27 mayis 2016 bu gün gezi direnişin 3 yılı... Geziden bu güne ne ve neler degişti?

27 mayis 2016 bu gün gezi direnişin 3 yılı... Geziden bu güne neler degişti? Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
güncellll

0|2
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey değişmedi. Ölenler öldüğü ile kaldı sadece bizim anılarımızda yaşıyor. Mal halk o çocuklardan yana olmak yerine hırsızın sapığın yanında yer aldı her zaman ki gibi çünkü kul olmaya bayılır bu millet. Anasını belleyenlerden tarafı oldu. Çünkü din onlar için herşeydir. Şunu hiçbir zaman öğrenemediler öğrenmeyecekler de. Hırsızlık yolsuzluk bitse ülkenin parası kendi ceplerine girecek ve kömüre makarnaya sadakati onurlarını satmayacaklar. Ama onlar için onur önemli olmadığı için satmaya devam ediyorlar. Direnenlere selam olsun ✌

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Berkin elvan geldi aklıma

1|0
    0|0
    • Birazdan birisi atlar kesin bu yorumuna vatan haini diye oysa onun bir cocuk oldugunu herseyden ote insan oldugunu bir fark edebilseler belki hersey degisecek

• Anlamazlar kardeşim anlamazlar

Erkekler Ne Diyor 28

• Çapulcuyum ben
    Çocuk tecavüzüne destek vermektense
    Ülkeyi İslam adı altında yobazlaştırmaktansa
    Hırsızlara prim verip çocukları aç bırakmaktansa
    Kadını hor görüp cinsel obje olarak görmektense
    Çapulcu olmayı yeylerim😉

4|3
    0|0
  • Bugünün diğer bir önemi de sağcı hırsız , ahlaksız siyasetçilerin unutturmaya çalıştıkları "27 Mayıs Hürriyet ve Anayasa bayramı "dır. Çok sevdikleri Adnan Menderes yargılanıp vatan hainliğinden idam edildikten sonra onu da kahraman ilan ettiler ne yazık ki. Öncelikle bu bayramı ve gezi direnişinin 3 yılını kutluyorum. Gezicilere küfür eden terbiyesizlere de ettikleri hakaretlerin 10 mislini iade ediyorum. Şimdi açık açık yazmayayım o lafları yakışmaz bana.

2|0
    0|0
    • Bu güzel yorumunuz icin cok ama cok tesekkur ederim
      Keske herkes sizin gibi bu sekilde yaklasabilse

• değişen ne var? Aslında hiç bir şey yok her şey devam ediyor ve artık böyle bir toplumsal olayda ne yapmaları gerektiğini daha iyi biliyorlar biz ne kazandık peki? O yıllarda belki parkı yıktırmamak dışında bir şeyler kazandığımızı düşünmüştük ama geldiğimiz noktada pek bir şey kazanamadığımızı düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Gezi eylemlerinin içinde şahsen bulunan biri olarak.

Orada olan grupların listesi.

PKK, HDP ve uzantıları.

Marjinal gruplar (Parayla tutulmuş)

LGBT Derneği.

Çünkü kadın konuşma yapıyor hiç unutmam,

Hepimiz gayız, lezbiyeniz, falan diyor alkışlar falan.

Oradaki vatan hainleri, ciddi söylüyorum, yatsın kalksın dua etsin Recep Tayyip Erdoğana.

Çünkü hepsi boğaz sularına dökülecek insanlardı, vatan düşmanı Polis düşmanı, çocuk düşmanı, aile düşmanı,

Çok anım var ilk gününü hatırlıyorum olayın, başlamadan önceki ilk gününü, Polisin kafasını taşla yanımda iki ayırdılar.

İstiklalde insanları taşladılar, çocuk demeden, kadın demeden.

Tayyip Erdoğanın yerinde olsam, hepsine ölüm cezası verirdim.

1|1
    0|0
  • Çok güzel desteklenen ve çok güzel tiyatral çalışmalarla yürütülen ve taraflı tarafsız birçok kişiyi de kandırmayı başarmış, dışı güzelce paketlenmiş ama içi kokuşmuş bir ayaklanmanın üçüncü yılı.

Bu ülke tarihinde hiçbir kıymet-i harbiyesinin olmadığını üç yılda göstermiş bir ayaklanma.

Boş ve içi küf dolu sahte kahramanlarını çıkaran sözde direniş.

Sözde ayrıştırmaya karşı ama ayrıştırmanın tillahını yapan tiyatro oyunu.

Samanın altından ekonomik bunalım ve terörü destekleyen, para akışını kendi lehine çevirmeye çalışan modern bankerlerin ve yasadışı sol örgütlerin oyuncağı olan kukla gösterisi.

Sıkıştığında milli duyguları sömürmekten ve de Atatürk'ü buna alet etmekten çekinmeyen tatlı su vatanperverlerinin hikayesi.

Evet, benim tarafımdan görülen seyirlik oyun bu...

0|1
    0|0
  • Başkanlık sistemi resmen faaliyete geçti pratikte uygulanılıyor teoride yok demokrasi gibi var deniyor adına demokrasi deniyor ama? Yok

2|0
    0|0
  • Kendi açımdan bakarsam pek birşey değişmedi , ogünde örgütlüydüm bugünde örgütlüyüm :D Ülke açısından bakarsak apolitik bir kesim politik olmaya başladı. Bugün 81 ilde Haziran mitingleri olacak , o günki kadar coşkulu geçmesi dileğiyle iyi geceler :D

1|0
    0|0
  • Daha çok ağaç kesildi daha çok insanlar oldu

3|0
    0|0
  • Birazdaha iran bşraz daha malezya olfuk

2|1
    0|0
  • tepkisizleştik

1|0
    0|0
  • Ne kadar çabalarsan çabala ne kadar direnirsen diren başı tutan kuklalar oynatıldıkça o direnişin hiç bir anlamının olmadığını görüyorum. “Toplumun %50 çok çok zeki %15 de çok çok vatansever ya hani üç beş çapulcuda kimmiş neyin nesiymiş.!!”

1|0
    0|0
  • o kadar vatanseversinizde herşey unutulmadı da bir şehitler unutuldu
    yabancı devletlerin gazıyla devletin malına zarar vercek kadar milletin beyni yıkandı

0|0
    0|0
  • 3. yaşın kutlu olsun Gezi..

1|0
    0|0
  • ''Çapulcuların direnişi... Vatan hainlerinin direnişi'' demek istedi arkadaşımız..

0|1
    0|0
    • 79 ilde eylem yapildi herkes vatan haini siz vatanseversiniz Teşekkurler guzel kafa!!!

• biz kimin ne oldugunuz biliyoruz yorma güzel kafanı.. Türkiye eski Türkiye değil.. hala anlayamadınız

• ümit kardeşim çene yorma bu beyinsizlere :)

• Recep Tayyip Erdoğan ile Atatürk arasında ki farkı en belirgin yaşadığımız olaydır gezi
    3 yıl önce Ataturk olsaydı böyle bir eylemin sonu ne dar ağacı olurdu
    Delil olarak dersim katliamındaki imzasını gosteririm

0|0
    0|0
  • Gezi direnişçilerine selam olsun :)

https://www.youtube.com/watch?v=QxshYYTs8K0

1|1
    0|0
  • Elbette kontrol dışına çıkanlar , kötü niyetle sızanlar oldu.
    Ama gezi bu ülkede 17/25 ile birlikte demokrasiye yürüyüşün en büyük iki adımı olarak anılacak gelecekte

0|0
    0|0
  • Her şey bir kenara hükümette daha 2 sathoş gibi kelimeler kullanan kalmadı. Fazla ileri gittiklerinde neler olabileceğini gördüler.

0|0
    0|0
  • Gezidekiler ingiliz tohumlaridir

0|0
    0|0
  • 6 tane gencimizin 1 tane picin ölümü dışında birşey değiştiğini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • gezi direnişi ne lan. 3-5 beyinsiz cahilin yaptığı yaygara.

0|1
    0|0
    • Herkes beyinsiz cahil bir siz cok zeki ve akıllısınız
      Hadi bir hülogggg da cek de iyice zekiliginizi kanitlamis ol!!!

• 3-5 diyen ben değilim be binlerce insan vardı orada 3-5 demesine güldüm arkadaş farklı ülkede yaşıyor sanırım :D

• hükümeti beğenmiyorsanız hadi ordan olup gidebilirsiniz. halkın %50 si yani her iki kişiden 1'i memnun.

• hersey daha kötü oldu

0|0
    0|0
  • iyi oldu oradakı pisliklere. şu utanç verici olayı hatırlatıp durma.

0|1
    0|0
  • insanlar giderek korkaklaşıyor adamları başımıza daha çok musallat ettiler

0|0
    0|0
  • rte nin gücü ispatlandı sanırım

0|0
    0|0
  • daha kötü oluyor sn ne demek istersin

0|0
    0|0
  • yanlışın var 28 mayıstayız. bu soru dün sorulacaktı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• 27 mayıs 1960 devrimini de unutmamak lazım tabi. Türkiye açısından çok önemli bu iki olayın aynı güne denk gelmesi de ayrı bir güzel😊

1|0
    0|0
Yükleniyor...