Seçim şansınız olsa cinsiyetinizi değiştirir miydiniz?

Seçim şansınız olsa cinsiyetinizi degiştirirmiydiniz? Ben şahsen kız olarak dünyaya gelmeyi çok istemişimdir. Türkiye'de kadın olmak sanki çok daha avantajlı siz ne dersiniz?

Güncellemeler:
1. Cinsellik açısından ortalama bir kadın istediği erkegi herhangi bir mekanda yataga atabiliir.
2. Erkek Parası yoksa evden bile çıkmayı düşünmez. Ama kadın?
3. Erkekler bir çok yere giremez damsız.
4. Bir çok ev hanımı hayat boyu hiç çalışmadan çok az şey yaparak hayatını idame edebilir erkegin böyle bir şansı yoktur.
5. Askere diye hiç bir sorunu yoktur. Savaş karşıtı bile olsa eşşek gibi gider.
6. K. s ele alalım sorusu süperde olsa 5 cevapda kalır kadınınki en az 30 v. s

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• Bence iki cinsinde ayrı ayrı şanslı olduğu konular vardır. O yüzden ben cinsiyetimi değiştirmek istemezdim farkeden birsey olmaz hem madem böyle yaratılmışım bit hikmeti vardir herhalde😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kadın olmak fazlasıyla avantajlı bir sala k bulup sevdiğini söylüyosun parasını saçıyor sana :D var mı böylesi? :D kızlara acımak yok o yüzden

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Kadın olmak daha avantajlı mı dedin evet cinsel istismara uğramıyorlar şiddet görmüyorlar boşanmak isteyince öldürülmüyorlar evet sende haklısın çok avantajlı

0|1
    0|0
    • Toplumdaki kadınların belki 1/1000 in ugradıgı şeyi genellemek ne kadar mantıklı ki?

• Kadınların , erkeklere göre extra yaşadıgı bir çok negatif şeyin farkındayım ve ben tecrübelerime dayanarak erkeklerin çok daha fazla insan gibi yaşamak için efor kaydetiğini düşünüyorum..

• Düşüncene saygı duyarım onların da işi zor zor değil demiyorum askerlik olsun iş olsun vs

• Hayır, böyle iyi

0|1
    0|0
  • Neden avantaj li

0|1
    0|0
    • Ben isterseniz tek tek kadın olmanın Türkiye'de avatajları sayayım. Sorumun altına onun üzerinden gidelim. Sizde itiraz ettiklerinizi belirtirsiniz?

• 1. Cinsellik açısından ortalama bir kadın istediği erkegi herhangi bir mekanda yataga atabiliir.
      2. Erkek Parası yoksa evden bile çıkmayı düşünmez. Ama kadın?
      3. Erkekler bir çok yere giremez damsız.
      4. Bir çok ev hanımı hayat boyu hiç çalışmadan çok az şey yaparak hayatını idame edebilir erkegin böyle bir şansı yoktur.
      5. Askere diye hiç bir sorunu yoktur. Savaş karşıtı bile olsa eşşek gibi gider.
      6. K. s ele alalım sorusu süperde olsa 5 cevapda kalır kadınınki en az 30 v. s

• Yazdım cvp

• Türkiye'de kadın olmak avantajlı mı? Sen iyi misin? Seçim hakkım olsa düşünmez değiştirirdim hemen

0|1
    0|0
  • Değiştiririm

0|1
    0|0
  • hayırr istemem

0|1
    0|0
  • Yok halimden çok memnunum 😆

0|1
    0|0
  • değiştiririm tabi erkeklik daha iyi ya

0|1
    0|0
  • Ilk once erkek version'uma bakardim yakisikliysam öyle kalirdim ndjxjdjxj tip cok onemli xd

0|1
    0|0
  • Bana fark etmez.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|2
    0|0
  • Değiştiririm erkeklik daha kolay 😄

0|1
    0|0
  • Asla

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Türkiyede kadın olmak avantajlı mı

0|1
    0|0
  • Nesi avantajli? Bilerek sorulmus ve yorum alma ihtiyaci icine girilmis bir soru bu :)

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilk oncelikle senin söylediğin maddeler bana gore cok sacma cinsellik konusu bile oyle degil hicbir madde uymuyor erkekler damsiz mekanlara giremez demişsin mekanin sahipleri erkek, ev kadini olmak kolay mi saniyorsun sen, askeri mi üstünlük olarak görüyorsun sünnet olmak da zor dersin kadın olmadığın icin sukretmelisin bence her ay zorunda olduklari donemleri hamileligi dogurmasi cektigi sıkıntılar hele türkiye de yasiyorsa... birde bir yorum var demis kadin olmak zor şiddet, taciz cinayet bunun erkeklikle hic alakasi yok bunun cahillikle insanlikla alakali oldugunu dusunuyorum.

0|1
    0|0
  • Hayır değişmem

0|1
    0|0
  • Degismem

0|1
    0|0
  • keser sapı kadar şeyin olacagına fındık kadar şeyin olsun

0|2
    0|0
  • değiştirmem.

0|1
    0|0
  • Kadın olmayı çok isterdim ki zaten ilerde değiştircem cinsiyetmi erkek olduğum güne lanet olsun

0|1
    0|0
  • Saçma

0|1
    0|0
  • İstemezdim

0|1
    0|0
  • Değiştirmezdim.

0|1
    0|0
  • hayr

0|1
    0|0
  • Kadın olabilirsn dostum pipini kestir bide delik deldir tamam işte 😂

0|1
    0|0
    • Çok yaratıcı bir fikir. Burda soruda genel olarak kadın veya erkek dogmak istermiydiniz diye sormak istemiştim... Homo veya lezbiyenmisiniz diye sormadım...

• Tamam işte sen kadın olarak dunyaya gelmemişsin içinde kalmasın dıye soyledım :). Neyse yani sonuc olarak olabılırsın gec kalmıs sayılmazsın 😂

• hayırr

0|1
    0|0
  • bir yumuşaklık seziyorum sende

0|1
    0|0
    • Sanki bende 2 yumuşaklık sezer gibiyim. Bu bilimsel bir soru. Soruyu baltalamayalım lütfen :)

• Değiştirmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...