Sen olsan ne yapardın?

Birine gercekten inanip evlendin ama o seni basindan beri kullanan duygusuz umursamaz biri cikti bu sonradan farkettin seni maddi ve manevi yönden yerle bir etti sevgi ilgi muhabbet yok hergun tartisma var sadece hevesi icin bir anlik kullandigi bir oyuncak yapip duruyor seni ustune ustluk birde gidip sana kredi cektirdi sende sirf ilk gunlerdeki gibi mutlu olmak icin cektin ama hicbirsey duzelmedi gidecek yerin cebinde bes kurus paran yok ama calisiyorsun kurtulmak icin ilerdeki planin ne olurdu?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Boşanırdım...
    Kadınına kredi çektiren erkekten uzak durmak gerek...

0|0
    0|0
    • Nasi bosanabilirim ki borc benim adima adam rahat eder ayrilsam cefasini bn cekerim oda keyfini surer

• Calisiyrm

• Boşanırsan borcunu ödeyebilirsin.
      Borç bitene kadar katlanırım diyorsan katlan..

En İyi Kız Görüşü

• Ömrümü aileme adardim

0|0
    0|0
    • Ailem yok iste uvey annem vardi onlada gecinemiyrum eve donemem o yuzden

Erkekler Ne Diyor 12

• Hayat kısa ve her anın zehir olacağına 15 ayın zehr olur sonrası düzelir.
    Çalışıyomuşsun ek iş konusunda ankarada isen yardımcı olabilirim.
    Kimse kimsenin ne kulu nede kölesi yaşayamadığın ya da uğruna çaba sarfedeceğin hayallerin kalmamışsa uzatma bence

0|0
    0|0
  • Calisiyosam mutlaka kendi ayaklarimin uzerinde durmaya calisirdim yalnizda olsam

0|0
    0|0
  • kadın kısmısı kredi mi çekermiş evlilikte? Hemde erkek bu kadar sevmediği aşikarken? O kalın bağırsak ucu olarak yaşıyor ama farkında değil belliki

0|0
    0|0
    • Nisanliyken gundeme getirmisdi kredi mevzusunu kendi sahsi borcu zamaninda arkadasina araba alicaz die 25 bin cektirmis arkadasinida banka sikistirinca buda kredi cektirdi ayni serefsizligi bana da yapti yani

• Arkadasıyla olan ilişkideki sorunu sana niye yansıttırıp senden faydalanmaya calısıyor ki? Yazık gerçekten.

• evlendiğin zaman bu karaktersiz sana kendini belli etmedi mi ya da sen bu yanlarını görmedin mi?

0|0
    0|0
    • Hayir cok farkliydi 😞 hep bir ilgi alaka ozlem vardi evlendikten sonra hicbiri yok ben onun icin o kadar ugrasiyrm bir kadinin yapabilecegi herseyi yapiyrum ama kiymet bilmiyor eve geldigi hergun hic konusma ilgi alaka yok saatlerce tv ya da telle mesgul sadece tatmin olmak icin kullaniyor 😠😠😠

• Pic erkek tercihi die bisi yok ortada bu karaktersiz kendini iyi gosterip canim cicim diyip alacagini aldiktan sonrada serefizilik yapiyorsa benim sucum ne. Ben onunla tanisana dek kimseyle gorusmus bulusmus biri deildim arti yillardir ailsiz annesiz buyudum tek istedigim evliligimin Allahin razi olacagi sekilde mutlu ve guzel olmasiydi ama gel gor ki kendi bilmez bencil bir adam beni ezdikce eziyor bide ustune benim yerimde baskasi olsaydi senin agzina coktan s.. di diyip bnde kusurlar ariyor

• Eğer bu ailesiz büyüdüm lafını ona söylediysen ya da ona hissettirdiysen en büyük sorun orda diye düşünüyorum bu kız nasıl olsa cepte ne istesem yapacak moduna girmiştir öte yandan çalışıyorsan seninle çıkar ilişkisi yapmıştır diyeceğim.

• Aşk insanın gözünü gerçekten kör ediyor sanırım

0|0
    0|0
    • Ask değil bnmkisi ben kendimi bildim bileli kime deger verdiysem karsilik girmedim hor goruldum hep bu adide karsima cikip hayatima girip bn seni seviyorum vs vs diyince inandim guvendim ama arkasi mutlu yurumedi

• Üzüldüm. Çocuk yapma bari. HAKKINDA hayırlısı olsun

• Amin 😞

• Pıçağı takardım paşalar gibi hapiste devlet baba bakardı bana

0|0
    0|0
  • Nasıl bi' gazap icersindesin ak?

0|0
    0|0
  • bu yaptıklarını hakime anlatıp direk boşanıp mutlu bir yuva kur

0|0
    0|0
  • seni babanda isteyip gelinlik giydirmek

0|0
    0|0
    • Ne?

• İkiside

• ooo maşallah ya
      bölüm nedir

• Ayrılırım. Ve kendi hayatımı düzenlerim.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşanirim gider

0|0
    0|0
  • ayrıl işin varmış kendi ayakların üstünde durabilirsin

0|0
    0|0
    • Peki o kredi borcu nolacak 😢

• ayrılmassan eşin o parayı ödeyecekmi?
      tabi ki hayır seni gene kullancak çocugunuz yoksa ayrıl

• Simdi o oduyor ztn gecikmeli falan ama oduyor benim dusuncemde 1.5 sene sabredip birikip yapana kadar onun odemeyi yarilamasini beklemek sonra kendi yoluma bakarim mahkeme calistigim icin borcu yari yariya bolsede simdiki gibi yuksek mebla tutmaz

Yükleniyor...