Ulkemize gelip kacak çalışan rus kazak azeri falan kadinlar hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Cogu fuhus yapiyor ya da zengin adamlara metreslik yapıyor. Benim de basimdan gecti boyle birsey. Evlenmek uzere oldugum adamin kazakistanli kacak bir metresi oldugunu kadindan bizzat öğrendim. Aranizdaki iliskinin mahiyeti nedir dedim " bana devamli altin alir kiyafetler alir gezdirir hem onun baska kadinlarla da iliskisi var bir sürü ama biz kavga etmeyiz ben ona anlayis gosteriyorum o da benim kalbimi hic kirmaz hem sevgililer gunu gece benim yanimdaydi" dedi.
Ben terkettim hatta ailesine de ogullarinin rezaletini haber verdim. Kadini terketmis kadin tekrar arayip yalvarip kendini acindiriyormus pasaportumu elimden aldilar kimsem yok beni koru korkuyorum diye. Guya ben onu arayip biryerlere cagiriyomusum benden de korkuyormus aglamis. Tamamen yalan. Sonra tekrar biraraya mi geldiler ne oyle duydum ailesi de cok baski yapmis o da ayrildim diye yalan soyluyomus. Bir yandan kadin facesinde zafer isareti yapiyo sampanya kadehleri paylasiyo.
Neyse sonra duydum ki kadin kapanmis (ben kapaliyim ayni benim gibi giyinip facesinde de dini seyler ayetler paylasiyo sastim kaldim. Gorsen hoca sanirsin :) muhtemelen aileye kendini kabullendirmek mi istiyo ne pek anlamadim. Bide sahte face alip beni eklemiş utanmaz beni kontrol etmeye mi calisiyo ne. Ben de agzima geleni yazdim bana cevap olarak "sen daha kendine ait olana bile sahip cikamadin ki" yazmis.
iyice midemi bulandirdilar. Ben zaten ben ogrendigim an iliskiyi bitirdim.
Düşünüyorum da bu kadinlar ulkemize kacak geliyorlar ne oturma izni ne calisma izinleri var. Gelip milletin yuvasini yikiyorlar. Bir tanidigimin kocasi boyle bir kadini metres tutmus aile perisan.
Sizce bunlar niye geliyo niye onlem alinmiyo. Farkindaysaniz erkekleri degil kadinlari geliyo. Kimse ac acikta fakirlik ondan geliyolar demesin. Suriyeliler gibi degiller.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat insana herseyi yaptirir.

0|0
    0|0
    • Nasil yani?

• Ben de 2400 lira maasla calisiyorum luks bir hayatim yok. Iyi madem biz de luks hayat icin gidelim metreslik yapalim ustelik ondan bin kat guzelim. Eee bu durunda erkek suclu da kadin sucsuz mu?

• Yapabilirsin. Bu bir seçim sonuçta. Artıları da var eksileride. Kendine yedirebiliyorsan, geceleri huzur içinde uyuyabileceksen yap yani.

Erkekler Ne Diyor 6

• ruslara lafım yok onlar rus ama türk soyundan olan kazak kırgız azeri soydaşlarımızı kötülemeye hakkın yok.

0|0
    0|0
    • Onlar bunu yapabilirler ruslar yaparsa tu kaka mi? :)))

• Evlilik manyakligi mi? Haa evlenmeden verin diyosun? :)
      Allahin uckur manyagi abazalari :))

• evlendikten sonra versen ne olur versen de almam zaten canım istemez her türk erkeği gibi

• Rus kadınları on numaradır göbeklerine şarap döküp yalayacaksın. Kazak ve azeri kadınlarından fazla fuhuşçu çıkmaz onlar genellikle çocuk bakıçısı diye kandırılıp zorla fuhuş yaptırılır.

0|0
    0|0
    • Sen bisey gormemissin :)

• Hey yavrum hey bu gözler neler gördü neler.

• O gozler sadece 3 5 kari görmüştür hayat tecrubesi yok

• Adam değilmiş o şereffsiz madam mış

0|0
    0|0
    • Öyle bide barismak istiyodu kacamakti sadece hataydi diyo. Ben kabul etmeyince kadina geri döndü. Pislik herif

• Düzgün kız olmasan seninde tadına bakardı ortaya çıkınca bunlar sende ayrılırdın yaptığı kar kalırdı

• Ama sexsde cok iyiler

0|0
    0|0
  • 1 saat 100$ :)

0|0
    0|0
  • Antalya'da 2014 senesi tatile gittim sahilde, Ukrayna'lı bir kadınla tanıştım benimle evlenip oturma izni almak istediğini söylemişti cinsel anlamda bana istediğini vereceğini söylemişti...

0|0
    0|0
    • Sen ne dedin? :)

• Helal olsun uyanik cikmissin :)

• Sonuçta damızlık için kullanılmak her erkeğe göre değil :-) kişilik meselesi...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...