"Eşimin bilmesine gerek yok. ben yaparım hep" diyen kadın var mı? Yemek yapmak kadınlara özgü bisey mi yoksa eşlerin ortak yapması gereken bişey mi?

0|0
24|7

En İyi Kız Görüşü

• Kadın işi olduğundan değil ama yemek yapmayı özelliklede sevdiğim insana yapmayı severim keyif alırım. Ben yaparım yani.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En iyi aşçılar ve kadın kuaförleri erkektir genelde :)
    Ne şöförlük erkek işi ne yemek kadın işi bence. İstek ve merak işi biraz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Eğer kadın işi olsaydı; süslenmek veya annelik gibi bir iç güdüyle doğumumuzdan beri bizimle olurdu. Garanti veriyorum kesinlikle öyle bir içgüdüm yok.
    Hatta en nefret ettiğim iştir. Nefretim yemeğe de yansıyor olacak ki hiç bir yemeği düzgün yapamam.

0|1
    0|0
    • :D senin cevabını merak ettim bu konuda. Fikrini biliyordum çünkü. Evde kalırsın bak sen yine de ögren bence asd

• Nişantaşı efradından bekle nasiplerini o halde. 😂

• Ben gastronomi bölümünden bekliyorum taliplerimi :D

• Beslenme ihtiyacını gidermek cinsiyetsizdir, yemeği kadın da erkek de pişirebilir, ama yemeği yapmayı ve sunmayı çok sevdiğim için, eşim dese ki ben mutfağa hiç giremem, hiç sorun olmaz.

0|1
    0|0
  • ya sanki kadına dah güzel oturuyo yemek yapmak ama en büyük aşçılarda erkek yani :) ortak oluncada ooofff diyorum 10 numara oluyo :)

0|1
    0|0
    • Aşcılık bir meslek. O yüzden güzel yapıyorlar :D

• tamam canım işte kadında olabilirdi bu meslekte var tabi hemde çok ama bide biskolata erkekleri var yani şimdi :) :) :) : )

• ortak yapılmalı. birlikte yemek yapmak zaten eğlenceli bir aktivite kadın ya da erkek işi diye bir şey yok

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Ben yaparım eşimden hiç bir şey beklemdim çünkü evlenirken tüm sorumluluğu bilerek evlendim. Onun dışında başka sebepler oldu evlilik gitmedi.

0|1
    0|0
  • Herkes bilmeli. Hayat müşterektir sonuçta. Ayrıca hayatta her şey olabilir. İnsan yalnız başına yaşamayı öğrenmeli (kadın olsun erkek olsun)

0|1
    0|0
  • Ortak yapılmalı temizlik vs gibi.

0|1
    0|0
  • öyle bişey olsaydı erkek açcılar olurmuydu? yemekhanelerde lokantalarda erkek çalışan veya yemek ustası olurmuydu

0|1
    0|0
  • Hem yemek yaparim hem isimide bosuna hamarat kiz denezler

0|1
    0|0
  • kadın erkek değil

tecrübe ve yetenek işidir.

1|1
    0|0
  • ben erkek arkadaşımla aynı evde yaşıyordum yemekleri genellikle o yapıyordu. ama ortak yapılması gerekir herşeyin eğer kadın ev hanımı değilse. şayet ki ev hanımıysa erkeğin eve para getirmesi ve kazandığının minimum yarısını kadına vermesi gerekir. bence.

0|0
    0|0
  • bu sorunun sorulması bile hata. he bizim işimiz kullanma kılavuzumuzda öyle yazıyor

0|1
    0|0
  • Hayır eşim de bilsin.

0|1
    0|0
  • Ben yapariim

0|1
    0|0
  • Kocam yapcak 😂

0|1
    0|0
  • Onun bilmesine gerek yok. Hep ben yapabilirim. Ama bilse hiç fena olmaz :)

0|1
    0|0
  • Ortak yapilmasi gerekir

0|1
    0|0
  • niye kadına özgü olsun... benim eşim yapacak

0|0
    0|0
  • Kadın, erkek işi diye bir şey kalmadı artık. Yemek yapmak tamamen yetenek ve deneyim işi. Her iki tarafta yapabilir. Bazı kızlar yumurta kıramazken mükemmel yemekler yapan erkekler var^^

0|0
    0|0
  • Erkek işi

0|1
    0|0
  • O da yapmalı kadının işi değil yemek yapmak. Bu algı yerlestirilmis insanlara ama yanliss

0|0
    0|0
  • Ortak yapılmalı tabikide

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunun öyle bilinmesine sebep, bizim toplumumuzda birkaç yıl öncesine kadar erkek çalışır eve para getirir kadın da ev hanımı olarak yemek yapar ve ev işlerini yapardı. ben yemek kısmına katılmıyorum. çünkü bişeyler pişirmek yemek yapmak farklı şeyleri denemek benim sevdiğim birşey

0|1
    0|0
  • askerde bir yemek yapmasını öğretmiyorlar asdasd
    ama öğrenilir bence :D
    hayat müşterek..

0|1
    0|0
  • valla benm mesleğim aşçılık evde yemkelri ben yapacğım :-)

0|1
    0|0
  • Erkekde yapablir fakat evlilikte kadin erkekden daha once isten geliyosa yapmali tabiki.

0|1
    0|0
  • bende yapıyorum

0|1
    0|0
  • Çok güzel yemek yaparım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...