Anneniz ya da babanız yeniden evlenmek istediğini söylese tepkiniz ne olurdu?

Anneniz ve babanız geçinemedi ve boşandı bir gün anneniz veya babanız biriyle evlenmek istediğini söyledi sizin tepkiniz ne olurdu bu durumda?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Annem ve babam boşansalardı, engellemek bir yana ikisinin de yeniden evlenmelerine çaba bile gösterirdim.

Çocuklar uçar gider, lakin eş yanınızda kalır. Eş önemlidir, çok önemlidir. Bir kere yanlış bir seçim yaptı diye, kimse geri kalan hayatını yalnız geçirmek zorunda değil.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Babam evlendi sartlar normal olsaydi hosgorurdum hakki derdim ama bu iyi niyeti zerre haketmeyen bir insan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Annemle babam boşandılar
    Babam başkasıyla evli annem evlenmek istese saygı duyarım Mutlu olmak herkesin hakkı

0|1
    0|0
  • Birbiryleriyle gecinemeyip bosandilarsa birak artik kendi hayatlarini yasasinlar mutlu olsunlar yarin oburgun sen de evleniceksin yalniz kalicak. Evlensin musade et bence. Tabi ki cok zor ama hayat bu ne olucagi belli olmuyo :/

0|1
    0|0
    • Ben musade ettim evlendiler ama adam 8 ay sonra hiç bir neden göstermeden ben yapamıycam dedi boşandılar annem çok üzüldü gittimiz bir eğlence lokali vardı buda oraya geldi sonradan annemi üzdüğü için gidip ağzını burnunu dağıtmamak için zor tuttum kendimi..😒

• Ay cok kotu olmus annende 2 kez yanilgi yasamis ya :/

• Evet malesef...

• Saygı duyarım.

0|1
    0|0
  • İzin vermem geri birleşmeleri için elimden geleni yaparım allah korusun düşünmesi bile kötü 😕

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...