Sizinle birlikte lahmacun yiyen kızı mı yoksa portakallı pekin ördeği yiyen kızı mı tercih edersiniz?

Sizinle birlikte lahmacun yiyen kızı mı yoksa portakallı pekin ördeği yiyen kızı mı tercih edersiniz :D?

• Lahmacun yiyen kız
    82% (63)78% (50)80% (113)Oy Ver
  • Portakallı pekin ördeği yiyen kız
    18% (14)22% (14)20% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
23|43

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikisi de yerinde gerekli..

Hatta lahmacuna da gerek yok simit de olur başbaşa iken ve avam davranmanın hiç bir zararı yok. Tam tersine iyi muhabbet konusu da olur.

Ancak eş namzedi veya değil; ama bir kızın farklı bir kültür ortamında ( eğer Türkiye'de isek ve uzakdoğulu misafirlerimiz masada varsa ya da biz uzakdoğu'da birilerinin misafiri isek ) sunulan Portakallı Pekin Ördeği'ne de cin görmüş gibi bakmaması , hem sunmayı hem sunulduğunda almayı hem de batı ya da uzakdoğu usulü çubuklar ile nasıl yiyeceğini de bilmesi gerekir.

1|0
    0|0
    • Peki ülkemizde bu tarz kızların varlığı ne durumda?

• aslında burdan bu şekilde bir yanıt geleceğini düşünmemiştim. en makul yanıt bu oldu.. :)

• Evet ben de işaretlemedim. Sıklar eksik😌
      İzleyelim bakalım

En İyi Kız Görüşü

• lahmacun yiyen kiz ideal es olarak gorulur cunku mutevazidir istekleri yoktur talepkar degildir ama bir taraftan da gozleri gonulleri portakalli ordek yiyen hatunlarda kalir cunku onlar ulasilmazdir bazilarina gore hatta zaman zaman su lahmacun yiyen kizimiz onlarla kiyaslanir horgorulur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Lahmacun yesin
    O parmakla dalsin. yaglar parmaklarinin arasindan sizsin...😕

Yazarken bile midem kalkti be

3|0
    0|0
  • lahmacun yiyen hatun

1|0
    0|0
  • lahmacun yiye tabikisi:)

1|0
    0|0
  • Bizimle birlikte herhalti yemekten zevk alan kizi tercih ederiz. ( halt kelimesini sair burda insiyatife birakmistir. Ima icermemektedir )

1|0
    0|0
  • Lahmacun yiyen , mıy mıntı olmayacak doldurcak arasina yeşillik soğan sarıp götürcek 2 dk da 😬

2|0
    0|0
  • Lahmacun görünümlü tavuk döner yiyen kız 😍😄

2|0
    0|0
  • Ne yendiğini değil benimle yemeyi önemseyen kızı

1|0
    0|0
  • Bişey yememiz şart mı?

1|0
    0|0
  • yemek hazırlayan kız (._.) ne hazırladığı önemli değil :D hazırlasın beraber yiyelim :D :D

1|0
    0|0
  • Lahmacun sıradan olurdu. O herzaman yenebilir. Pekin ördeği demek isterim.

1|0
    0|0
  • Portakallı ördeği daha kendim bile denemedim :D Lahmacun yiyen kız candır <3

1|0
    0|0
  • Ikisini de tercih etmem, bana: "Hadi aşkooom şaraba yatirilmiş; portakal suyuyla marine edilerek tatlandirilmiş pekin ördeği ismarla" diyecek kadini tercih ederim agsgsgs :D

1|0
    0|0
    • Bir şaraba yatırılmış; portakal suyuyla Marine edilerek tatlandırılmış Pekin ördeğini alırım o zaman😎😅😅😅😈

• Ooo hayirli isler dmladmla ahshahdh :D

• Ahahahahah😂😈 öyle diyosan😜

• Lahmacun yiyen Gızz

1|0
    0|0
  • Soğan ekmek yiyen kızı tercih ederim

2|0
    0|0
  • Lahmacun yiyen kızla,
    lahmacunu yiyelim,
    sonra da dişlerimizi fırçalayıp öpüşelim. 😁

Öyle lahmacunlu lahmacunlu öpüşmeyelim. 😁

0|0
    0|0
  • Tabiki portakallı pekin ördeği

1|0
    0|0
  • Midye yesin midye

1|0
    0|0
  • Kesinlikle lahmacun

1|0
    0|0
  • Lahmacun yiyennkız

1|0
    0|0
  • Portakallı pekin ördeğini seçen insanlar ömrü hayatında hiç ördek gördü mü acaba? :D

1|0
    0|0
  • İnsanlari yedigi ictigine gore yargilamayi ve secmeyi dogru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Lahmacun tabiiki. biz halk adamıyız.

0|0
    0|0
  • Soğanı ikiye böyle bileni tercih ederim. Ben doğallıktan yanayım

0|0
    0|0
  • Lahmacuncu kız 😍

0|0
    0|0
  • Portakkalı pekin ördeği tabikide her hafta yemeye giderim (Millette eve ekmek götürecek para yok sorulara bak)

0|0
    0|0
  • ne buluyorsa orada uygun olan neyse onu yiyen.

0|0
    0|0
  • senin gibi sıradan olmayan birini tercih ederim

0|0
    0|0
    • Çok doğru tercih gerçekten, biz sıradan insanlardan uzak durun ki kurtarın bizi bu işkenceden

• ne bulrsak onu yeriz yertki hatun yanımda olsun

0|0
    0|0
  • Öyle bir kiz olmaliki ikisinide yiyebilmeli zaten onu yapabiliyosa olay bitmisir.

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...