Neden kimse beni sevmiyor?

20 yaşındayim üni 2 ye gidiyorum bir çok kızdan hoslandim ama hiçbir i benden hoşlanmadı her şeyi geçtim arkadaşlarımın ailemin bile beni sevmediğini düşünüyorum ne yapmam gerekiyor sizce

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bn seviyim gel

0|0
    0|0
    • Üzülme diye dedm

• @Yalnızkovboy96 Kardes bu cekingenliginden kaynakli olabilir, bendede vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ozguvensizlign yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin kendini kabul etmen. Seni de oyle kabul edicek bir kıza ihtiyacın var. Ailene deyinirsek ailen senin öz ailen ise seni her zaman seviyorlardır.

0|0
    0|0
  • 2023'e kadar sevilelim sonra sevelim

0|0
    0|0
  • yalniz degilsin

0|0
    0|0
  • @yalnızkovboy96 kova burcu musun

0|0
    0|0
  • :-) özgüvenin var ki kizlara hoslandıgını soylemissin daha ne istiyon

0|0
    0|0
    • Söyledim diye bir şey demedim mesaj atıyorum baştan söyleyeyim o anlamda yapacaksan hiç yazma diyorlar

• Hic biri benden hoslanmadı deyince gidip konustun sandım resim atsana dedigin gibimisin bakalım bir ona göre fikir veririz sana

• sakin ol teoman:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...