Ezgi ismi güzel mi? İkinci isim kullanmak zor mu? İsim değişikliğine insanlar nasıl alışır?

İki sene sonra, kendime 2. bir isim ekleteceğim. Ezgi ismi güzel mi? Şu anki ismim 6 harfli, kimsede bulunmuyor ve değişik, herkes yanlış anlıyor ilk duyduğunda bu yüzden ikinci isim ekleteceğim. Sizce şu an adımın kötü olduğunu düşünmem gelip geçici mi? İki isim kullananlar varsa, iki isim kullanmak çok mu zor? İnsanları nasıl alıştırabilirim? 2 sene sonra başka bir şehire taşınacağım için şu an ki şehrimdekilerle pek görüşmeyeceğim ama zor mu? Akrabaları ve en önemlisi arkdaşlarımı nasıl alıştıracağım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cift isim kullanmak zor bir ortamda birini kullanmaya alisiyorsu hep ordasin sonra baska bir yerde diger adinla hitap ediyorlar baya değişik geliyor hele de diger adin sevmedigin bur seyse sinir bozucu yani ortam degistireceksen onlar ezgi diyecek ailen eski arkadaslarin 6 harfli olani ve eskilwtle yeniler bir araya gelince de birj bie sey diyecek digerleri bir sey bir garip oluyor kendim+cevremden gorduklerim bu kadar su 6 harfli olandan vok cok nefret etmiyorsan birak kalsin

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılabilecek bir isim zaten ailem bunu kabul etti, bana ezgi diyecekler. Eski arkadaşlarımdan sadece beni anlayabilecek olanlarla görüşmeyi düşünüyorum zaten. Asıl sorun tüm akrabalar.

• Ee degistir o zaman yasin kac 18ini gecince daha kolay oluyormuş yakinsan bekle 18i

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...