Bekar bir bayanın yalnız yaşaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben 3 yıldır yalnız yaşıyorum çevreden tepki görmedim ama acaba insanlar kendi aralarında konuşurken beni yargılıyor mudur?

Güncellemeler:
oha bir soru sordum yüzlerce yanıt.. :)) teşekkür ederim herkese

3|7
133|280

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda ki yorumları okumuycam. Muhtemelen burası Türkiye ile başlayıp özellikle erkekler fantezi kuruyotlardır falan gibi görüşlerdir muhtemelen. Bu tip insanlara göre türkiye sapıkların ülkesi zaten sorsan herkez melek nerede bu sapıklar dersin. Tek yqşamanınkadını erkeğide yok. Yalnızlığı seçmek ya da yalnızlığa mahkum olmakarasındasındır. İnsanların düşünceleri kendilerini ele verir. Ayıplayanları boşver hayatını yaşamaya devam. Yü kızartıcı işler günahlae falanlar filanlar Allahile kul arasında boşver.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yargılıyorlar bir ablam var manevi , tek yaşyr mahalleden biri musallat olmuş mahkemeye vermiş madde de kullanıyrmus adam ama mahkeme şahit istemiş yani adam bu ablama bsy yapsa kimsejin umrunda değil bhnun nesine şahitlik istenir sen syle bu ülkede kadın insan gbi yaşayamyr yaşatmyrlar

1|1
    0|0
    • Oldu o zaman herkes herkesten şikayetöi olsun. Bak daha geçen gün bir haber paylaşıldı kadın kocasına kızıp , kaynına iftira etmiş. Hukukta kanıt esastır

Erkekler Ne Diyor 279

• Yargilanacak nesi var bunun? Bizim meshur " komsu teyze" lerimiz ve bir de dogulu komsular falan en faxla fisir fisir konusurlar ama en guzeli , buyuk ogrenci ve bekarlarin kaldigi rezidans larda kalmaktir.. kafan cok rahat okur. kimse de lf bile etmez arkandan. Bak rahatina

1|0
    0|0
  • Cahil tayfası illaki senin dedikodunu yapıyordur. Hele hele bu cahiller erkekse şöyle diyorlardır ''Yav muammer abi bu karı 3 yıldır yalnız yaşıyor kesin canı yrrak istiyordur demi?'' ''İstemez mi olum varyaaaa cavır anu gibi yanıyordur bunun anu'' diye kendi aralarında muhabbet açarlar. O cahillere göre bütün yalnız kadınlar azgındır ve eve erkek atıyordur. Bir de özgecan gibi insanların olayına şaşırıyorsunuz. Len bu memlekette metre kare başına kaç sapık duşuyor bir tahmininiz var mı?

3|0
    0|0
  • Ben de yalnız yaşıyorum. İlk taşındığım zamanlar biraz milletin garibine gidiyordu, hatta ürküyorlardı bekarım diye. Kulakları çınlasın komşum beni yöneticiye bile şikayet etmişti. "Eşim gece çalışıyor, bekara ev vermişsiniz" demişti. Ağzının payını almıştı. Ama zamanla alıştılar, Milletin ağzı çuval değil, kendini biliyorsan gerisini boşver.

1|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde başkalarının özel hayatını çekiştirmek milli sporumuz haline gelmiş durumda. Başkalarının laflarını kafaya takarsan hayatın zehir olur. Dünyanın en ileri düzeyde laf edilemeyecek, açık vermeyecek insanı olsan yine arkandan konuşan olur.

O yüzden salla gitsin bu konuyu. Olur da laf eden olursa veya kulağına bir şey gelirse işte o zaman o kişiyi de boş bırakma, çık karşısına hesabını sor. (Mümkünse insan içinde rezil edeeck şekilde)

0|0
    0|0
  • Güçlü kadın derim takdir ederim. Yargılayanlar elbet olacaktır.

1|0
    0|0
  • Yargilamazlar. Neden yargilasinlarki? Ekonomik ozgurlugunu eline almissin bundan daha guzel ne olablir.

1|0
    0|0
  • Bırakınız yaşasınlar

0|0
    0|0

• gayet de yalnız yasayabilirsin

0|0
    0|0
  • Milleti Boşver Hayatına Bak. Herkes Her Şey Hakkında Kendilerini Hiç İlgilendirmediği Halde Yorum Yapıyor.

0|0
    0|0
  • Ben 5 yıl yaşadım yan kapı hariç kimseyi tanimadim onlar da beni tanımadı

Sabah 4.30 da ise gider gece 12 ye kadar çalışırdim

0|0
    0|0
  • Seni yargılamaya bir hakları yok bu senin seçimin fakat yalnızlık her ne şekilde olursa olsun zordur.

1|0
    0|0
  • Walla bir erkek gozuyle ideal sevgili adayimsin 😂 birde cok isterdim arabasi olan bir sevgilim olsun niye hep benimkiyle geziyoz 😂

1|0
    0|0
    • arabamda var. kredi girdi bana ama :) hala ödüyorum uzun sürede ödicem

• Walla gel takilak kiz hayallerim gerceklessin 😂kredi kartinida ben odicem soz

• Neden yargılasınki tebrik ederim kendi ayaklarının üzerinde durduğun için.
    Neden yanlız yaşıyorsun acaba?

1|0
    0|0
    • hmm valla niye ayrı eve çıktığımı unuttum :) iş yerim uzaktı ondan sanırım

• Anladım. Başarılar dilerim

• Ayaklı gazeteler haberlere bile çıkarmıştır

0|1
    0|0
  • İnsanlar için yaşamıyorsun

1|0
    0|0
  • bu konuyu her ortamda sebepsizce cart diye açıp
    vurgulaya vurgulaya belirtiyorsan nedensizce
    tepki görürsün.

sadece sorana söylersen basit ve öze bir şekilde,
    tepki falan görmezsin görsende maksimum
    anlattığın kişilerin %20' sinden görürsün.

1|0
    0|0
    • nasıl anlamadım :) sorarlarsa söylüyorum ya da konu açılırsa

• Pardon son cumleyi yanliş yere yazmisim kusura bakma

• Yahu napacan milleti, mutlu yaşamaya bak. İş bulsam ben de kurtulucam aile evinden. Doğrusu erkekler için pek sıkıntı değil dedikodu açısından. Biraz da senin yaşadığın kente bağlı. Aslında erkekler için de öyle, bekara ev vermeyen ev sahipleri var birçok kentte. Maalesef dedikodusu oluyordur.

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin. Ben yalniz yasiyorum, erkek olmama ragmen bana bilene şeyapiyorlar. Takmamak gerek

0|0
    0|0
  • Senin bolca kaçak kesim yaptığını düşünüp kimi kadınlar imreniyor kimi erkekler de halleniyor olabilirler. Ama sen aldırma insanların ne düşündüklerine. İt ürür kervan yürür.

0|0
    0|0
  • insanların düşüncelerine göre kendi hayatımızı yönlendiremeyiz.. yaşamınızı öyle sürdürmek istiyorsanız bu sizin kararınız.. tabi bu yaşadığınız çevre ve topluma göre değişir...

0|0
    0|0
  • bu toplum tarafından yargılaman için kadın olmak yetiyor yani senin elinde olan bir şey yok, kafana göre takıl.

1|0
    0|0
  • Ne anlamda yargılayacaklar? Yalnız yaşamakta problem görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yargılıyorlardır ve %100 dost hayatı yaşadığını düşünüyorlardır saygısız , ön yargılı ve cahil toplumumuz.

0|0
    0|0
  • Ne alaka kim niye yargilasin

0|0
    0|0
  • Ne hakla yargılayabilirler ki bence saçma bir düşünceye kapılmışsın, şartlar gereği çok normal bu. Ayrıca kendi ayakların üzerinde durup hayatı öğreniyorsun, iyi bir şey.. Eşin çok rahat eder ileride..

0|0
    0|0
  • birilerinin ne dedigine bakarak yaşasaydın zaten yalnız yaşamazdın :)
    bu baglamda boşver gitsin

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum ben öyle şeyler

0|0
    0|0
  • eşekler yargılıyordur insanlar degil. sorun yok takıl :D

0|0
    0|0
  • 11 senedir tek yaşıyorum..
    arkamızdan ne konuşuyorlar belli değil ;)

1|0
    0|0
  • neden evlenmiyor acep derim

0|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    249

Kızlar Ne Diyor 132

• Bir şey düşünmem normal bir durum. Yalnız yaşamak yadırganmaz, sadece nasıl yaşanıldığı yadırganabilir.
    Çevrendekiler sana tepki gösteremez zaten. Onları ilgilendirmez.

2|2
    0|0
  • Yanlış birşey yapmıyor san taktir bile edilirsin

1|1
    0|0
  • Süper ben de aynısını isterdim 😂

2|0
    0|0
  • Bu insanlar yalnız yaşayınca yargılıyor, erkek arkadaşınla yaşayınca yargılıyor. Bu millet hep yargılıyor yani çok da şey yapmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bekar ve yalnız yasayan kadın gucludur herkes tasıyamaz herkes farkedemez
    Kulagını dısarıya kapatmalı bazen;)

1|0
    0|0
  • eve erkek atıyordur diye düşünüyorlardır.

0|3
    0|0
  • Yargiliyor olabilir
    Ben yargilamazdim ama yapamazdimda yapabiliyorsan afferin sana baskalarinin lafini takma hic sorma bile

0|0
    0|0
  • evde kalmis diyolardir evlilik cok havaliymis gibi

1|0
    0|0
  • Olabilir evet.

0|0
    0|0
  • bende yalniz yasiyorum neden garip ya da kotu bir gozle baksinlar insanlarin ne dediklerine fazla aldanmam

0|0
    0|0
  • Toplumun ahlaksız düşünclerini umursamıyorum.

1|0
    0|0
  • Onlar kadınları ne yaparlarsa yapsın yadırgarlar yargılarlar, takılma.

0|0
    0|0
  • birine muhtaç olmadan yasıyor helal olsun derim :)

1|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Ben de öyle olucam sanırım :) çevredekileri umursama bence yargılarlarsa yargılarlar napalım benim yaşam tarzım bu de geç :D

0|0
    0|0
  • Namusuyla yaşayan bir insana kim ne diyebilir ki?

0|0
    0|0
  • Gayet normal İzmir'de

1|0
    0|0
  • Kendi ayaklari ustunde duruyor kimseye muhtac olmuyor helal olsun - demezler o yuzden hepsinin cani cehenneme.

0|0
    0|0
  • Ayy ne güzeldir kim bilir!

0|1
    0|0
  • bence çok hoş bir durum ya

0|1
    0|0
  • neden yargılasınlar ki sen milletin ağzına malzeme vermedikten sonra, ben de yalnız yaşadım iki yıl ne rahatsız eden ne tepki gösteren olmadı çok şükür, sen yanlış yapmıyosan gerisini salla

0|0
    0|0
  • Yargilasalar bir sey degiscek mi hayatinda

0|0
    0|0
  • Normal bence

0|0
    0|0
  • Hic bir sey dusunmuyorum neden yargiliyim ki herkesin hayati kendine

0|0
    0|0
  • En iyisi.

0|0
    0|0
  • offf sinirleniyorum ya. onlara ne. ne yapsak bir arkadamızdan konuşmalar. sana burda olsaydın dedikleri kalmazdı ''yolu, orspu'' vs vs. yüzüne bişey söylemezler tabi.

0|0
    0|0
  • İnsandan insana değişir aslında... Yalnız yaşayan bayan veriyodur eve erkek atıyodur diyen de olur... Aaa yalnız yaşayan bayan ne güzel işte evliliğe daha hazır daha yakındır diyen de olur

0|0
    0|0
  • neden başkalarını umursuyorsun ki, keyfine bak

0|0
    0|0
  • Yargılarlar takmayacaksın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    102
Yükleniyor...