Türkiyemiz bir ülkeyle savaşa girse mal varlığından, devletimize yardım eder misin? Anketli?

Ben fevkalede aşırı Türk Milliyetçisiyim. Mhpli, ülkücü değilim. ;) chplide değilim. Chpyi sevmemde. Devlet bir ülkeyle savaşa girse tüm mal varlığımı seve seve devletime verebilirim. Devlet bazı krolara yardım etse dahi ben bayrağım için veririm. ;) Peki yaa sen? Etmem diyenler olacaktır. Atatürk ne demiş: Kahramanının bol olduğu kadar haininde bol olduğu bir ülkeyiz. ;)

• YARDIM EDERİM
    56% (10)53% (9)54% (19)Oy Ver
  • etmem
    44% (8)47% (8)46% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben bağımsız, zeki biriyim. Doğruyu söylemek gerekirse Türkiyedeki tüm partiler halkın aleyhine. 4 oyumdan 3 nü inada akpye attım. Ama daha atmam. Akp ülkeyi kapitalizm yuvası yaptı. Yinede kürytlere, allevilere inat belki akpye oy atarım :-D
Atatürkün ve benim nasıl bir deha olduğumu görün. ;) anketler baş başaaaa. Kahramanda cok, hainde cok bu ülkede. ;) etmem diyenler pys kürytler, Türk olmayan alleviler. ;) Türk Alevilerine saygim sonsuz.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben ülkem için vatanım için malımı bırak canımı bile veririm. Ama şu zamanda aynı şeyleri söyler miyim bilemiyorum. Ama tabiki böyle bir durum olduğu zaman malımızı vermemiz gerekiyorsa genede vereceğiz. Herşeyden önce vatan gelir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak mal varlığını, canımızıda veririz vermesine.. ama ne yazıkki ''şu halde'' ben bu ülke için hiçbir şey yapmam. Bu ülke ve hükümet bana şimdiye kadar ne yaptıda ben canımı ve malımı ortaya koyarım acaba? Ben bunu çok düşündüm, özellikle T. C Rusyanın uçağını düşürdüğü zaman çok düşündüm. Peki siz düşündünüzmü?

Çok milliyetçi bir insanım, b. kunu bile çıkardım diyebilirim bunun fakat özellike 7-8 senedir olan olaylardan dolayı ne milliyetçiliğim kaldı nede bu ülke için birşey yapasım kaldı. Et fiyatları desen Avrupadaki en yüksek satan ülke biziz, benzin desen yine biziz, patatesin kilosu olmuş 5 lira, bu ülkede şehit olana KELLE, terörist başına SAYIN denmiş, Laiklik yıkılmak istenip milletin hayatlarına müdahaleler söz konusu, Elinde Türk bayrağı olana ''Provakatör'' sözde Kürt bayrağı taşıyan ve Apo posterleri taşıyan kansızlara hep kendilerini göstermeleri için izin verilmiş. Gazilerimizin bile geliri aşağılarda, benliğimiz unutturulup saçma sapan Arap kültürlerine özendirtiyorlar. saçma sapan binalar uğruna kaç Tarihi eser yıkıldı kaç Ağaç kesildi, ülkenin dış politikası berbat oldu ne turizm kaldı ne başka birşey. Şu Suriyelinin bile benden fazla hakkı var bu ülkede, Başımızdaki şerefsizler yolsuzluklarla ülkeyi sömürmüş, saraylar hamamlar yaptırmış. Pardon ama ben kim için savaşıcam? Ve kim için malımı ortaya koyucam? Bu hırsız içinmi? Suriyeliler içinmi? Kimin için? Türklük anayasadan çıkarılmak isteniyor, andımızda öyle ben bunu yapmak isteyenler içinmi malımı ve canımı ortaya koyucam?

Kimse kusura bakmasın bu ülke ne zaman adam gibi biryer olur bende ozaman işin içinde olurum.

0|1
    0|0
    • Bak ben akpyi inada tutardim. Ama akpde oryspu cocug bir parti. Ete, gıdaya dunyanin zammini yapti. Akepe kendi adamlarini zengin etti. Bir tane adil gür diye bir orysp cocugu var. Akpnin kanallarindan dünyanin parasini kazaniyor. Kisaca sana şu ozetleyeyim: Türkiyedeki tüm. partiler orysp cocugu ;) mhpde dahil. ;)

• Tabiki Sunni Türklere oynarım, ama onlarında zaten ben o yönden düşünmediklerini biliyorumki. Onlar Osmanlıyı falan kullanıyorlar, amaçları bam başka ve Türklükte değil, bunların hepsini kullanıyo bu soysuzlar yoksa Osmanlıyı sevmek konusunda ciddi olduklarını düşünmüyorum. İşte zaten bende o yüzden MHP ye veriyorum yinede, hani CHP yede vermem AKP yede vermem, MHP de iyi değil ama sırf diğerleri şerefsizlikte kat kat kat üstün olduğu için MHP ye veriyorum. Hepsinin bişeyi var işte... temiz parti değil en az şerefsizliği olana vermeye çalışıyoruz artık ne yapalım.

• Mesela cevremdekileer bana sen ne kararsiz biri diyor bana. Bunun kararsizlikla alakasi yokki. Ben zeki biriyim dogrulari soyluyom parti yok bu ulkede. Bende inanki %1000 aşiri milliyetciyim, mhpyi hic sevmem ama. ;) Bunlar reklamci, sov pesinde olan, kro, çakma milliyetciler toplulugu. Bak kardes bu ülke ve insanlarinin esi benzeri bulunmaz dünyada. Mhp milliyetci yaa neden hakkaride miting yapmadi yillardir. Mhp yapmadi ama sosyalist dogu perincek bey batidan 100 adam toplayip miting yapti hakkaride :-D istiklal marsimizi soyledi :-D nasil bir ülke bu ülke yaa :-D alla alla :-D

Kızlar Ne Diyor 1

• etmeyip napıcaz? Türk kimliğiyle nereye kaçabiliriz?

0|0
    0|0
    • Ps küryt seni. ;) ya da alevii

• Ne alaka Türküm. Ve en az senin kadar milliyetçiyim. Sadece bu milletden pek ümidim kalmadı son zamanlarda. Ve savaş gibi bir durum olursa da eşş*k gibi kalıp savaşacaz. Tüm dünya Türke karşıyken Türk olarak nereye sığınabilirsin bunu demek istedim. Sen kürt diyerek hakaret ediyosun bana..

Erkekler Ne Diyor 9

• Devlete? Bu hükümetin yönettiği devlete? Hani Arap yalakalığı yapan, Arap'ların tüm ahlaksızlığını bu ülkeye asimile eden devlete?

Etmem. Ben canımı yolda bulmadım. Ülkenin bugünkü politikalarını destekleyenler gitsin ölsünler hükümetin savaşı için

2|1
    0|0
  • Hayatlarimizi vermisiz mal mülk nedir?

0|1
    0|0
    • Senin o bamyanı birileri yesin ;)

• Olabilir ben insan olarak degerlendiriyorum tabide her bireyi :) bizim tek siyasi gorusumuz Atatürkçülük tür he giyim tarzimiz tamamen çağdaş yaşamı yansıtır abeslik bir durum söz konusu değil tabi biraz hırçınlık yok değil tabi her kesimin kendi yaşam biçimi sonuç bütün olarak sen ben milletiz iste neyse çenem açılmasını yine bu konulara girince cikilmiiyor :))

• Benim tanidigim nusayri kizlar/kadinlar cok rahat ;) birde Atatürkcüyüz diyorlar. Genel olarak konusumki araplari sevmem. Ama nusayrileri azicikta olsa severim. ;)

• Bana ait olmayan devlete isteyerek bişey vermem.

0|0
    0|0
  • asla vermem

0|0
    0|0
  • ben kendim ile psikolojik savaşa girdiğimde bana yardım ediyormu ona bakarım zor gunumde ne kadar yanımda ona bakarım. birde devlet dediğin organ zor zamanlarından kendini çıkarmasını bilmeli hiçbir zaman milletine gebe kalmamalı

0|0
    0|0
  • Maalesef etmem.

0|0
    0|0
  • Mecburen edecen devlet zaten hepsine el kor savaş çıkma durumunda

0|0
    0|0
  • siyasiler için ölmem vatan millet toprak için gözümü kırpmadan ölürüm.

0|0
    0|0
  • bol miktarda sigara erzağı veririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...