Katilleri , tecavuzculeri ölduren birisi Katil midir , kahraman midir?

Bence katil olmadigi kesin.

Güncellemeler:
Annenize kiz kardesinize , kariniza kiziniza birisi tecavuz edip öldurdugunu ve polisin bu adami yakalayamadigini dusunun. Ve bir gun birisinin bu adami aci cektirerek öldurdugunu duydunuz. Ne dusunursunuz?

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• Çocuklara tecavüz edip sokaklarda rahatça gezen yüzlerce insan var. Yeri geldi mi böylelerini öldürmeli diyoruz çünkü içimiz kaldırmıyor. Ayrıca böyle insanlara hapis uygun bir bir ceza değil bana göre. O yüzden benim gözümde bu pislikleri temizleyen kişi kahramandır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Katil olmak için birini öldürmek yeterli, öldürülen kişinin ne yaptığı önemsiz.

0|5
    0|0
  • Bir insanı öldürmek; Katliyamdır, cinayettir, acımasızlıktır. Böyle bir şeyi kahramanlık olarak adlandıramazsınız. Unutmayın ki adaleti siz sağlayamazsınız bu şekilde. Temelden çocuklara bunu öğretmelisiniz.

0|2
    0|0
    • Peki annene biri tecavuz edip oldurse , polis yakalayamasa , ve bir gun birinin o adami aci cektirerek oldurdugunu duysan ne dusunursun?

• @psychoparadıse Haklıysan da ben öyle bir şey okumadım. Burada gelip çok büyük bir şey yapmış gibi ezikleme niyetin ne kardeşim.

• Estağ. Kimseyi eziklemek için yazmadım. Toplumda bahsedilen kişileri barındırmak zoruma gidiyor sadece

• Kahramandır. Bunu yapan adam karakterlidir. Haberlerde böylelerini gördüğümde ayakta alkışlıyorum

1|1
    0|0
  • O kişi adalettir

0|2
    0|0
  • Degil tabiki 😃
    Olması gereken o.

1|1
    0|0
  • ne olursa olsun katildir böyle şeylerin cezası devlet eliyle verilmesi gerekir devletin mağdur tarafı düşünerek cezalar koyması ülkenin huzur ve güveni açısından çok önemli tabi ama bunlar hep ütopya :D

0|0
    0|0
  • kahraman değil adamın dibidir

0|1
    0|0
  • Katildir insan canina kiyan herkes nefsi mudafa haric katildir adaleti oldurerek sağlayamazsınız

0|2
    0|0
  • Kahraman

1|1
    0|0
  • Kahramandır

1|0
    0|0
  • Kahramandır, biri suçsuz birine suç işlemiştir, diğeri suç işleyene layığını vermiştir. Öbürünün hakkını o ondan almıştır.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 16

• Kotulugun cezasina baska bir kotulugun insiyatifine birakmak acizliktir ben onu bilirim

0|1
    0|0
  • hayır değildir

0|1
    0|0
  • Sevgili arrow death note i izledin mi

0|1
    0|0
    • Izledim neden?

• Aynen bende oyle dusunuyoru. Bu memlekette degil dum dunyada boyle pislikler elini kolunu sallayarak geziyorlar. Polisler kanit bulamadigi icin cogu saliveriliyor. Eger bu insanlari olduren birisi olsaydi kesinlikle kahraman ilan edilmelidir ki zaten kahramanlarin da yaptigi bu. Ve eger izlemediysen bir dizi var. Aslinda tam olarak bu dedigimizi yansitmasa da guzel bir dizi duymussundur mehtemelen. Dexter. Izlemebi tavsiye ederim izlemediysen tabiki

• İzlemem mi dexter'ı katil doktoru :) Zihni kirlenmiş bir insanı geri kazanamazsın. Yasalarla korunduğunu bilen adam gittikçe daha da tecrübelenir ve daha da tehlikel bir varlığa dönüşür. Geberteceksin bunları. Şu ay yasalar ay huku diyenlere çıldırıyorum. İnsan adaleti adaletmidir? Bugün doğru dediği yasayı 5 sene sonra oyle yalnış böyle doğru diye çevirebiliyorlar. İnsanların zihinlerini zehirleyip bu saçmalığa adapte ediyorlar. Sonra bu işe medeniyet etiketi vuruyorlar. Bizimkilerde böyle inanıyorlar saçma.

• Kahramandir benim gozumde.

1|1
    0|0
  • Katildir ama vicdanı temiz katil

0|1
    0|0
  • katil degildir

0|1
    0|0
  • katillik sadece adam öldürmek değildir. Eğer adam gerçekten hak ediyorsa kahramanlıktır

1|1
    0|0
  • Benim gözümde kahramandır

0|1
    0|0
  • Her ikiside.

0|1
    0|0
  • adaletin sağlamış oldu bu kahraman mı oluyor öyleyse kahraman

0|1
    0|0
  • Gercek kader mahkumu odur.

0|1
    0|0
  • O kişi gözümde Batman ötesi bir adamdır.

0|1
    0|0
  • Tabi ki katil! Öyle birisi ölene kadar hapiste çürümeli. Tabi ki de annemize eşimize çok üzülürüz ama o herifi öldürmekte onları maalesef geri getirmez.

0|0
    0|0
  • ortası olsun

0|1
    0|0
  • Katil katildir

0|0
    0|0
  • eğer nefsi müdafaa ise meşrudur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...