Bir insanın bile bile kalbini kırmak mı daha kötü yoksa fark etmeden kalbini kırmak mı daha kötü?

Bir  insanın bile bile kalbini kırmak mı daha kötü yoksa fark etmeden kalbini kırmak mı daha kötü?

• bile bile kırmak
    61% (31)56% (15)59% (46)Oy Ver
  • istemeden kırmak
    39% (20)44% (12)41% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
11|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• istemeden kirmak demek mesafe demek o kisinin henuz neye kirilip kirilmayacagini bilmemek ona yabamci olmak gibidir. Bile bile kirmak ise nedenine gore degidir bazen hak ediyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Elbet insan her zaman farkında olmadan ve istemden kalp kırar.. Eğer bilerek ve isteyerek kalp kırılıyorsa o düşmanlığa girer..

1|0
    0|0
  • Bile bile kırınca en azından ortada hiç değilse bir sebep oluyo ya da bir amaç uğruna kırıyo. İstemeden kırması demek bunun tekrarlayabileceği ve istemeden kalbini zibilyon kere kırabileceği.

1|0
    0|0
  • İstemeden kırmak daha kötü, çünkü zaten bilerek yaptığında onu yapmak istiyorsun. Daha kabul edilebilir bir eylem, farkında olarak yapılmış ve karşıdaki de kesin haketmiştir. Ancak istemeden kırmak ilginç, biraz aptallık gibi.

1|0
    0|0
  • Bile bile kırmak ona aci cektirmeye istemektir

2|0
    0|0
  • İstemeden kırmak.

1|0
    0|0
  • istemeden kırmak isteyerek kalp kırmakta beceriksizim biraz sinirliyken az kalp kırmadım

1|0
    0|0
  • Bile bile kırmak

1|0
    0|0
  • Fark etmez aynı şey

1|0
    0|0
  • istemeden kırmak

1|0
    0|0
  • tabiki de bile bile kırmak vicdansız acımasız olmak en iyisi

1|0
    0|0
  • bilerek kırmak kötü ama bilmeyerek kırmak daha kötü çünkü bilmediğin için özür dilemek aklının ucundan bile geçmez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bile bile kırmak kötü değil ya. Haketmistir. Ama istemeden kırmak...

1|1
    0|0
  • bile bile kırmak daha kötü tabiki :)

1|0
    0|0
  • Bile bike kırınca neden kotu olsun ki bile isteyen kirmişsam hak etmiş demek ki, istemeden olunca çok içime oturur benim

1|0
    0|0
  • Bile bile kırmak onu tanıdığın anlamına gelir ama kırdığından haberin bile yoksa demekki tanımıyosun doğru dürüst. Ben istemeden kırmak dedim.

1|0
    0|0
  • Bile isteye kırmak ve bundan gram vicdan azabı duymamak en beteri

2|0
    0|0
  • Bile bile kırmak

1|0
    0|0
  • Farkında olmadan kırmak daha kötü. Bilinçli yaptığım şey için üzülmem.

1|0
    0|0
  • Bile bile tabi ki ayarı olmaz :/

1|0
    0|0
  • bile bile kırmak

1|0
    0|0
  • bilerek kırmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...