın diye bir teklifte bulunmuş. Yani erkek arkadaşımı kastediyor. Onların adetlerinde EĞER BEKAR BİR ERKEK VAR İSE O ERKEĞİ KENDİ EVİNE ALMAN GEREK diye bir kural varmış. Hayatımda duyduğum en saçma şey. Erkek arkadaşımın ailesini de adetlerinden bahsederek ikna etmiş. Erkek arkadaşım 22 yaşında ve ne kadar abisinin eşi de olsa kan bağı olmayan bir bayanla birlikte yaşayacak. Ve daha yeni evli olacaklar. Erkek arkadaşımda bunu hiç istemiyor ama abisi, gelin ve ailesi zorluyor. Bu benim hayatımda duyduğum en saçma adet. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Böyle bir ader gercekten var mı? Varsa da bunun cezasını neden benim erkek arkadaşım çekiyor? Bu konu moralim 2 gündür bozuyor. Sinirden ağladım. Erkek arkadaşımın onlarla yaşamasını istemiyorum.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar saçma? Bu ne ya? Böyle adet mi olur ne kadar saçma sapan şeyler. Erkek arkadaşında kabul mu etmiş. Ben olsam varya gebersem kabul etmem. Ayricaaaa abisi nasıl razı gelmiş onuda anlamış değilim sonuç olaraj böyle adetin ben...

0|0
    0|0
    • Canım o kadar moralim bozuldu ki şoka girdim. Ciddi anlamda nefret etmeye başladım kadından. Hayır yani diyelim böyle bir adet var (ahlaksızlıktan başka bir şey değil ama) sen kimsin de erkek arkadasımın ailesini gidip ikna edebiliyorsun

Erkekler Ne Diyor 4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• mardinli arkadaşım var onlarda byle bir adet yokmuş. Byle saçmalıkmı olur yaa erkek arkadaşında istemiyormuş zaten , kimse zorla bir yerde kal diyemez o istemedikçe zorla götürcek değiller ya gitmesin oda inat etsin elbet vazgeçerler.

0|0
    0|0
    • Canım durumu bilsen keşke. Kadına sinir olmaya başladım iyice çok afedersin her b... Karışıyor

• allahalla baksen kadına yaa , şimdiden eltine gıcık kapmışsın, sevgilinde sertliğini korusun canım bu ne bylee kalmıcam diyosa kalmasın üstüne laf edemesinler yani. Herşey sevgilinde biter eğer fırsat verirse afedersin ama eltinde karışır yanii , laf vermesin fırsat vermesin oda

• Kolay kolay kimseden nefret etmem çok sıcakkanlı olduğumu söylerler herkesle anlaşırım severim ama ilk defa bir insana bu kadar sinir oldum ya bu ahlaksızlıktan başka bir şey değil bunun baska bir adı yok

• Bu yorumları göster bence erkek arkadaşına ve abisine yani emin ol kesinlikle öyle bir şey yok birşeyler çeviriyor kadın bence böyle bir şey olmadığına yemek bile edebilecek durumdayım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle boyle biseye izin verme boyle bisey yok. Gelinin sevgilinde gözü olabilir gözünü dört aç sana tavsiyem dikkatli ol

0|0
    0|0
    • Ah fıstığım ya bir de ikna etmiş sevgilimin abisini ve ailesini. Sen kimsin de böyle bir teklifte bulunabiliyorsun

Yükleniyor...