Hiç Arkadaşım Yok. Yalnızım?

Ciddi anlamda konuştuğum kimse yok. Selam alıp verme felan da yok. Biraz soğuk ve utangaç bir yapım var. Kimse yanıma gelmedikçe gidip konuşamıyorum. Çekiniyorum. Onlar da gelmiyor. Rahat değilim kimsenin yanında. Başkalarının düşüncelerini çok önemsiyorum. Boş dersler çekilmez oluyor benim için. Ne yapıcam bilmiyorum. Psikolojik destek almalı mıyım? Lutfen sacma yanitlar vermeyin ciddi bir konu ve kafama cok takiyorum. Tamam yalnızlık bazen güzel olabilir ama fazlası cidden insanı yiyip bitiriyor.

1|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojik destek alman sadece para kaybından ibaret olur... Geçmişine iner ilk seansta seni tanımaya çalışır. Sonraki seans da neden böyle oldugunu sana sormaya çalışır öyle uzayıp gider... Sadece sözler söyler... Sen o an tamam desen bile ordan çıkıp gidince unutursun.. Bu senin kendi iç dünyanda çözebilceğin birşey.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okuldaki rehberlik hocandan bile yardım alabilirsin yavaş yavaş insanlara yaklaşmayı dene aynı şekilde bende oyleydim şimdi okulda herkesle bu muhabbetim var unutma yalnızlık Allaha mahsus yani elbet arkadasin olucak ve umarım bunu asarsin ve zaten yalnız değilsin bizler variz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Girişken birisi olmadıkça yalnız kalacaksın. Utangaçlığını yenmek için gerekirse psikolojik destek almalısın. Hangi şehirde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek de alsan sonuç değişmeyecek. Hayatın boyunca çok arkadaşın olmayacak bence, karakter meselesi.

0|0
    0|0
    • Çok arkadaş istemiyorumki bir tane olsa yeter

• Istersen konusuruz asilmayacak bir durum degil

0|0
    0|0
  • O zaman ks'de bul ;)

0|0
    0|0
  • O yapıyla devam et ölene kadar ole kalcaksin

0|0
    0|0
  • Arkadaş olalım mı :)😉

0|0
    0|0
  • biz varız kardeş niye dert edıyosun

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim ama benimki çekingenlikten değil de gerçekten istemediğimden kaynaklanıyor..

0|0
    0|0
  • okulun önüne gelip seni ayarlasam kabul edermiydin

0|0
    0|0
  • Arkadaş olabiliriz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...