Gerçekten, gerçek bir dostunuz varmı?

Sizin için gerektiğinde fedakârlık yapan, üzgün olduğunuzda sizi mutlu etmeye çalışan, hatalatınızı sizinle tartışmak pahasına size söyleyecek kadar sizi benimsemiş, acın olduğunda, elini sırtınızı sıvazlayarak "üzülme geçer dostum" dediğinde gerçekten geçen, gerçek bir dostunuz varmı?
Gerçekten, gerçek bir dostunuz varmı?

Güncellemeler:
Aha ne kadar şanslısın. O da senin gibi kültürlü, bilgili, paylaşımcı ise takib edicem izini ile☺

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• KS'de @fairtail var
    Site haricinde çocukluk arkadaşım, hem ilkokul hem ortaokuldan arkadaşım, aile dostumuz, can yoldaşım, sırdaşım, ahiretliğim Nebahat diye birde arkadaşım var :)

0|0
    0|1
  • Var.

0|1
    0|0
  • Var. Umarım yanilmiyorumdur :))

0|1
    0|0
  • olduğunu sanmıyorum ve şuana kadar da sahip olduğumu sanmıyorum:(

0|1
    0|0
    • Umarım olur kardeşim, gerçek dostu birtane bularsan iyi, ikitane şanslısın, üç olursa çok, çok şanslısın. Malesef bireyselci nesil yetişmekte, şu meşhur realitiy showlarla büyüyen çocuklar , kavgacı bencil ve karamsar büyüyor ve bana yamuk yaparmı korkusuyla dost ediniyor ve en ufak bir hata çok büyükmüş gibi değerlendiriliyor ama bunun sorumlusu o çocuklar değil sistem , bizim medyamız ve maddiyatçı yaşayış tarzımızın getirdiği sistem. Ancak bir çok genç bu olumsuz, dış etkenleri aşıp, içindeki güzelliği yaşıyor, umarım bunların azınlığı biter, çoğalırlar ve sen hep onlarla karşılaşırsın.

• Yok malesef

0|1
    0|0
  • var ama işte o öyle bir anda olan ya da illa yıllar sürmesi gereken bir şey değil. eğer sen gerçekten iyi olursan mutlaka iyi insanlar karşına geliyor zaten. Benim aynen bu sıfatları ve daha fazlasını yakıştırabileceğim dostlarım var çok şükür

0|2
    0|0
  • Evet var şükür.

0|1
    0|0
  • Hayır yok herkes menfaatçi çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunun cevabı üzücü ama bilmiyorum, emin değilim.

0|1
    0|0
  • Elbetde Var İkinci Ersin Beynimde oluşturdum hayali olsada kafa dengi yani :) İstediğimizi yapıyoruz hayaller hoştur hem gerçek fiziksel biri olsaydı bu halde veya bazı sorunları çok çabuk atlatabilirdim

0|1
    0|0
  • Ailemi saymazsak yok sanırım..

0|1
    0|0
Yükleniyor...