Beni sever misiniz lutfen?

Kimseden sevgi sozcugu duymali, kimsenin sevgiyle bakmadigi yalnizliktan geberdigim 3 yil gecmiş. Bir dosta bile sıkı sıkı sarılıp ağlamaya raziyim annem yanimda olsa onun dizine yatip hayattan ne kadar bıktığımı anlatir onun dizlerinde ağlardim ama o da uzakta. Hayatta her seysiz oluyor ama bir sevgisiz olmuyor onu anladim insanin kalbi ruhu koreliyor. Biri saclarimi oksayip her seyin guzel olacagini soylese? Sevin beni lutfen 😔😔

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Köpeeeen bile olurum ayıpsın :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayyy Kıyamam yaa Allahım her zaman yanında olur derdin varsa dinlerim :)

1|0
    0|0
    • Derdim bir derdimin olmamasi bende burada sevgilim terketti sevgilimle sorunum var sevgilime ne hediye alsam diye sorular sormak isterdim 😔

• Tesekkurler iyi kalpli insan 😔💗

• Rica ederim ne demek o senin iyiliğin :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Inan yapardim. Sevgi cok degerli. Sevmeliyiz birbirimizi... Gecer her sey. Cok guzel gunler seni bekliyor. Uzulme.

1|0
    0|0
  • Seni Allah için severiz üzülme.

1|0
    0|0
  • evcil bir hayvan beslemeni tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Kendimle bile ilgilenesim gelmiyor ona nasil bakicam ki 😔

• gel sarilalim😞

1|0
    0|0
  • Kıyamam sevdim seni

1|0
    0|0
  • üzdün be seni Allah sevsin önce :S

1|0
    0|0
  • Saçmalama lütfen

0|0
    0|0
  • Burdan saçlarını okşayıp nasıl sevileceksinki kimsenin eli uzamaz okadar

0|0
    0|0
  • kıyamam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen kendini seveceksin ilk önce aynaya geç ve kendine sevdiğini söyle ve son olarak hiç görmesem de seni seviyorum güzel kız.

1|0
    0|0
    • Aynalarla konusmaktan delirdigimi dusundum bir aralar o yuzden tum aynalari kapattim ortuyle😔

• Küsme kendine, indir örtüleri. Yaz, çiz, karala... Dök içindekileri, dua et. Sen ne zaman kendine inanırsan o zaman miladın olacak. Sev kendini çünkü en iyi sen yardım edebilirsin kendine, en güzel sen sevebilirsin.

Yükleniyor...