Ankara da yasayanlar?

bir egeli olarak denizden bahsetmicem bile. Bu güzide şehrimiz de vakit gecirmek icin napiyosunuz? nerelerde takilirsiniz genelde? Yapilabilcek en cilgin sey nedir?

1|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• En çılgın şey: cincine gitmek
    her yerde bulamazsin böyle çılgın aktiviteler..

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum gezmek istersen çok yer var gezecek yapacak. :) Ben ODTÜ de okuyorum 2 senedir geldim ankaraya çokta sosyalim yani. Eğer gezmek istiyorsan bizim grupla tanıştırayım takıl bizle :D

0|0
    0|0
    • odtuye ara ara geliyorum kardesim. Devrimde 1 birani icerim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Çılgınlık nasıl olur Ankara da bilmem de. Her şehrin bir yaşayan yönü, bir kokusu bir dokusu vardır. Bunu anlamaya çalışmak adına birşeyler yapmalisin. Ben her gittiğimde Kızılay da biraz gezer sonra bir yere oturur insanları izlerdim.

0|1
    0|0
    • benim de cogunlukla yaptigim seylerden biridir bu. Ama kesmedigi zamanlar oluyo belki de gercekten sevdigim insanlarla dolu olmadigi icin boylesine sıkıcı geliyo bu sehir

• Aynen öyledir. bir şehri yaşanılır kılan içindeki güzel insanların varligidir

• Avmler dışında pek bir seçenek yok Kızılay artı tabi ama çok kalabalık olduğu için tavsiye etmiyorum ankamall bana yakın olduğu için sık sık takildigim nadir yerlerdendir

0|1
    0|0
  • Gri şehir Ankara . Ben çok sıkılmıştım açıkçası her gittiğimde yapılacak ne varsa bilmek isterim.

0|0
    0|0
    • Herhangi bir şehirde yapabilipte ankarada yapamadığın birşey söyler misin bana sadece tek bir örnek istiyorum Atıyorum xxxx şehrinde şunu yaptım ankarada bunu yapamadım gibisinden. ( denize girmek dışında onunda alternatifi var zaten havuza girmek :P )

• @Zeyneppps arkadasim sen neden her yorumda memleket savunmasi yapiyosun ki? Burda sadece neler yapabilcemizi ogrenmeye calisiyoz allah belasini versin Ankaranin demiyoruz ki. Savunmaya gecicene alternatifler uret tavsiyelerde bulun ben ve benim gibiler faydalansin

• AVM gezmek pikniğe gitmek çok çılgın dimi? Çok sıkıcı yapcak şeyler kısıtlı. Gelmeyin

0|0
    0|0
    • öyle kestirip atarsan da yasadigin hayati zindan edersij. Sorudaki amac bu zaten ankaranin griligini sıkıcılıgını yenebilmek :)

• mesela hayalindeki şehir ne? Ve hayalinde şehirde neler yapabilirsin orada yaptığını ankarada yapamazmsın onu söyle bana?

• @Zeyneppps zeynep kardes uzatma varsa kendince yapmaktan hoslandigin sey soyle yoksa da millete laf yetistirmeyi birak

• antrese git

0|0
    0|0
  • diğer şehirlerde yapabileceğin her şey var hatta fazlası sadece deniz eksik. Onun içinde çok güzel parklar mevcut

0|0
    0|0
    • amaaaaaaaaaaa ankaraaada denniz yoooooook seslerini duyar gibiyim. :D
      Bunu diyenlerde balık sanki her gün yüzüyorlar :D

• iyi akşamlar

• tesekkurler sizede

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...