Benim gibi rahat yaşantısı olan var mı acaba bu sitede?

bakıyorum da herkes sabahın köründe işe gidip akşamın 7sinde eve geliyor.
dışarıdan işsiz güçsüz biri gibi görünüyorum beni tanıyanlar tarafından ama her ay 5 bin lira civarı param hesabıma yatıyor. çok boş vaktim oluyor canım sıkıldıkça ksye girip çıkıyom. daha evvel özel sektörde kaybettiğim zamanlara çok üzülüyorum keşke 1 sene kendi işimde uğraşıp vakit kaybederek başarıya ulaşsaymışım da patronlara uzun süreler boyunca kölelik yapmasaymışım diyorum. şimdi bana ne iş yapıyorsun diyenler olacak, son 2 seneye yakındır bir websitesi kurdum, özel bir şirketten sponsor reklam alıyorum paramı da her ay ödüyorlar çünkü ben onlara para kazandırıyorum istediğim paraları ödemek zorundalar. bazı insanlara bakıyorum da çalış çalış boş durma vs diyorlar. iyi de para, kazma kürekle kazanılmıyor ki akılla kazanılıyor artık? millet bu parayı 3 ay çalışarak kazanır ben ise işe gitmeden gece gündüz evde yatarak 1 ayda kazanıyorum. benim gibi bilişim sektöründe serbest çalışanlar var mı bu sitede acaba? daha evvelki kazancım 10 bin lira civarıydı da şu an yarı yarıya düştü işte. ama üşengeç bir adamım, gelirimi daha da artırmanın bir çok yolu var ama inanın çok üşeniyorum yav gece gündüz uyumak istiyorum hep nedense. aşırı tembelim. :( bir başka derdim de kız arkadaşım hiç olmadı gerçi iyi ki de olmamış olsaydı bunlarla uğraşacak vakit bulamazsım. bu arada yaşım 30.

1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...