Arkadaşlar Sony Xperia z5 aldım. Nasıl sizce?

Bugün uzun zamandır istediğim telefonu aldım. Çok eskiydi önceki telefonum 3 yıl kullanmıştım. Nasıl sizce? Kamerası iyi diye aldım da sanki biraz pürüzlü çekiyor bir de bu güncellemeler hep gelir mi böyle?

Güncellemeler:
güncel.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende onu düşünüyordum ama boyutu çok büyüktü s6 edge aldım

1|0
    0|0
    • sony i ilk defa kullanıyorum ama sonra dedim samsung daha güvenilir bir marka keşke onu alsaydım dedim. :/

• sende kolaycıysan samsung al
      ben lg ile sony arasında gidip geldim
      fakat her ikiside faturaya aşırı yansıyordu

Erkekler Ne Diyor 6

• S7 almasaydım z5 premium alırdım. Güzel telefon, güle güle kullan. Güncelleme gelir ama çok uzun bir süre değil. Bence en fazla bir yıl alırsın. Daha ilerisi zaten telefonunu zorlar gerek yok.

1|0
    0|0
    • kamera pürüzlü gibi geldi acaba gece çekim yaptım diye mi? teşekkür ederim bu arada :)

• inşallah çok teşekkürler :)

• Rica ederim. :)

• Bendede Z3 var güzel telefon ama şunu söyleyim sakın suya sokma hem garanti bazen karşılamıyor hem hoparlör sesi azalıyor

1|0
    0|0
    • yok ne kadar dayanıklı desede yapmam öyle bir şey :) teşekkür ederim

• Aynen kuzeniminde vardi suya soktu once bozuldu sonra yenisini verdiler sonra tekrar soktu ses hafif kisik oldu

• 5 mi çıkmış. daha geçen sene 3 ünü almıştım. vay anasını neler oluyor böyle. benimkinin üst modeliymiş, kesinlikle çok kötüdür o.

1|0
    0|0
  • Telefon güzelde yazılımsal problemler var ve donanımsal ayrıca çok ısınıyor telefon netten z5 premium sorun yaz çıkar. Ben gold aldım 1 ay sonra arızalandı değişim yapıldı takasta s7 edge aldım

0|0
    0|0
  • Metet

0|0
    0|0
  • Güzel seçim, hayırlı ola, evet güncelleme geliyor

1|0
    0|0
    • kameraya güncelleme gelmiş de mesela bu iyileştiriyor mu yani kamerayı?

• inşallah çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim hanımefendi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...