Benim gibi rahat yaşantısı olan var mı acaba bu sitede?

bakıyorum da herkes sabahın köründe işe gidip akşamın 7sinde eve geliyor.
dışarıdan işsiz güçsüz biri gibi görünüyorum beni tanıyanlar tarafından ama her ay 5 bin lira civarı param hesabıma yatıyor. çok boş vaktim oluyor canım sıkıldıkça ksye girip çıkıyom. daha evvel özel sektörde kaybettiğim zamanlara çok üzülüyorum keşke 1 sene kendi işimde uğraşıp vakit kaybederek başarıya ulaşsaymışım da patronlara uzun süreler boyunca kölelik yapmasaymışım diyorum. şimdi bana ne iş yapıyorsun diyenler olacak, son 2 seneye yakındır bir websitesi kurdum, özel bir şirketten sponsor reklam alıyorum paramı da her ay ödüyorlar çünkü ben onlara para kazandırıyorum istediğim paraları ödemek zorundalar. bazı insanlara bakıyorum da çalış çalış boş durma vs diyorlar. iyi de para, kazma kürekle kazanılmıyor ki akılla kazanılıyor artık? millet bu parayı 3 ay çalışarak kazanır ben ise işe gitmeden gece gündüz evde yatarak 1 ayda kazanıyorum. benim gibi bilişim sektöründe serbest çalışanlar var mı bu sitede acaba? daha evvelki kazancım 10 bin lira civarıydı da şu an yarı yarıya düştü işte. ama üşengeç bir adamım, gelirimi daha da artırmanın bir çok yolu var ama inanın çok üşeniyorum yav gece gündüz uyumak istiyorum hep nedense. aşırı tembelim. :( bir başka derdim de kız arkadaşım hiç olmadı gerçi iyi ki de olmamış olsaydı bunlarla uğraşacak vakit bulamazsım. bu arada yaşım 30.

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bir donem cok ugrastim beyin beceriyor. parasi kusur kalsin bedenen calismak gibisi yok.

0|1
    0|0
    • patronlara düşük ücrete modern kölelik yapmak daha iyi diyorsun yani? hmmm

• o konuda haklısın. dikkat edersen başarıya imza atmış tüm araştırmacı, bilim adamları ve mucitler hep erkek. ben hiç bayan birini tanımadım? acaba bayanların beyni duygusallığa daha yatkın olduğu için mi böyle? iş konusunda da öyle. arkasında bir adam yoksa bir bayanın iş kurmada başarılı olduğunu pek görmedim açıkçası.

• Soyle dusunun. arac kullanirken bir kadini bir erkek gectigi zaman kadin cok umursamaz lakin 10 erkekten 9u bunu kaldiramaz yarisir sikistirir rahatsizlik verir. en basit yontemle orneklemeye calistim diger mevzularda da gelistirilebilir ornekler

• şu an sana sinir oldum😒🙈😅

0|1
    0|0
    • sinir olma çalış senin de olur kanks :)

• İlham perisi gibisin 😉😄 anlattıklarını düşünmüyo değilim özellikle buara bırakıp gitmeme ramak kaldı riske girmek gözümde büyüyor sadece neyse başarılar diliyorum sana

• yalnız risk almadan başarı olmuyor :) benim mevcut işim vardı farklı bir sektörde ve para kazandırmıyordu ben de çareler ararken bu işlere dalayım dedim. bir başladım önceki işimdeki bana para kazandırabileceğini bildiğim müşterilerimi bile salladım. bunları hesap edersem evet iş kaybından dolayı para kaybı yaşadım fakat bu yeni işin bana uzun vadede bana daha fazla getirisi olacağını öngörüyordum ve düşündüğüm gibi de oldu :) şu an ilgilenmiyorum bile. websiteyi rayına bir defa tam oturttum, ziyaretçiler akıyor ben de reklam gösteriyorum onlara. :) arada bir canım sıkıldıkça ters giden bişey var mı diye bakıyorum o kadar.

Erkekler Ne Diyor 1

• 9. 10. sınıfta böyle bir arkadaşım vardı.
    daha 17 yaşında hesabında +20.000 tl vardı :)
    gerçi kızın tekine yedirdi ama sonuç olarak rahatça o parayı kazanabilecek durumda :) yazılım sektörü gerçekten güzel. anlayana tabi. ve kendini geliştirene

0|1
    0|0
    • kötü olmuş kıza yedirerek. ben evimi aldım mesela :)
      aynen yazılım sektörü işi bilene çok güzel kazançlar sağlıyor. ben kursa falan gitmedim kendim öğrendim ama gerçekten zevkli işler. inanarak yaparsan çok ciddi paralar rahatça kazanırsın sermayen olmasa bile.

• aynen öyle. lisede bölümünü okudum.
      gayet başarılıydım fakat ben tek başımayken pek gayret gösteren bir tip değilim :/
      üstelik tasarımım gerçekten berbat. yani şunu yap desen yaparım ama olmayan birşeyi ortaya çıkaramam :D ama kod konusunda iyiydim. şimdi makine mühendisliği hedefliyorum. bakalım ya hayırlısı :D ama senin adına sevindim en azından ibadetine veya spor anlamında kendini ileriye taşıyabilirsin :)

• tasarm inanki önemli değil.
      görsel olarak kötü bir site yapsan da işlevsel olarak faydalı birşey ortaya çıkardın mı tutuyor bunu söyleyebilirim sana. kodlama konusunda iyiysen bu işlere dalmanı tavsiye ederim. tabi inanarak sonuca odaklanmalısın yoksa boşa vakit kaybı yaşarsın.
      ayrıca dediğin doğru yeni spora başladım, şimdi sıra ibadetlere başlamakta :)

Yükleniyor...