Gülüşümden nefret ediyorum. sizce de çok mu itici?

gülerken ciğerlerimden hırıl hırıl sesler geliyo bu elimde olan bir durum değil. nefret ediyorum kendi gülüşümden iğreniyorum resmen. sigara kullanmıyorum. çok mu itici bir durum yoksa ben mi çok kafaya taktım acaba?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman ki gibi paranoyak bir düşünce kardeşim doğal ol böyle şeyleri kafaya takmaktan vaz geçmezsen ölümüne kadar seni mutsuz eder.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ciğerlerinde bişey olabilir belkide istersen bir görün benim kardeşimde de vardı bir ara sonradan anladık astım bronişt sebebiyle oluyormuş

1|0
    0|0
    • ya bende de kronik astım var :( kardeşinin gülüşündeki o durum geçti mi? benimki geçmiyor :(

• umarım benimki de geçer. teşekkür ederim :)

• Önemli değil ☺😇

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen fazla taktigin icin olabilir. Gulmek en guzel seylerden biridir ve insanin en dogal ve rahat halidir gulerken rahat olmazsan ne zaman rahat olacaksin ki? Bosver istedigin gibi gul.

1|0
    0|0
  • Böyle şeyleri kafaya takma

1|0
    0|0
  • Ya Gülünce ağzından 5 kilo tükürük sicrayanlar var 😅😅😅 boşver senin ki daha iyi gül gtsn ya kimseyi ilglendrmez

1|0
    0|0
  • Sana göre itici olabilir ama gülmek güzeldir

1|0
    0|0
  • Evet, itici

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşım nefesini içine atarak gülüyor ve boğulmuş bir kuş sesi çıkarıyor. Daha mı iyi?

0|0
    0|0
  • Nefret et bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...