Bu fotoğraflar sizce ne anlatıyor? Tek cümle ile anlatır mısınız?

Bu fotoğraflar sizce ne anlatıyor? Tek cümle ile anlatır mısınız?

Bu fotoğraflar sizce ne anlatıyor?
Bir cümle ile anlatır mısınız?

*İnsan dünyaya zarar veren en büyük düşünendir.
Düşünüyor olmasına rağmen 'zarar' verendir.
Bu fotoğraflardan edindiğim tek çıkarım insanoğlu 'merhametsiz' ve 'vicdansız' ve 'düşüncesiz' bir sürü şey söylenebilir daha. Sizin fikirleriniz?

Güncellemeler:
@DüşünürKişi ne boş adamsın mk.
Nede komiksin :)) yorum yazıp engelledin bravoo :)) alkışşş sana ablası :))

2|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Doğa tek başınayken mükemmel aslında onu kirletende yaşanmaz bir hale getirende bizleriz maalesef

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu fotoğrafların hepsi anlamsız. Dünya'nın en büyük doğa savunucusu olan devletlerin hepsi. Dünyaya en çok zarar veren ükelerdir. Hala petrol için onlarca insan katlediliyor. Hala günümüzde bile devam ediyor. Irak, Suriye, Sözde pkk ile türkiye. Bunca askerimizi boşu boşuna şehit veriyoruz. Ve en önemlisi sistemin sahipleri çıkıp üzülüyoruz diyor. Neden üzülüyorsunuz az insan öldüğü için mi? Eğer sen bu dediklerini durdurmak istiyorsan. Önce ABD-İsrail'den başka. Dünya iklim koruma programını denetleme olarak bakan bir seçem olan Trump'a tepkini koy. Amerikan topluluğu insanlığı kaybeden bir toplumdur. Kadınlarla sadece eğlenmek ve hayvansal olarak seks için birlikte oluyorlar. Aralarında insanı duygusunu kaybetmeyen insanlarda o ülkede yaşamaz zaten.

0|0
    0|0
    • Sana siyaseti kim kariştir dedi? Yanliş yerdesin.

• Beni engelleyip geçersin. Ama bu gerçekler değişmeyecek. KabirAzabı diye isim koyup böyle acıtasyonlar yapmak. Dinede sığmaz. İnsalığa şimdi engelle geç beni :)

• dünya diye bi' gezegen varmış, kuşlar, böcekler, ağaçlar falan.. canlılar pürneşe sükûnet içinde yaşıyorlarmış. tâki neye kadar. insan yer yüzüne düşene kadar. insan nankördür..
    insan riyakardır..
    insan bulunduğu çevreye zarar vermekten başka bi'şeye yaramayan asalaklar türüdür efenim. (istisnalar var tabi her genellemede olduğu gibi)

ateşi buluyoruz ısınmak, yemek pişirmek için; ormanları yakıyoruz..
    delici kesici alet buluyoruz avlanmak için; birbirimizi kesiyoruz..
    parfüm buluyoruz güzel kokmak için; ozonu deliyoruz..
    kürk/deri üretiyoruz soğuktan donmamak için; hayvanların soyunu tüketiyoruz..
    bilgisayar buluyoruz bilgi saydırmak için; p*rno izliyoruz..
    tekerlek buluyoruz dönmek için; dönüyoruz...
    Demem o ki mirim
    Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur. ..

0|0
    0|0
  • Baktıkça boğazımda bişeyler düğümleniyor. Düğümlendikçe de insanoğlunun ne kadar şerefsiz olduğunu tekrar tekrar görmüş oluyorum.. Neyse ki baktılar şerefsizlikle olmuyor. Tüm bunların tedbirlerini geçte olsa almaya başladılar. Eğer yapmamış olsalardı insanlığın soyu tehlikeye girecek ya. Hayvanları filan düşündüklerinden değil... Yazık

0|0
    0|0
  • Aslında dünyaya düşman yine..
    insandır..
    açık ve net..

0|0
    0|0
  • Bencillik ne kotu sey..

1|0
    0|0
  • Bunları kullanan kadınlara sorsunlar hesabı ben sabundan başka birşey kullanmam şampuan bile kullanmadım. Herkes önce kendine bakacak Ey yurdumun manidar insanı!

0|0
    0|0
  • 'insan' olmak zordur..
    her iki ayağı olan ve düşünene insan demiyoruz..

0|0
    0|0
  • zaten fakirim, alacak gücüm yok. alana mani olmaya calısıyorum ama farkındalık adına bir cok projede yer almaya calısıyorm

0|0
    0|0
  • yaşamak insanın elindedir aslında. Yeter ki mantıklı düşünmeyi bilelim. kazanmak için ölmeyelim

0|0
    0|0
  • Cok doğru seylerde yapan nerde?

0|0
    0|0
  • Bazı şeylerin dönüşü çok acı olacak ama iş işten geçmiş olacak.

0|0
    0|0
  • Hayatın acı ama gerçekleri..

0|0
    0|0
  • İki harfle yazssam olur mu?

0|0
    0|0
  • Hepimiz katiliz

0|0
    0|0
  • bir çewreci olarak çok önemli bişey paylaştığını düşünüyorum. toplum biliçlendirmesi iyi bir şeydir.

0|0
    0|0
  • kendi kendimizi bitiriyoruz :/

0|0
    0|0
  • Bunlar olmasa kıymete nasıl yaklasacaz

0|0
    0|0
  • Savaşma , Seviş benimle.

0|0
    0|0
  • yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayvanlara üzüldüm bir etk

0|0
    0|0
  • İnsanların nankörlüğünü gördüm

0|0
    0|0
  • Benciliz, duyarsız varlıklarız. Kendi konforumuz için kozmetik ürünlerine para yatırıyoruz. Güzel görünmkek, modaya uymak o canlılardan daha mı önemli?

0|0
    0|0
  • En azından atık çöpleri
    Ayristirin arkadaşlar.
    Bu bile katki

0|0
    0|0
  • anlayana ders verir anlamayan başka soruyu cevaplar.

0|0
    0|0
    • Cevaplayanda boş cevap yazar. Saçma salak şeyler yazıyorlar sövüncede sen şöylesin böylesin. Neyse sakinim.

• iste dostum burasi böyle yani bos insan dolu yani anlatamassin hepsi klavye delikanlısı sinirlenme yani cok takmana değmez

• Herseyi batiran biziz

0|0
    0|0
  • Canilik

0|0
    0|0
  • En zararlı hayvan insan

0|0
    0|0
  • İnsan insanın düşmanıdır kimse gelecek nesili düşünmüyor

0|0
    0|0