"burda Türk olmak çok zor" diye ağlayan Türkiye'de ise bize hava atan g*rb*tçiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizi bilmem de ben 70 yıl önce yahudilere ne yapıldıysa onlara da o yapılsın istiyorum.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğunu sevmiyorum. Özellikle dayım ve yengem gurbetçi hele onlardan iyice gıcık almaya başladım son zamanlarda. En sinir bozucu tarafı da bu insanların oy kullanabilmesi, hem başka ülkede yaşıyorlar hem bizim geleceğimizi tayin ediyorlar saçmalığın daniskası.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gizliye bak sen bak bak neler söylüyor ne bu kin?
    cok sinirlendim bak simdi gizli !

0|0
    0|0
    • Bana değil beni kinlendirenlere sinirlen abla.

• Mein führer <3

0|0
    0|0
    • ss'ye alındın yavru kurt.

• gomünistler, solcular ve k*rtler sevmez onu.

• Aynen doğru

• Niye öyle diyosun çikolata getiriyolar o kadar sus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gurbeti yaşamayan Türkiye'yi hiç beğenmez. Ama şunu bilin ki ne kadar da bazı huylarını sevmesek de böyle bir ülke daha yok. :)

Yahudileri koruduğumdan değil dünya en ünlü firmalar yahudilere ait. Bilmeden adamlara milyonlarca dolar para kazandırıyoruz hergün.

Bunu engellemenin hiç bir yolu yok. Adamlardaki kazanç sistemi bile hep kendilerine yönelik kazandırmaya yönelik.

Pramit sistemi yahudi kazanç sistemi diye araştırabilirsiniz merak edenler.

0|0
    0|0
    • Yahudileri iyi biliyoru dünyayı adamlar yönetiyor ak.

• Lan mk evladı ben hollandada yaşıyorum, namusu ile yaşıyıp ekmek parası kazanan insanlarız ne istiyorsun lan bizden, adam olsan sende o kıçını kaldırıp para kazanmak için birşeyler yaparsın!

0|1
    0|0
    • Yapmadığımı ne biliyorsun?

• @JohnMacTavish Madem yurt dışına gitcen amerikaya varken neden hollanda düşünüyorsun ki?

• amerika (green card dışında) en zor vize veren ülke hacı. tabiki bende abd ye yerleşmek isterim ama mucize yani...

• Onu bunu bilmemde yurtdışında yaşayıpta seçimlerde akpye oy verenler yok mu onlara ne yapsan az...

0|0
    0|0
  • Bunu dinleyince dışarı'da keko katliamı yapasım geliyor: https://www.youtube.com/watch?v=u322J23EMAw

0|1
    0|0
Yükleniyor...