Nasıl kurtulcam ben bunlardan?

Arkadaslar yaklaşık 1 senedir bu cin mahluklari ile ugraşiyorum şerefsizler dadandı gitmiyor uyku felci falanda demeyin ben ikisini ayırt edebiliyorum sabah namazını kıldım yattım zaten sabaha kadarda uyuyamadım buda ekstra oldu rüyamda üstüme çöküyorlar ve ben bagîrmaya başlıyorum ama sesim böyle çok kalin erkek gibi üzerimde olmadıkları zaman bile bir ark. kılığında bana bakıyorlar hayvan şeklinde görüyorum sonra birden bagırıyorum o kalın sesle ve konuşuyorum ne istiyorsunuz diye isteklerini söylemiyorlar ama sanki söylemişler gibi duyuyorum sonrada ağlamaya başlıyorum bir kafir gibi yaşatamazsınız bni diye.. Sonra aklıma onları yakmak geliyo uyanıyorum. Arkadaşlar bunlar saçma gelebilir ama gerçekler ve ben ne yaptıysam kurtulamadım hocaya okundum defalarca olmadı ve artik bıktım bu durumdan nasıl kurtulcam yardım edin?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyada da olsan sakin olmalısın unutma bu bir rüya hayal etsen gerçekleşir rüyada banada denk geldi ilkinde bayağı bir urkmustum sonra bildiğin posta koydum bıçakla filan peşinden koştum sonra uyanmak için harakiri yaptım şaka değil ciddi söylüyorum anlattıklarım şaka gibi gelebilir..

0|0
    0|0
    • Ya tek bu olay olsa keşke bir sürü şey oldu ben yakmak istiyorum bunları

• Allah sabır versin..

• amin

En İyi Kız Görüşü

• Nas felak okuyor musun namazda namaz dışında uyumadan önce

0|0
    0|0
    • Okuyorum hep ama gitmiyorlar anlamadım gitti

Erkekler Ne Diyor 9

• her hocanın işi değil o erzurumda var bir hoca ona git yaşlı bir kadın araştır biraz ben birini götürdüm 45 tane musallat olmuş. ona gittiğinden beri rahat arada korktuğu zaman görüyor ama sıkıntısı yok. yatmadan kapıları kitle ateşide kendinden uzak tut ewi barkı yakarsın valla.

0|0
    0|0
  • akşam şten geldigimde konuşalım bunu bu benim işim..

0|0
    0|0
  • inandığın kadarlar ;) sana tek söyliyebiliceğim bu ister inan ister inanma ama gerçek bu

0|0
    0|0
  • Dua et. surekli

0|0
    0|0
  • Cin falan yok.. o bahsettiğin karabasan.. ergenlik döneminde herkeste olur.. Hadi yat zıbar.. .

0|0
    0|0
  • Onlara boyle kufrettigin surece pesini birakmazlar

0|0
    0|0
    • son zamanlarda etmeye başladım onla alakasi olsa 1 senedir tepemdekiler ne

• yardımcı olayım irtibata geçelim

0|0
    0|0
  • Aklını kullan aklını...

0|0
    0|0
  • inancını derinleştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...