Çocukluktan beri hala sakladığınız ne var?

çocukluktan beri hala sakladığınız oyuncak, hatıra ne var?
Ben yetiştirme yurdunda büyüdüğüm için çocukluğumdan hiçbir şey kalmadı.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sırtımdaki kemer izleri, kötü anılar.

0|1
    0|0
    • Allah sabır versin kardeşim, inşallah bundan sonra her şey gönlünce olur

• Konuşmak rahatlatsaydı keşke, sinir hastası oldum, kötü biri oldum ben. Çaresizdim, karşı koyamayacağım bir ruh hastası tarafından darp edildim, parası vardı her şeyi vardı ama hiçbir zaman bir oğlu olmadı, benimde param çoktu ama hiçbir zaman babam yoktu. İnsanlar egoist dedi bana, çok burnum havadaymış, insanları eziyormuşum, balon gibi havalıymışım, kendimi beğenmişim. Bilseler neler yaşadığımı tek kelime etmezler belki ama kimseye de anlatamadım çok utanıyorum yaşadıklarımdan. Benim imkanlarıma sahip olan birinin çok mutlu olması lazım altımda 50 milyarlık araba var, param var, özel okulda okuyorum ama bunlar yaşadığım çöküntüleri gidermiyor ve ben hala o adamın yüzüne bakıyorum çünkü her şeyim o adamın elinde. İnsanların içinde yalnız olmak nedir bilirim, kafaları rahattır ellerini başlarının arkasına koyar koyu sohbete dalarlar benim kafam hiç boş olmuyor hep dolu. Çocukken açılan yaralar kapanmıyor işte...

• çok üzüldüm kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Abim...

0|2
    0|0
    • tahmin ettiğim şey değildir inşallah :(
      ben kimsesiz büyüdüm. Bana abim anne-babalık yaptı. Geçen sene yengemin karnındaki bebeğin kalbi durmuş ben onlar kadar hayattan soğudum çok üzüldüm. Abim benim için en büyük insan

• çok üzüldüm Rabbim siz iki kardeşi birbirinize bağışlasın inşallah en yakın zamanda kavuşursunuz. abi çok ayrı çok özel güzel birşey
      amin inşallah çok teşekkür ederim

• Ben teşekkür ederim asıl... inşaAllah

• Oyuncak ayım var.

0|1
    0|0
    • benimde öyle bir anım var şimdi aklıma geldi, boyum kadar ayı hediye etmiştim

Erkekler Ne Diyor 5

• Ailemden Kalan Takı ve Taşınabilir Bazı Şeyler.

0|1
    0|0
  • Benim 12 tane misketim var. Bir de annem benim ilk kesilen saçımı saklamış hala duruyor...

0|1
    0|0
  • Degismeyen ve kaybolmaan tek şey ismim.

0|1
    0|0
  • Dapanim var. saolsun abim saklamis.

0|1
    0|0
  • Hatirlanmaya degicek seyler yasamadim hatira olarakta saklicak biseyim olmadi

0|1
    0|0
Yükleniyor...