Dizi film setlerinde yer almak ister misiniz? Sartlari okuyun?

Arkadaslar sette yer almak isterseniz basta diyologsuz baslarsiniz 40 lira alirsiniz ama mesela ikindi 4 te baslar kac kere cesit cesit yemek yersiniz sabahlara kadar istanbulun en elit barlarinda takilmis olursunuz girisi 200 lira olan barlarda eglenirsiniz. Sonradan diyologluya gecersiniz ister misiniz? Eger bos vaktiniz varsa gorus olarak yazin sizi yonlendirecegim? Fotograf cekim ucreti YOK!

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım 1. si hangi ajans adına buradaki arkadaşlara bu imkanları sunuyorsun

Diyelimki cast ajanssı ekip başısın adın sanın nedir

Diyalogluya geçme garantisi nasıl veriyorsun

Her dizi film ya da klip vb yardımcı oyuncu arkadaşlara günlük 40 tl kesin rakamo garantilemez projeye göre ücretler düşebilir ya da artabilir 40 tl garantiymiş gibi konuşmanı sağlayan ne

Yıllardır sektörde kameradayım ben öyle girişi 200tl olan barlarda böyle beleşe yiyip içmedim hangi proje sağlamakta bunu

Ayrıca çeşit çeşit yemek dediğin catering şirketinin verdiği öğle ve akşam yemeğidir ki bu öyle çokta ahım şahım değildir sabah simit ya da poğaçayı saymoyorum

Kısaca ne iş bu seninkisi ben de merak ettim

0|0
    0|0
    • Arkadasim sen yillardir bu istesin ben yillardir cast ayarliyorum. Burada apacik ajansimin ismini vermiycem tabiki ama eger olurda isteyen olursa ozelden uladacagiz. 40 tl garantidir. Isterse basrol bara gelsin bir yudum icip gitsin bizde garantidir. Artmasi pek soz konusu olmaz sadece ileride diyologluya gecerse tipi iyiyse sansi yuksektir. Reina gibi barlarda calisiriz bilirsin ayrica simit pogaca degil yiyecekler tamamen acik bufe tarzidir. Ve simdiye kadar calistigim hicbir projede 6 7 cesitten az gormemisimdir. Sanirim cslsitigimiz mekanlar farkli.

• Valla baya farklıymış. Apaçık ajans ismi vermekteki sıkıntıyıda çözemedim ayrıca ya neyse. Bilmeyende aetlerin çok matah bir yer olduğunu sanacak

• Ya matah falan degil bu parasinda belli sabahlara kadar duruyorsun 40 lira ya. Ususen sal vermezler ama eger isi gucu olmayan varsa eglenceli olabiliyor. Yoksa siz de haklisiniz

En İyi Kız Görüşü

• Kuzenim hevesleniyordu hahswh söyliyin çocaa

0|0
    0|0
    • Kuzeniniz İstanbul'da mi yasiyor ve yasi kac?

• Cunku set saatleri esnek oluyor yas onemli

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...