Cennette Bizde Erkekler Gibi 4-5 Eş Alabilcek Miyiz Onlara 72 Huri Veriliyorsa Bizede 3-4 Tane Koca Verilmez mi?

Cennette Bizde Erkekler Gibi 4-5 Eş Alabilcek Miyiz Onlara 72 Huri Veriliyorsa Bizede 3-4 Tane Koca Verilmez mi?

Güncellemeler:
Orada sizin canınınz çektiği ve istediğiniz herşey vardır. Bu sure yeterli bence çokta kadın-erkek ayrımı yapmaya gerek yok çünkü bu sure genel bir sure ne kadın için ne erkek için.

1|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• yav gerizklı kardeşim : DD amacın islamı kötulemekse daha mantıklı konular var örneğin 9 yasındaki kızla cinsel beraberlik yasamak..

yok degilse sorunun ne .. amaç ne .

1|0
    0|0
    • Yok salak herif merak ettigimden sordum

• hakaretten sonra dinlemen guzel sadece bu.. guzel din arıyorsan din yaratmak zor bişey değil. aklına uymuyorsa kendi dinini yarat.

• Öyle din yaratma gibi bir derdim olsaydı ateist olur zaten kendi kurallarımı koyardım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• hurilerin cinsiyeti yoktur Kuran-ı Kerimi açıp okumanızı öneririm,
    huriler sadece sana yardımcı olacak kişiler bir nevi hizmetçi gibi düşünün,
    öbür dünyada hurilerle cinsellik diye bişey zaten olmayacak, cinsellik var mı eşinle o konuda bilgim yok, birşey söylemem doğru olmaz.
    saçma sapan sözde hocaların dediğine inanmak yerine açıp Kuran-ı Kerim okuyun türkçe olarak

1|1
    0|0
  • Bu hurilerde dolardan hızlı değerleniyor önce 4 dü sonra 40 oldu şimdi 72 diyorsunuz yok mu arttıran

1|0
    0|0
  • Yok size yine kocalarınız gelecek , yanınıza da yardımcı 8-10 tane huri. Bizi zevk i sefa içinde yaşatacaksınız :D

1|0
    0|0
    • Din sizin için mi var la

• Önce Adem yaratıldı. Yalnız kalmasın, canı sıkılmasın diye sonra Havva yaratıldı. Kadın / erkek eşit diye bir şey yok yaratılışta, kendinizi kandırmayın :D

• Cennette gittikde onlar mi kaldi bir cehennemden kurtulalimda 😅

1|0
    0|0
    • Diyelim ki gittik farzediyorz.

• O zaman sizlerle uğraşamam boşarım eşimi ben

• Allah allah :D ugrasma canim banane sanki benle ugrasiyo :D

• istersen cennete gitmeden de 3-4 tane erkek alabilirsin, o senin alış kapasitene bağlı :D

1|1
    0|0
  • Öbür taeafı keranemi sandınız yahu ne hruisi ne nurisi

2|0
    0|0
  • Bazen düşünüyorum bunu ya henüz bir sonuca varamadım

1|0
    0|0
  • 3 dört kocayı ne yapcen hayırdır :D bana bir tane yeter gruba karşıyım

1|0
    0|0
  • Verilir

1|0
    0|0
  • gidince bakarsın ( =

1|0
    0|0
  • Erkekleri huri kadınlara nuri verilecek

1|0
    0|0
  • kızın derdine bak be

1|0
    0|0
  • erkeklere veriliyor evet ama kadınlara verilmiyor erkeklere hak yani

1|0
    0|0
  • Kur'an da 'eşler' olarak belirtilmiş ve cinsiyetten bahsedilmemiştir.

1|0
    0|0
    • Cinsellik yoksa ne yapacağız bakışacak mıyız sadece

• Bazı modern İslami yorumculara göre huriler cennet ehline verilen eşler değil, cennetteki hizmetçilerdir.

• Bu soru rekora koşar

1|0
    0|0
  • Cennete bir gir de önce

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...